maandag 10 december 2018 U bent niet ingelogd (inloggen)
Datum
Evenement
Plaats
zo. 23 okt.
Toruń (zo. 23 okt.) Jan Kvech winnaar 250cc Jawa Cup in Torun!
Toruń
za. 22 okt.
Toruń (za. 22 okt.) Denemarken wint de team wedstrijd van de 250cc Jawa Cup in Torun
Toruń
zo. 16 okt.
Neuenknick (zo. 16 okt.) Prima resultaten Nederlanders tijdens speedway in Neuenknick
Neuenknick
za. 15 okt.
Dohren (za. 15 okt.) Mist zorgt voor vroegtijdig einde speedway in Dohren
Dohren
zo. 9 okt.
Noordwolde (zo. 9 okt.) Romano Hummel wint laatste ONK Grasbaan wedstrijd in Noordwolde
Noordwolde
za. 8 okt.
Wittstock (za. 8 okt.) Mark Helmhout 11de tijdens Race of the Night in Wittstock
Wittstock
zo. 2 okt.
Gdańsk (zo. 2 okt.) Max Fricke Wereld kampioen speedway voor junioren!
Gdańsk
za. 1 okt.
Toruń (za. 1 okt.) Niels Kristian Iversen wint de Speedway Grand Prix van Torun
Toruń
za. 24 sep.
Stockholm (za. 24 sep.) Jason Doyle wint zijn derde SGP op rij in de Friends Arena van Stockholm
Stockholm
ma. 19 sep.
Praag (ma. 19 sep.) Peter Ljung de sterkste in de regen van Praag
Praag
zo. 18 sep.
Pardubice (zo. 18 sep.) Emil Sayfutdinov wint de Gouden Helm van Pardubice
Pardubice
za. 17 sep.
Vechta (za. 17 sep.) Erik Riss wint het WK Langbaan na totale dominatie in Vechta
Vechta
vr. 16 sep.
Cloppenburg (vr. 16 sep.) Martin Smolinski wint verassend Night of the Fights in Cloppenburg!
Cloppenburg
zo. 11 sep.
Swingfield (zo. 11 sep.) James Shanes met slechts negen punten Europees kampioen grasbaan!
Swingfield
za. 10 sep.
Teterow (za. 10 sep.) Jason Doyle wint ook de Speedway Grand Prix van Teterow!
Teterow
za. 3 sep.
Vetlanda (za. 3 sep.) Dromen worden werkelijkheid tijdens de Speedway GP Challenge in Vetlanda
Vetlanda
za. 27 aug.
Gorzów (za. 27 aug.) Jason Doyle wint zijn tweede SGP van het seizoen in Gorzow!
Gorzów
zo. 21 aug.
Eenrum (zo. 21 aug.) Dimitri Berge wint de Langbaan Grand Prix van Eenrum!
Eenrum
za. 20 aug.
Divisov (za. 20 aug.) William Kruit beste Nederlander tijdens de 125cc European Cup in Divisov
Divisov
vr. 19 aug.
Staphorst (vr. 19 aug.) James Shanes wint verassend de grasbaanraces van Staphorst!
Staphorst
ma. 15 aug.
Grudziadz (ma. 15 aug.) Poolse Ekstraliga: Grudziadz thuis te sterk voor Leszno
Grudziadz
za. 13 aug.
Vetlanda (za. 13 aug.) Fotoreportage: 85cc junioren speedway in Vetlanda
Vetlanda
za. 13 aug.
Malilla (za. 13 aug.) Greg Hancock wint eindelijk z'n eerste Zweedse Speedway Grand Prix!
Malilla
vr. 12 aug.
Grudziadz (vr. 12 aug.) Mark Helmhout te trainen in het Poolse Grudziadz
Grudziadz
zo. 7 aug.
Toruń (zo. 7 aug.) Poolse Ekstraliga: Torun wint thuis verdiend van Gorzow
Toruń
za. 6 aug.
Daugavpils (za. 6 aug.) Grigory Laguta wint ronde twee Europees kampioenschap speedway in Daugavpils
Daugavpils
vr. 5 aug.
Bydgoszcz (vr. 5 aug.) Prima debuut voor Kai Huckenbeck in Poolse eerste divisie voor Bydgoszcz
Bydgoszcz
zo. 31 jul.
