dinsdag 11 december 2018 U bent niet ingelogd (inloggen)

Finale 1 in Herxheim

donderdag 10 mei 2018

R Naam Nat1234567P
1 Martin Smolinski R4444d420
2 Dimitri Bergé 444433325
3 Bernd Diener 232244219
4 Jesse Mustonen 4133F4116
5 James Shanes 224333R17
6 Josef Franc 13332214
7 Mathieu Trésarrieu 24d41213
8 Max Dilger 3d213110
9 Richard Hall 1031409
10 Michael Härtel 1311219
11 Romano Hummel 4TR217
12 Theo Pijper 32R027
13 Chris Harris 311207
14 Stephan Katt 012Fd03
15 Lukas Fienhage 22
16 Jérôme Lespinasse 0010R1
Semi finale 1Diener, Bergé, Franc, Dilger, Hall.
Semi finale 2Mustonen, Shanes, Trésarrieu, Härtel, Smolinski (ex).
FinaleSmolinski, Bergé, Diener, Mustonen, Shanes.

Kwalificatie in Marianske Lazne

zaterdag 2 juni 2018

De 12 rijders met de meeste punten hebben zich geplaatst voor de Challenge in Bielefeld.

R Naam Nat12345P
1 Jörg Tebbe 2444418
2 Bernd Diener 3434418
3 Hynek Štichauer 4334317
4 Andrew Appleton 4323416
5 Henri Ahlbom 4434R15
6 Paul Cooper 2443215
7 Josef Franc 3422314
8 Martin Málek 3224314
9 Romano Hummel 43R2413
10 Max Dilger 1233312
11 Henry van der Steen 1141411
12 Jesse Mustonen R342211
13 Gaétan Stella 424FnN10
14 Dave Meijerink 012339
15 Gabriel Dubernard 203128
16 Alessandro Milanese 121127
17 Edward Kennett 330FnN6
18 Anders Mellgren 3210R6
19 Jérôme Lespinasse 1R13R5
20 Michal Dudek 21115
21 Tommy Thu 001214
22 Michal Škurla 011204
23 John Bernard Fd10023
24 Niklas Klingberg 21RRR3
25 Alex Davies 2FdNNN2
26 Søren Vedsted 100012

Finale 2 in La Reole

zaterdag 16 juni 2018

R Naam Nat1234567P
1 Mathieu Trésarrieu 324444425
2 Romano Hummel 424312319
3 Dimitri Bergé 343434223
4 Josef Franc 301443116
5 Michael Härtel 43323NN15
6 Stéphane Trésarrieu 44030314
7 James Shanes 13R33212
8 Bernd Diener 03402110
9 Chris Harris 12114110
10 Martin Smolinski 2430FN9
11 Theo Pijper 212229
12 Richard Hall 012227
13 Jérôme Lespinasse 201104
14 Anthony Chauffour 22
15 Stephan Katt 10d012
16 Jesse Mustonen 01d1d2
17 Gabriel Dubernard 11
Semi finale 1M.Tressarieu, Franc, Hummel, Diener, Smolinski (niet gestart).
Semi finale 2Berge, S.Tressarieu, Shanes, Harris, Hartel (niet gestart).
FinaleM.Tressarieu, Hummel, Berge, Franc, Hartel (niet gestart).

Challenge in Bielefeld

zondag 24 juni 2018

Volledige uitslagen

Challenge

R Naam Nat1234567P
1 Romano Hummel 443444326
2 Martin Malek 234444223
3 Josef Franc 323343422
4 Andrew Appleton 344R33017
5 Bernd Diener 343R32116
6 Max Dilger 13233214
7 Jörg Tebbe 23412113
8 Hynek Stichauer 1014208
9 Christian Hülshorst 2212R18
10 Gabriel Dubernard 11221R7
11 Henri Ahlbom 011305
12 Henry van der Steen 020125
13 Paul Cooper 4FnNNN4
14 Lukas Fienhage 4FdNNN4
15 Marcel Sebastian 10N2NR14
16 Jesse Mustonen 2FnNNN2
17 Anders Mellgren 000R00

Zijspannen

R Naam Nat123P
1 Markus Venus
Markus Heiß
44311
2 William Matthijssen
Sandra Mollema
33410
3 Markus Brandhofer
Tim Scheunemann
2204
4 Mitchel Godden
Paul Smith
0123
5 Wilfred Detz
Wendy Arling
1012

250cc Landenwedstrijd

# Naam Nat123P
Duitsland 27
35 Timo Wachs 53412
53 Jonny Wynant 37515
Engeland 25
1 Jake Mulford 75719
69 Chad Wirtzfeld 6RN6
Europa 19
56 Sem Ensing 44614
36 Kevin Lück 1225
Tsjechie 12
3 Milan Dobiáš 0R11
4 Dan Šilhán 26311

