donderdag 15 november 2018 U bent niet ingelogd (inloggen)

Speedway Grand Prix IMN 502

502/01
za. 18 mei.
Warschau
Narodowy
Ronde 1
Ronde 1
502/02
za. 1 jun.
Krsko
Stadion Matije Gubca
Ronde 2
Ronde 2
502/03
za. 15 jun.
Praag
Marketa Stadion
Ronde 3
Ronde 3
502/04
za. 6 jul.
Hallstavik
HZ Bygg Arena
Ronde 4
Ronde 4
502/05
za. 3 aug.
Wroclaw
Ronde 5
Ronde 5
502/06
za. 17 aug.
Malilla
G&B Arena
Ronde 6
Ronde 6
502/07
za. 31 aug.
Teterow
Bergring Arena
Ronde 7
Ronde 7
502/08
za. 7 sep.
Vojens
Speedway Center
Ronde 8
Ronde 8
502/09
za. 21 sep.
Cardiff
Principality Stadium
Ronde 9
Ronde 9
502/10
za. 5 okt.
Toruń
Moto Arena
Ronde 10
Ronde 10

Speedway Grand Prix kwalificatie IMN 501

501/01
za. 8 jun.
Glasgow
Ronde 1
Ronde 1
501/02
za. 8 jun.
Zarnovica
Ronde 2
Ronde 2
501/03
za. 8 jun.
Lamothe-Landerron
La Garenne
Ronde 3
Ronde 3
501/04
ma. 10 jun.
Abensberg
Ronde 4
Ronde 4
501/05
za. 24 aug.
Gorican
Stadium Milenium
Challenge
Challenge

Speedway of Nations IMN 503

503/01
za. 4 mei.
??
Race-off 1
??
Race-off 1
503/02
za. 11 mei.
Manchester
NSS
Race-off 2
Race-off 2
503/03
za. 20 jul.
Togliatti
Anatoly Stepanov
Finale 1
Finale 1
503/04
zo. 21 jul.
Togliatti
Anatoly Stepanov
Finale 2
Finale 2

WK Speedway 250cc IMN 515

515/01
za. 20 jul.
Holstebro
Semi finale 1
Semi finale 1
515/02
za. 20 jul.
Holstebro
Semi finale 2
Semi finale 2
515/03
zo. 21 jul.
Holstebro
Finale
Finale

WK Speedway U21 IMN 507

507/01
za. 25 mei.
Pardubice
Svitkov
Kwalificatie 1
Kwalificatie 1
507/02
za. 25 mei.
Stralsund
Paul Greifzu Stadion
Kwalificatie 2
Kwalificatie 2
507/03
za. 25 mei.
??
Kwalificatie 3
??
Kwalificatie 3
507/04
za. 27 jul.
??
Finale 1
??
Finale 1
507/05
za. 14 sep.
Daugavpils
Lokomotive
Finale 2
Finale 2
507/06
vr. 4 okt.
Pardubice
Svitkov
Finale 3
Finale 3

WK Speedway U21 Teams IMN 508

508/01
za. 29 jun.
Daugavpils
Lokomotive
Semi finale 1
Semi finale 1
508/02
za. 29 jun.
Vetlanda
Semi finale 2
Semi finale 2
508/03
za. 13 jul.
Manchester
NSS
Finale
Finale

WK Langbaan IMN 506

506/03
do. 30 mei.
Herxheim
Finale 1
Finale 1
506/04
za. 15 jun.
La Reole
Finale 2
Finale 2
506/01
za. 29 jun.
Marianske Lazne
Lokomotiva
Kwalificatie
Kwalificatie
506/05
zo. 7 jul.
Mühldorf
Rennbahnstadion
Finale 3
Finale 3
506/02
zo. 25 aug.
Scheessel
Challenge
Challenge
506/06
za. 7 sep.
Morizes
Finale 4
Finale 4
506/07
zo. 22 sep.
Roden
Speed Centre
Finale 5
Finale 5

WK Langbaan Teams IMN 511

511/01
za. 14 sep.
Vechta
Reiterwaldstadion
Finale
Finale

WK IJsspeedway IMN 504

504/01
za. 12 jan.
Örnsköldsvik
Kallehov
Kwalificatie 1
Kwalificatie 1
504/02
za. 12 jan.
Kauhajoki
Kwalificatie 2
Kwalificatie 2
504/03
za. 2 feb.
Almaty
Medeu
Finale 1.1
Finale 1.1
504/03
zo. 3 feb.
Almaty
Medeu
Finale 1.2
Finale 1.2
504/04
za. 9 feb.
Shadrinsk
Finale 2.1
Finale 2.1
504/04
zo. 10 feb.
Shadrinsk
Finale 2.2
Finale 2.2
504/05
za. 2 mrt.
Berlijn
Wilmersdorf
Finale 3.1
Finale 3.1
504/05
zo. 3 mrt.
Berlijn
Wilmersdorf
Finale 3.2
Finale 3.2
504/06
za. 16 mrt.
Inzell
Max Aicher Arena
Finale 4.1
Finale 4.1
504/06
zo. 17 mrt.
Inzell
Max Aicher Arena
Finale 4.2
Finale 4.2
504/07
za. 30 mrt.
Heerenveen
Thialf
Finale 5.1
Finale 5.1
504/07
zo. 31 mrt.
Heerenveen
Thialf
Finale 5.2
Finale 5.2

WK IJsspeedway Teams IMN 505

505/01
za. 16 feb.
Togliatti
Anatoly Stepanov
Dag 1
Dag 1
505/01
zo. 17 feb.
Togliatti
Anatoly Stepanov
Dag 2
Dag 2

Speedway Youth Gold Trophy IMN 518

518/01
za. 6 jul.
Vissenbjerg
Finale
Finale

Speedway Sidecar World Cup IMN 517

517/01
za. 6 apr.
Gillman
Finale
Finale

Long Track Youth World Cup IMN 516

Kalender is nog niet bekend.

Track Racing Youth Gold Trophy IMN 519

519/01
za. 14 sep.
Vechta
Reiterwaldstadion
Finale
Finale

Flat Track World Cup IMN 514

514/01
za. 13 jul.
Terenzano
Pista Olimpia
Finale 1
Finale 1
514/02
za. 7 sep.
Morizes
Finale 2
Finale 2
514/03
za. 14 sep.
Misano
Finale 3
Finale 3

EK Speedway IMN 520

Kalender is nog niet bekend.

EK Speedway Pairs IMN 527

Kalender is nog niet bekend.

EK Speedway U21 IMN 523

Kalender is nog niet bekend.

EK Speedway U21 Teams IMN 713

Kalender is nog niet bekend.

EK Grasbaan Solo IMN 522

Kalender is nog niet bekend.

EK Grasbaan Zijspan IMN 712

Kalender is nog niet bekend.

EK IJsspeedway IMN 525

525/01
za. 2 feb.
Ufa
Finale 1
Finale 1
525/02
zo. 3 feb.
Ufa
Finale 2
Finale 2

European U19 Individual Speedway Cup IMN 714

Kalender is nog niet bekend.

European U19 Pairs Speedway Cup IMN 715

Kalender is nog niet bekend.

European 125cc Youth Track Racing Cup IMN 529

Kalender is nog niet bekend.

European 250cc Youth Speedway Cup IMN 711

Kalender is nog niet bekend.

European 85cc Speedway Youth Cup IMN 526

Kalender is nog niet bekend.