zaterdag 21 juli 2018 U bent niet ingelogd (inloggen)
Datum
Evenement
Plaats
zo. 15 jul.
Roden (zo. 15 jul.) Monsterzege voor Martin Smolinski tijdens WK Langbaan in Roden
Roden
za. 7 jul.
Wittstock (za. 7 jul.) Steven Labouyrie winnaar Long Track Youth World Cup in Wittstock
Wittstock
do. 5 jul.
Pardubice (do. 5 jul.) Leerzame race voor Mika Meijer tijdens European U19 Cup in Pardubice
Pardubice
zo. 1 jul.
Heusden-Zolder (zo. 1 jul.) Henry van der Steen wint sensationele finale in Heusden-Zolder
Heusden-Zolder
zo. 24 jun.
Bielefeld (zo. 24 jun.) Zware crash overschaduwt WK Langbaan Challenge in Bielefeld
Bielefeld
za. 23 jun.
Opende (za. 23 jun.) Romano Hummel heer en meester op de grasbaan van Opende
Opende
zo. 17 jun.
Mulmshorn (zo. 17 jun.) Andrew Appleton de sterkste op de zware zandbaan van Mulmshorn
Mulmshorn
za. 9 jun.
Loppersum (za. 9 jun.) Richard Hall verassende winnaar Dutch Open in Loppersum!
Loppersum
za. 9 jun.
Loppersum (za. 9 jun.) Fotoreportage: Jeugd & Nationaal grasbaanrace in Loppersum
Loppersum
di. 5 jun.
Manchester (di. 5 jun.) Zweden grote winnaar Speedway of Nations race-off in Manchester
Manchester
zo. 3 jun.
Stadskanaal (zo. 3 jun.) Fotoreportage: Jeugd & Nationaal in Stadskanaal
Stadskanaal
za. 2 jun.
Marianske Lazne (za. 2 jun.) WK Langbaan kwalificatie: Duitse veteranen verdelen na run-off podiumplekken
Marianske Lazne
zo. 27 mei.
Osnabrück (zo. 27 mei.) Romano Hummel de sterkste in het stof van Osnabrück!
Osnabrück
za. 26 mei.
Praag (za. 26 mei.) Fredrik Lindgren op de finishlijn winnaar Speedway Grand Prix in Praag
Praag
ma. 21 mei.
Stadskanaal (ma. 21 mei.) Pinksterraces in Stadskanaal: Dave Meijerink de verassende winnaar!
Stadskanaal
zo. 20 mei.
Norden (zo. 20 mei.) Jesse Mustonen winnaar Störtebeker Superpokal in Norden
Norden
za. 12 mei.
Warschau (za. 12 mei.) Tai Woffinden de sterkste tijdens eerste Speedway GP van het seizoen in Warschau
Warschau
vr. 11 mei.
Warschau (vr. 11 mei.) Speedway Grand Prix in Warschau van start met vrije training
Warschau
do. 10 mei.
Herxheim (do. 10 mei.) Martin Smolinski wint de WK Langbaan seizoensopener in Herxheim
Herxheim
za. 5 mei.
Moorwinkelsdamm (za. 5 mei.) Fredrik Lindgren voor derde keer winnaar Master of Speedway in Moorwinkelsdamm
Moorwinkelsdamm
di. 1 mei.
Brokstedt (di. 1 mei.) Bundesliga ronde 4 in Brokstedt vanwege stromende regen gestaakt!
Brokstedt
zo. 29 apr.
Eenrum (zo. 29 apr.) Tweede ronde van het Dutch Open Grass Track in Eenrum afgelast
Eenrum
za. 28 apr.
Teterow (za. 28 apr.) Derde plek voor Team Nederland tijdens Teterower Hechtpokal!
Teterow
zo. 22 apr.
Heusden-Zolder (zo. 22 apr.) Team Europa verslaat de Helzold Stars in Heuden-Zolder!