La Reole (zo. 31 jul.) Dirk Fabriek plaatst zich voor WK Langbaan 2017 tijdens de Challenge in La Reole
La Reole
zo. 24 jul.
Vries (zo. 24 jul.) Matthijssen / Mollema Europees kampioen zijspannen in Vries!
Vries
za. 23 jul.
Werlte (za. 23 jul.) Jannick de Jong de baas op de zandbaan van Werlte!
Werlte
za. 16 jul.
Güstrow (za. 16 jul.) Martin Vaculik wint eerste ronde EK Speedway in Güstrow!
Güstrow
vr. 15 jul.
Güstrow (vr. 15 jul.) Pech voor Mika Meijer tijdens finale 250cc Speedway Youth World Cup
Güstrow
zo. 10 jul.
Brokstedt (zo. 10 jul.) De Devils van Landshut veel te sterk voor de Wikinger van Brokstedt
Brokstedt
za. 9 jul.
Cardiff (za. 9 jul.) Antonio Lindback wint z'n eerste Speedway GP in Cardiff!
Cardiff
zo. 3 jul.
Mulmshorn (zo. 3 jul.) Dirk Fabriek wint de tweede EK Grasbaan kwalificatie in Mulmshorn!
Mulmshorn
za. 25 jun.
Praag (za. 25 jun.) Jason Doyle wint zijn eerste Speedway GP in het uitzinnige Praag
Praag
zo. 19 jun.
Mühldorf (zo. 19 jun.) WK Langbaan geopent met eerste Grand Prix in Mühldorf!
Mühldorf
zo. 12 jun.
Lelystad (zo. 12 jun.) Spannende races tijdens Clubwedstrijd 3 in Lelystad!
Lelystad
za. 11 jun.
Loppersum (za. 11 jun.) Detz / Auwema winnaar EK Zijspan kwalificatie in Loppersum!
Loppersum
zo. 5 jun.
Bielefeld (zo. 5 jun.) Weinig spektakel tijdens de grasbaanraces in Bielefeld
Bielefeld
za. 4 jun.
Ostrow (za. 4 jun.) Fogo Power winnaar Speedway Best Pairs Cup 2016!
Ostrow
zo. 29 mei.
Blijham (zo. 29 mei.) Andreas Lyager de sterkste op het gravel van Blijham!
Blijham
za. 28 mei.
Gorican (za. 28 mei.) Pawlicki wint ongeslagen de eerste Speedway GP Race-off in Gorican!
Gorican
do. 26 mei.
Olching (do. 26 mei.) Verassende uitslag tijdens EK Speedway Challenge in Olching!
Olching
zo. 22 mei.
Lelystad (zo. 22 mei.) Ook tweede clubwedstrijd weer een success in Lelystad
Lelystad
zo. 15 mei.
Warschau (zo. 15 mei.) Emotioneel afscheid Tomasz Gollob tijdens challenge wedstrijd in Warschau
Warschau
za. 14 mei.
Warschau (za. 14 mei.) Tai Woffinden wint de Poolse Speedway GP in Warschau!
Warschau
vr. 13 mei.
Warschau (vr. 13 mei.) Speedway GP in Warschau van start met de loting en training
Warschau
zo. 8 mei.
Pila (zo. 8 mei.) Fotoreportage: Pila verliest thuis tegen Daugavpils
Pila
zo. 8 mei.
Gorzów (zo. 8 mei.) Fotoreportage: Gorzow maakt gehakt van Torun
Gorzów
za. 7 mei.
Toruń (za. 7 mei.) 250cc Longtrack Youth World Cup van start met de training!
Toruń
za. 7 mei.
Toruń (za. 7 mei.) Gaetan Stella winnaar 250cc Longtrack Youth World Cup in Torun
Toruń
vr. 6 mei.
Toruń (vr. 6 mei.) 125cc Youth Gold Trophy van start met de training!
Toruń
vr. 6 mei.
Toruń (vr. 6 mei.) Tim Wunderer winnaar 125cc Trackracing Youth Gold Trophy in Torun!
Toruń
do. 5 mei.
Landshut (do. 5 mei.) Zmarzlik en Pawlicki winnen voor Fogo Power ronde twee van de Best Pairs
Landshut
zo. 1 mei.
Dingolfing (zo. 1 mei.) Jannick de Jong tweede tijdens Internationale zandbaanraces in Dingolfing
Dingolfing
za. 30 apr.
