donderdag 15 november 2018 U bent niet ingelogd (inloggen)

Semi finale 1 in Liberec

zaterdag 16 juni 2018

R Naam Nat12345P
1 Patrick Hansen 3323314
2 Daniel Kaczmarek 3322212
3 Maksym Drabik 333T312
4 Nick Skorja R233210
5 Filip Hajek 2311310
6 Zach Wajtknecht 2133110
7 Mattia Lenarduzzi 012339
8 Patrik Mikel 301228
9 David Pacalaj 222118
10 Sandro Wasserman 201227
11 Emil Millberg 123RFd6
12 Niklas Sayrio 1Fdd214
13 Lucas Torresi Fd201Fd3
14 Steven Labouyrie 111RF3
15 Gaetan Stella 100102
16 Pavel Cermak 0100R1
17 Frantisek Klier 00
Run-offKaczmarek, Drabik.
Run-offSkorja, Hajek, Wajtknecht.

Semi finale 2 in Vetlanda

zaterdag 16 juni 2018

R Naam Nat12345P
1 Gleb Chugunov 1333313
2 Daniel Bewley 3232313
3 Dominik Kubera 3313313
4 Frederik Jakobsen 3123312
5 Filip Hjelmland 3312211
6 Joel Kling 2223211
7 Luke Becker T13217
8 Jonas Jeppesen R23117
9 Dominik Moser 032106
10 Nathan Greaves 201216
11 Anton Karlsson 012025
12 Lasse Fredriksen 201115
13 Davis Kurmis 120104
14 Kye Thompson 110024
15 Christoffer Selvin 22
16 Henri Ahlbom 100R01
17 Elvis Avgucevics 000000
Run-offChugunov, Bewley, Kubera.

Semi finale 3 in Rawicz

zaterdag 16 juni 2018

R Naam Nat12345P
1 Robert Lambert 3333214
2 Bartosz Smektala 3332314
3 Andreas Lyager 2323313
4 Robert Chmiel 1233312
5 Wiktor Lampart 2333F11
6 Daniel Spiller 222219
7 Jaimon Lidsey 2312M8
8 Szymon Szlauderbach 3Fd1228
9 Lukas Fienhage 312118
10 Christian Thaysen T21126
11 Roman Lachbaum 101215
12 Jan Kvech 012014
13 Alexander Woentin 12Fd0R3
14 Josef Novak 011103
15 Dmytro Mostowik 01NNN1
16 Dennis Fazekas 1FdNNN1
17 Thomas Valladon Fd00F00
18 Broc Nicol T0Fd0T0
Run-offLambert, Smektala.

Finale 1 in Daugavpils

vrijdag 29 juni 2018

R Naam Nat1234567P
1 Maksym Drabik 332333320
2 Robert Lambert 333132217
3 Bartosz Smektala 323233117
4 Oleg Mikhailovs 223212012
5 Dominik Kubera 33212112
6 Frederik Jakobsen 2233T111
7 Daniel Kaczmarek 1312108
8 Patrick Hansen 1213FdR7
9 Andreas Lyager 212027
10 Daniel Bewley 112217
11 Joel Kling 210306
12 Artjoms Trofimovs 0235
13 Filip Hjelmland 01Fd124
14 Nick Skorja 0F1113
15 Robert Chmiel 10Fd001
16 Filip Hajek 001NN1
17 Davis Kurmis 000NN0
18 Ernests Matjushonoks 000
Semi finale 1Drabik, Mikhailovs, Kubera, Kaczmarek.
Semi finale 2Smektala, Lambert, Jakobsen, Hansen (uitval).
FinaleDrabik, Lambert, Smektala, Mikhailovs.

Finale 2 in Leszno

zondag 22 juli 2018

R Naam Nat1234567P
1 Maksym Drabik 333333321
2 Bartosz Smektala 233233218
3 Daniel Bewley 133312114
4 Dominik Kubera 222322d13
5 Robert Lambert 23322113
6 Andreas Lyager 32023010
7 Wiktor Lampart 3d11319
8 Joel Kling 3221008
9 Patrick Hansen 111328
10 Filip Hjelmland 212005
11 Daniel Kaczmarek 1220R5
12 Frederik Jakobsen 110215
13 Nick Skorja 011125
14 Robert Chmiel 001113
15 Davis Kurmis 000011
16 Daniel Spiller 000000
Semi finale 1Drabik, Bewley, Lampart, Lyager
Semi finale 2Smektala, Kubera, Lambert, Kling
FinaleDrabik, Smektala, Bewley, Kubera (crash).

Finale 3 in Pardubice

vrijdag 28 september 2018

R Naam Nat1234567P
1 Bartosz Smektala 333333321
2 Robert Lambert 333313218
3 Dominik Kubera 232202112
4 Maksym Drabik 123232013
5 Andreas Lyager 33222F12
6 Robert Chmiel 31232011
7 Patrick Hansen 10323110
8 Frederik Jakobsen 222T219
9 Gleb Chugonov 2113F7
10 Davis Kurmis 011136
11 Daniel Spiller 200125
12 Jan Kvech 121015
13 Nick Skorja 101114
14 Daniel Kaczmarek 020R02
15 Filip Hajek 010012
16 Petr Chlupac 11
17 Patrik Mikel 000000
Semi finale 1Smektala, Kubera, Hansen, Chmiel.
Semi finale 2Lambert, Drabik, Jakobsen, Lyager.
FinaleSmektala, Lambert, Kubera, Drabik.

Op de kaart