dinsdag 11 december 2018 U bent niet ingelogd (inloggen)
Datum
Evenement
Plaats
za. 19 dec.
Freital (za. 19 dec.) Drift on Ice 2015/2016 van start in Freital
Freital
zo. 8 nov.
Lelystad (zo. 8 nov.) Spannend ONK Speedway in Lelystad geeft hoop voor de toekomst
Lelystad
ma. 2 nov.
Mildura (ma. 2 nov.) Max Fricke wint de Phil Crump Trophy in Mildura
Mildura
za. 31 okt.
Mildura (za. 31 okt.) Polen wint het WK Speedway voor Junioren Teams in Mildura
Mildura
do. 29 okt.
Mildura (do. 29 okt.) Geslaagde training voor het WK U21 Teams in Mildura
Mildura
zo. 25 okt.
Broadford (zo. 25 okt.) Fotoreport: GP Challenge Cup in Broadford
Broadford
za. 24 okt.
Melbourne (za. 24 okt.) Greg Hancock scoort maximaal tijdens de afsluitende GP in Melbourne
Melbourne
vr. 23 okt.
Melbourne (vr. 23 okt.) Speedway GP in Melbourne van start met de training
Melbourne
zo. 4 okt.
Ostrow (zo. 4 okt.) Ekstraliga degradatie/promotie: Ostrow tegen Rzeszow
Ostrow
za. 3 okt.
Toruń (za. 3 okt.) Pedersen wint GP 11 in Torun - Woffinden wereld kampioen!
Toruń
vr. 2 okt.
Toruń (vr. 2 okt.) Foto's: Speedway GP training in Torun
Toruń
za. 26 sep.
Veenoord (za. 26 sep.) Marcin Nowak wint de Gouden Helm van Veenoord
Veenoord
zo. 20 sep.
Pardubice (zo. 20 sep.) Jurica Pavlic wint sensationeel de Gouden Helm van Pardubice
Pardubice
za. 19 sep.
Ostrow (za. 19 sep.) Emil Saytfutdinov voor de tweede keer op rij Europees kampioen
Ostrow
zo. 13 sep.
Leszno (zo. 13 sep.) Leszno verzekerd zich sensationeel van een finale plaats in de Ekstraliga
Leszno
zo. 13 sep.
Zielona Gora (zo. 13 sep.) Fotoreport: Memorial wedstrijd Zielona Gora
Zielona Gora
za. 12 sep.
Vechta (za. 12 sep.) Michael Hartel behaald de meeste punten in de regen van Vechta
Vechta
za. 12 sep.
Vechta (za. 12 sep.) Mads Hansen verbaasd de langbaan jeugd in Vechta
Vechta
zo. 6 sep.
Shumen (zo. 6 sep.) Bulgaars avontuur tijdens de Speedway Challenge in Shumen
Shumen
za. 5 sep.
Cloppenburg (za. 5 sep.) Night of the Fights in Cloppenburg weer met regen
Cloppenburg
zo. 30 aug.
Poznan (zo. 30 aug.) Poolse dominantie tijdens de Lotto Speedway Cup in Poznan
Poznan
za. 29 aug.
Gorzów (za. 29 aug.) Massale support voor Darcy Ward tijdens Speedway GP in Gorzow
Gorzów
zo. 16 aug.
Eenrum (zo. 16 aug.) Kylmakorpi bouwt voorsprong in WK verder uit na overwinning in Eenrum
Eenrum
za. 15 aug.
Kumla (za. 15 aug.) Rusland-express op dreef in Kumla - Saytfutdinov onverslaanbaar
Kumla
vr. 14 aug.
Leszno (vr. 14 aug.) Ekstraliga: Leszno ook zonder Nicki Pedersen sterk genoeg
Leszno
zo. 9 aug.
Gorzów (zo. 9 aug.) Ekstraliga: Stal Gorzow wint de derby tegen Falubaz Zielona Gora
Gorzów
za. 8 aug.
Horsens (za. 8 aug.) Peter Kildemand wint zijn thuis Speedway GP in Horsens
Horsens
zo. 2 aug.