Heusden-Zolder
zo. 15 apr.
Vries (zo. 15 apr.) Dutch Open Grass Track seizoen van start met eerste ronde in Vries
Vries
zo. 8 apr.
Heerenveen (zo. 8 apr.) Dmitry Koltakov sluit WK IJsspeedway perfect af!
Heerenveen
za. 7 apr.
Heerenveen (za. 7 apr.) Dmitry Koltakov vroegtijdig Wereld kampioen tijdens finale 9 in Heerenveen
Heerenveen
vr. 6 apr.
Heerenveen (vr. 6 apr.) Fotoreportage: WK IJsspeedway training in Heerenveen
Heerenveen
vr. 6 apr.
Heerenveen (vr. 6 apr.) Lukas Hutla verassende winnaar Roelof Thijs Bokaal 2018
Heerenveen
do. 5 apr.
Heerenveen (do. 5 apr.) IJsspeedway vierdaagse in Heerenveen van start met Roelof Thijs bokaal training
Heerenveen
zo. 1 apr.
Neuenknick (zo. 1 apr.) Neuenknick opent speedway seizoen 2018 in Duitsland
Neuenknick
zo. 25 mrt.
Lelystad (zo. 25 mrt.) Fotoreportage: speedway & flattrack training in Lelystad
Lelystad
zo. 18 mrt.
Inzell (zo. 18 mrt.) WK Finale 8: dubbel zege voor Dmitry Koltakov in Inzell
Inzell
za. 17 mrt.
Inzell (za. 17 mrt.) Vijfde WK Finale overwinning voor Dmitry Koltakov in Inzell
Inzell
vr. 16 mrt.
Inzell (vr. 16 mrt.) WK IJsspeedway weekend in Inzell van start met de vrije training
Inzell
zo. 4 mrt.
Berlijn (zo. 4 mrt.) Berlijn WK Finale 6: dubbelzege voor mr. maximum Dmitry Koltakov
Berlijn
za. 3 mrt.
Berlijn (za. 3 mrt.) Dmitry Koltakov dendert door met een 21 punten maximum in Berlijn
Berlijn
do. 1 mrt.
Berlijn (do. 1 mrt.) Max Niedermaier Duits kampioen ijsspeedway - Simon Reitsma beste Nederlander
Berlijn
zo. 18 feb.
Togliatti (zo. 18 feb.) Dmitry Khomitsevich profiteert van foutje Dmitry Koltakov tijdens finale 4
Togliatti
za. 17 feb.
Togliatti (za. 17 feb.) Dmitry Koltakov wint ook WK IJsspeedway finale 3 in Togliatti
Togliatti
vr. 16 feb.
Togliatti (vr. 16 feb.) WK IJsspeedway finale 3 en 4 in Togliatti van start met de training!
Togliatti
zo. 4 feb.
Astana (zo. 4 feb.) Astana Finale 2: Dmitry Koltakov deklasseert de oppositie!
Astana
za. 3 feb.
Astana (za. 3 feb.) Martin Haarahiltunen doorbreekt Russische dominantie tijdens WK finale 1
Astana
zo. 21 jan.
Weißenbach (zo. 21 jan.) Jasper Iwema behaald derde plek in tijdens open wedstrijd in Weissenbach
Weißenbach
za. 13 jan.
Ylitornio (za. 13 jan.) Jasper Iwema behaald ijzersterke zevende plek in Ylitornio
Ylitornio

Op de kaart

Reportages per land

Berlijn, Bielefeld, Brokstedt, Herxheim, Inzell, Moorwinkelsdamm, Mulmshorn, Neuenknick, Norden, Osnabrück, Teterow, Wittstock
16
Eenrum, Heerenveen, Lelystad, Loppersum, Opende, Roden, Stadskanaal, Vries
14
Marianske Lazne, Pardubice, Praag
3
Togliatti
3
Astana
2
Heusden-Zolder
2
Warschau
2
Ylitornio
1
Manchester
1
Weißenbach
1

Totaal aantal reportages: 45