Powergirls

R Naam Nat123P
1 Maaike de Ree 88824
2 Mariëlle Kuiper 76720
3 Jessica Elsinga 67518
4 Iris Meindertsma 54615
5 Kelly Velda 3339
6 Rosalyn de Vries 4048
7 Fardau de Ree 0516
8 Lia Schokker 2204
9 Lyonne van der Veen 0123
10 Jessie Veenstra 1001
11 Jessica Dijkstra 0000
12 Ineke Renkema 0000
13 Manouk Boer 0000
14 Demi Valkema 0000
15 Evelien Koopmanns 0000
16 Geke Elzinga 0000

Finale 3 in Roden

zondag 15 juli 2018

R Naam Nat1234567P
1 Martin Smolinski 444444428
2 Mathieu Trésarrieu 242343321
3 Josef Franc 434414222
4 Theo Pijper 244331118
5 James Shanes 332332016
6 Richard Hall 33143115
7 Dimitri Bergé 41322315
8 Max Dilger 22321212
9 Chris Harris R03R407
10 Jérôme Lespinasse 1021206
11 Bernd Diener 101226
12 Dave Meijerink 320005
13 Hynek Stichauer 111014
14 Stephan Katt 020103
15 Anders Mellgren 01R102
Semi finale 1Smolinski, Tressarieu, Dilger, Hall, Harris.
Semi finale 2Franc, Berge, Shanes, Pijper, Lespinasse.
FinaleSmolinski, Tressarieu, Franc, Pijper, Shanes.

Finale 4 in Eenrum

zondag 19 augustus 2018

Volledige uitslagen

Finale 4

R Naam Nat1234567P
1 Dimitri Bergé 234333422
2 Mathieu Tresarrieu 343343323
3 James Shanes 332432219
4 Martin Smolinski 444444125
5 Chris Harris 444242020
6 Josef Franc 42212415
7 Theo Pijper 32342014
8 Richard Hall 13033010
9 Hynek Stichauer 12321110
10 Max Dilger 2112219
11 Dave Meijerink 210F14
12 Stephan Katt 100113
13 Anders Mellgren 011002
14 Bernd Diener 0020R2
15 Jérôme Lespinasse 001102
Semi finale 1Smolinski, Berge, Shanes, Stichauer, Hall.
Semi finale 2Franc, Tressarieu, Harris, Dilger, Pijper.
FinaleBerge, Tressarieu, Shanes, Smolinski, Harris.

Zijspannen

R Naam Nat1234P
1 William Matthijssen
Sandra Mollema
455519
2 Wilfred Detz
Wendy Arling
553417
3 Sven Holstein
Bonita van Dijk
234312
4 Mitch Godden
Paul Smith
343212
5 Shaun Harvey
Danny Hogg
2R417
6 Josh Goodwin
Scott Goodwin
01203
7 Mike Frederiksen
Steven Grandt
1203
8 Dan Berwick
Mark Hopkins
0112

ST 450cc

R Naam Nat123PF
1 Jan Okke Loonstra 11111032 1
2 Stef Hamstra 88824 2
3 Frank Hamming 76922 3
4 Wybe Valkema 107724 4
5 Bert Dijkstra 9101130 5
6 Reinse de Jong 64616 6
7 Erwin Mulder 09514 7
8 Olav den Engelsman 55414 8
9 Johan Wissema 2338
10 Annelies Veensma 4228
11 Mark Dijkstra 3115
12 Youri Jansen 1001

Finale 5 in Mühldorf

zondag 30 september 2018

R Naam Nat1234567P
1 Martin Smolinski 443444427
2 Dimitri Bergé 334334323
3 Mathieu Trésarrieu 332343220
4 Theo Pijper 234222116
5 Bernd Diener 44324R017
6 Lukas Fienhage R0441312
7 Anders Mellgren 14113111
8 Josef Franc 2RR42210
9 Hynek Stichauer 2R232110
10 Chris Harris 422R0R8
11 James Shanes 321017
12 Michael Härtel 113R16
13 Stephan Katt 111205
14 Jörg Tebbe 134
15 Richard Hall 02RNN2
16 Jérôme Lespinasse 010RM1
17 Danny Maassen 00
Semi finale 1Smolinski, Tressarieu, Pijper, Stichauer, Harris.
Semi finale 2Berge, Fienhage, Franc, Mellgren, Diener.
FinaleSmolinski, Berge, Tressarieu, Pijper, Diener.

Op de kaart