Leszno (zo. 2 aug.) IMME: Grigory Laguta winnaar Ekstraliga individueel kampioenschap
Leszno
za. 1 aug.
Gdańsk (za. 1 aug.) Polish Battle: Gdansk ten onder tegen de Poolse selectie
Gdańsk
zo. 26 jul.
Werlte (zo. 26 jul.) Kai Huckenbeck wint de Langbaan GP Challenge in Werlte!
Werlte
zo. 19 jul.
Osnabrück (zo. 19 jul.) Regenachtige grasbaanraces in Osnabrück - Romano Hummel sterk!
Osnabrück
za. 18 jul.
Staphorst (za. 18 jul.) Drie op een rij voor Jannick de Jong tijdens de EK Finale in Staphorst!
Staphorst
zo. 12 jul.
Leszno (zo. 12 jul.) Bartosz Zmarzlik Pools jeugd kampioen in Leszno
Leszno
za. 11 jul.
Landshut (za. 11 jul.) Emil Sayfutdinov wint tweede ronde EK Speedway in Landshut
Landshut
zo. 28 jun.
?? (zo. 28 jun.) Engeland verbaasd vriend en vijand tijdens het WK voor teams!
??
??
za. 27 jun.
Terenzano (za. 27 jun.) Lokale held Nico Covatti wint de SGP Race-off in Terenzano
Terenzano
zo. 21 jun.
Heusden-Zolder (zo. 21 jun.) Dutch Speedway League in Heusden Zolder - foto's & uitslagen
Heusden-Zolder
za. 20 jun.
Toruń (za. 20 jun.) Nicki Pedersen wint eerste ronde EK Speedway in Torun
Toruń
vr. 19 jun.
Krakow (vr. 19 jun.) Foto's: Pools kampioenschap halve finale in Krakow
Krakow
za. 13 jun.
Loppersum (za. 13 jun.) Noordman zegeviert in Loppersum tijdens EK Zijspan halve finale!
Loppersum
za. 13 jun.
Vojens (za. 13 jun.) Zweden verbaasd vriend en vijand tijdens de SWC finale in Vojens!
Vojens
zo. 7 jun.
Bielefeld (zo. 7 jun.) Enrico Janoschka ongeslagen in het stof van Bielefeld
Bielefeld
za. 6 jun.
Gniezno (za. 6 jun.) Speedway World Cup van start - Zweden wint Event 1
Gniezno
zo. 31 mei.
Zielona Gora (zo. 31 mei.) Ekstraliga: Zielona Gora verliest thuis tegen Leszno
Zielona Gora
ma. 25 mei.
Stadskanaal (ma. 25 mei.) 62ste Pinksterraces in Stadskanaal
Stadskanaal
zo. 24 mei.
Zielona Gora (zo. 24 mei.) Zielona Gora wint de derby tegen Gorzow!
Zielona Gora
za. 23 mei.
Blijham (za. 23 mei.) Poolse overwinning tijdens Pinkster Speedway in Blijham
Blijham
zo. 17 mei.
Scheessel (zo. 17 mei.) Jorg Tebbe wint in Scheessel - Dirk Fabriek geblesseerd
Scheessel
za. 16 mei.
Joure (za. 16 mei.) Back to the basics in Joure - groot succes?
Joure
do. 14 mei.
Herxheim (do. 14 mei.) Kylmakorpi slaat terug in een bomvol Waldstadion!
Herxheim
zo. 10 mei.
Roden (zo. 10 mei.) Sidecars & Solo's in Roden - Noordman wint de wedstrijd
Roden
za. 9 mei.
Fredericia (za. 9 mei.) Foto's: 50cc Speedway league in Vejlby
Fredericia
za. 9 mei.
Esbjerg (za. 9 mei.) Verregend ronde 3 Speedway Best Pairs - Denemarken winnaar
Esbjerg
zo. 3 mei.
Opole (zo. 3 mei.) 65 jaar speedway in Opole - Martin Vaculik winnaar
Opole
za. 2 mei.
Moorwinkelsdamm (za. 2 mei.) Martin Smolinski verdedigd Master of Speedway titel
Moorwinkelsdamm
zo. 26 apr.