Krsko (za. 30 apr.) Peter Kildemand wint eerste Speedway Grand Pix van het seizoen!
Krsko
zo. 24 apr.
Heusden-Zolder (zo. 24 apr.) Helzoldstars winnen de Team Speedway wedstrijd in Heusden-Zolder!
Heusden-Zolder
za. 16 apr.
Wittstock (za. 16 apr.) Herxheim Drifters winnen Speedway Team Cup ronde 2 in Wittstock
Wittstock
zo. 10 apr.
Lelystad (zo. 10 apr.) Clubkampioenschap Speedway Lelystad van start met eerste wedstrijd
Lelystad
za. 9 apr.
Wolfslake (za. 9 apr.) Wolfslake Falubaz Berlin wint voor thuispubliek eerste Bundesliga wedstrijd!
Wolfslake
zo. 3 apr.
Gorzów (zo. 3 apr.) Patryk Dudek wint de Edward Jancarz memorial in Gorzow!
Gorzów
za. 2 apr.
Toruń (za. 2 apr.) Monster Energy wint eerste ronde Speedway Best Pairs Cup in Torun!
Toruń
ma. 28 mrt.
Balkbrug (ma. 28 mrt.) Ontketende Romano Hummel steelt de show in Balkbrug!
Balkbrug
zo. 27 mrt.
Neuenknick (zo. 27 mrt.) Internationale speedway in Neuenknick afgelast vanwege hevige regenval
Neuenknick
za. 26 mrt.
Güstrow (za. 26 mrt.) Russische overwinning tijdens de Osterpokal in Güstrow!
Güstrow
zo. 20 mrt.
Lelystad (zo. 20 mrt.) Speedway training school in Lelystad groot succes!
Lelystad
za. 19 mrt.
Ludwigslust (za. 19 mrt.) Mark Helmhout beste Nederlander tijdens Internationale speedway in Ludwigslust
Ludwigslust
zo. 13 mrt.
Assen (zo. 13 mrt.) Assen GP8: Dubbele overwinning voor Dmitry Khomitsevich!
Assen
za. 12 mrt.
Assen (za. 12 mrt.) Assen GP7: Khomitsevich neemt leiding over in het kampioenschap!
Assen
vr. 11 mrt.
Assen (vr. 11 mrt.) Skandinavisch podium tijdens de Roelof Thijs Bokaal in Assen!
Assen
zo. 6 mrt.
Berlijn (zo. 6 mrt.) Franky Zorn bijna in de finale tijdens GP6 in Berlijn!
Berlijn
za. 5 mrt.
Berlijn (za. 5 mrt.) Daniil Ivanov gooit de overwinning weg in Berlijn!
Berlijn
zo. 21 feb.
Almaty (zo. 21 feb.) Almaty Grand Prix 4: Daniil Ivanov ongeslagen!
Almaty
za. 20 feb.
Almaty (za. 20 feb.) Igor Kononov wint IJsspeedway GP3 in Almaty!
Almaty
zo. 31 jan.
Toruń (zo. 31 jan.) Ronny Weiss de baas in Torun tijdens het speedway op ijs gala
Toruń
zo. 24 jan.
Weißenbach (zo. 24 jan.) Keurig resultaat Nederlanders tijdens ijsspeedway in Weissenbach!
Weißenbach
zo. 10 jan.
Jonsdorf (zo. 10 jan.) Richard Geyer wint in Jonsdorf - Buddy Prijs uit de wedstrijd gecrasht
Jonsdorf

Op de kaart

Reportages per land

Berlijn, Bielefeld, Brokstedt, Cloppenburg, Dingolfing, Dohren, Güstrow, Jonsdorf, Landshut, Ludwigslust, Mulmshorn, Mühldorf, Neuenknick, Olching, Teterow, Vechta, Werlte, Wittstock, Wolfslake
24
Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów, Grudziadz, Ostrow, Pila, Toruń, Warschau
22
Assen, Balkbrug, Blijham, Eenrum, Lelystad, Loppersum, Noordwolde, Staphorst, Vries
14
Malilla, Stockholm, Vetlanda
4
Divisov, Pardubice, Praag
4
Cardiff, Swingfield
2
Almaty
2
Daugavpils
1
La Reole
1
Gorican
1
Krsko
1
Heusden-Zolder
1
Weißenbach
1

Totaal aantal reportages: 78