donderdag 23 mei 2019 U bent niet ingelogd (inloggen)
Geplaatst op: 21 juni 2015 om 16:28

Opende - Na de Jeugd & Nationaal wedstrijd van afgelopen vrijdag was het een dag later tijd voor de Internationale wedstrijd. Clubrijder Jannick de Jong heeft eindelijk na jaren proberen ook zijn eigen thuistitel op z'n naam geschreven in de koningsklasse. Henry van der Steen werd keurig tweede voor Stephan Katt die moest toegeven aan onze eigen twee grasbaanspecialisten.

Reserve rijder Romano Hummel kwam helaas niet in actie. Hummel wist zich wel te plaatsen voor het baanrecord waar hij een derde tijd wist te pakken!

Specials internationaal

1. Jannick de Jong (5,5,5) 15
2. Henry van der Steen (4,5,5) 14
3. Stephan Katt (4,3,4) 11
4. Rob Mears (5,2,3) 10
5. Sjoerd Rozenberg (0,x,4) 4
6. Enrico Janoschka (3,4,2) 9

7. Christian Hulshorst (3,4,3) 10
8. James Shanes (2,3,2) 7
9. Bernd Dinklage (1,2,1) 4
10. Mark Beishuizen (2,1,1) 4

11. Pascal Swart (1,0,x) 1
12. Aarni Heikkila (0,1,o) 1
13. Romano Hummel NS

Specials nationaal

A groep

1. Dave Meijerink (5,5) 10
2. Jarno de Vries (3,4) 7
3. Mika Meijer (2,3) 5
4. Niels Remmelts (4,x) 4
5. Martin Cazemier (1,2) 3
6. Hinderik Hamstra (0,1) 1

B groep

7. Kelly Velda (6,6) 12
8. Nico Eijbergen (4,5) 9
9. Andy ter Schuur (5,4) 9
10. Dennis van Bruggen (3,3) 6
11. Remon Huizinga (1,2) 3
12. Dirk Oellrich (2,1) 3
13. Johan Last (0,x) 0

A groep kwalificatie

1. Dave Meijerink (5,5) 10
2. Niels Remmelts (3,4) 7
3. Jarno de Vries (4,3) 7
4. Kelly Velda (2,1) 3
5. Mika Meijer (1,2) 3 - naar de B groep
6. Andy ter Schuur (0,0) 0 - naar de B groep

B groep kwalificatie

1. Martin Cazemier (6,6) 12 - naar de A groep
2. Hendrik Hamstra (4,5) 9 - naar de A groep
3. Nico Eijbergen (5,3) 8
4. Remon Huizinga (2,4) 6
5. Dennis van Bruggen (3,2) 5
6. Johan Last (1,x) 1
7. Dirk Oellrich (x,1) 1

125cc specials

1. William Kruit (7,8,8) 23
2. Christian Wagemans (8,6,6) 20
3. Jeffrey Sybesma (5,7,7) 19
4. Margriet Diever (6,5,5) 16
5. Michiel Knap (4,4,4) 12
6. Silvia Middel (3,3,3) 9
7. Michael de Jong (0,1,2) 3
8. Nigel Hummel (2,x,1) 3
9. Nynke Sybesma (1,2,0) 3

125cc jeugd

1. Jelmer de Ree (5,4,5) 14
2. Tonny Blok (4,5,4) 13
3. Lazar de Vries (3,3,3) 9
4. Rick Grasdijk (2,2,1) 5
5. Eric Nammensma (1,1,2) 4
6. Jasper Reurink (0,0,0) 0

Shorttrack ST1

1. Maikel Dijkstra (7,11,11) 29
2. Wybe Valkema (10,9,10) 29
3. Reinse de Jong (9,6,8) 23
4. Bert Dijkstra (8,5,3) 16
5. Frank Hamming (5,10,7) 22
6. Wietze Put (4,2,5) 11
7. Erwin Mulder (6,8,6) 20
8. Sytze Hilliger (11,7,9) 27

9. Evert van Til (0,4,4) 8
10. Siebe van Dekken (2,1,2) 5
11. Olav den Engelsman (3,0,1) 4
12. Jan de Jong (1,3,x) 4

Shorttrack ST2

1. Jan Okke Loonstra (8,7,10) 25
2. Gert Jan Valk (10,11,11) 32
3. Berry de Vos (11,8,9) 28
4. Ruben Guikema (3,3,7) 13
5. Joey van Kammen (5,6,4) 15
6. Jeffrey Oppersma  (2,4,5) 11
7. Harriet Zwiers (9,10,6) 25
8. Roy Pasveer (4,9,8) 21

9. Anne Bos (7,1,2) 10
10. Remon Meeters (6,0,3) 9
11. Rindert Boonstra (1,5,x) 6
12. Michel Bakker (0,2,1) 3