Heusden-Zolder (zo. 26 apr.) Australische overwinning tijdens Helzold Kampioenschap
Heusden-Zolder
za. 25 apr.
Roden (za. 25 apr.) Jeugd & Nationaal in Roden - uitslagen en foto's
Roden
zo. 19 apr.
Vries (zo. 19 apr.) Foto's: ONK Grasbaanraces in Vries
Vries
za. 18 apr.
Warschau (za. 18 apr.) Schandalig begin Speedway Grand Prix seizoen in Warschau
Warschau
vr. 17 apr.
Warschau (vr. 17 apr.) Speedway Grand Prix training Warschau afgelast
Warschau
zo. 12 apr.
Lelystad (zo. 12 apr.) Geslaagde clubwedstrijd speedway in Lelystad
Lelystad
za. 11 apr.
Güstrow (za. 11 apr.) Rusland sterkste in de storm van Güstrow
Güstrow
ma. 6 apr.
Balkbrug (ma. 6 apr.) Jannick de Jong wint de Internationale grasbaanraces in Balkbrug
Balkbrug
za. 28 mrt.
Toruń (za. 28 mrt.) Denemarken wint eerste ronde van de Speedway Best Pairs Cup
Toruń
zo. 22 mrt.
Oudehorne (zo. 22 mrt.) VTBM clubwedstrijd nummer twee in Oudehorne
Oudehorne
zo. 15 mrt.
Inzell (zo. 15 mrt.) Dmitry Koltakov schrijft ook laatste 2015 Grand Prix op z'n naam!
Inzell
zo. 8 mrt.
Assen (zo. 8 mrt.) Daniil Ivanov wint GP 8 in Assen - Dmitry Koltakov loopt verder uit
Assen
za. 7 mrt.
Assen (za. 7 mrt.) Dmitry Koltakov ongeslagen tijdens Grand Prix 7 in Assen
Assen
vr. 6 mrt.
Assen (vr. 6 mrt.) WK IJsspeedway Assen van start met GP training - Stellingwerf gecrasht
Assen
vr. 6 mrt.
Assen (vr. 6 mrt.) Ove Ledström wint de Roelof Thijs Bokaal - Simon Reitsma vijfde!
Assen
zo. 1 mrt.
Berlijn (zo. 1 mrt.) Rusland wederom Wereld kampioen teams - Oostenrijk tweede
Berlijn
za. 28 feb.
Berlijn (za. 28 feb.) Rusland comfortabel aan de leiding na eerste dag WK teams
Berlijn
zo. 15 feb.
Sankt Johann im Pongau (zo. 15 feb.) Rene Stellingwerf behaald een keurige vierde plek in Sankt Johann!
Sankt Johann im Pongau
zo. 1 feb.
Krasnogorsk (zo. 1 feb.) Krasnikov dendert door met weer een overwinning
Krasnogorsk
za. 31 jan.
Krasnogorsk (za. 31 jan.) Nikolai Krasnikov wint de eerste GP van het seizoen!
Krasnogorsk
zo. 25 jan.
Toruń (zo. 25 jan.) Speedway op ijs gala in Torun!
Toruń

Op de kaart

Reportages per land

Gdańsk, Gniezno, Gorzów, Krakow, Leszno, Opole, Ostrow, Poznan, Toruń, Warschau, Zielona Gora
23
Assen, Balkbrug, Blijham, Eenrum, Joure, Lelystad, Loppersum, Oudehorne, Roden, Stadskanaal, Staphorst, Veenoord, Vries
18
Berlijn, Bielefeld, Cloppenburg, Freital, Güstrow, Herxheim, Inzell, Landshut, Moorwinkelsdamm, Osnabrück, Scheessel, Vechta, Werlte
15
Broadford, Melbourne, Mildura
6
Esbjerg, Fredericia, Horsens, Vojens
4
Heusden-Zolder
2
Krasnogorsk
2
Pardubice
1
Shumen
1
Kumla
1
??
1
Terenzano
1
Sankt Johann im Pongau
1

Totaal aantal reportages: 76