dinsdag 22 januari 2019 U bent niet ingelogd (inloggen)

EK Speedway IMN 520

520/01
za. 27 apr.
Gorican
Stadium Milenium
Semi finale 1
Semi finale 1
520/02
za. 27 apr.
Poznan
Semi finale 2
Semi finale 2
520/03
wo. 1 mei.
Rivne
Semi finale 3
Semi finale 3
520/04
wo. 1 mei.
Krsko
Stadion Matije Gubca
Semi finale 4
Semi finale 4
520/04
za. 25 mei.
Nagyhalász
Challenge
Challenge
520/04
za. 22 jun.
??
Finale 1
??
Finale 1
520/04
za. 13 jul.
??
Finale 2
??
Finale 2
520/04
za. 10 aug.
??
Finale 3
??
Finale 3
520/04
za. 28 sep.
??
Finale 4
??
Finale 4

EK Speedway Pairs IMN 527

527/01
vr. 19 apr.
Pardubice
Svitkov
Semi finale 1
Semi finale 1
527/02
za. 29 jun.
Terenzano
Pista Olimpia
Semi finale 2
Semi finale 2
527/03
do. 29 aug.
Balakovo
Finale
Finale

EK Speedway U21 IMN 523

523/01
za. 6 jul.
Grudziadz
Semi finale 1
Semi finale 1
523/02
za. 6 jul.
Nagyhalász
Semi finale 2
Semi finale 2
523/03
za. 6 jul.
Holsted
Semi finale 3
Semi finale 3
523/04
za. 31 aug.
Rivne
Finale
Finale

EK Speedway U21 Teams IMN 713

713/01
za. 1 jun.
Liberec
Semi finale 1
Semi finale 1
713/02
za. 1 jun.
Glumso
Semi finale 2
Semi finale 2
713/03
za. 20 jul.
Mâcon
Finale
Finale

EK Grasbaan Solo IMN 522

522/01
zo. 2 jun.
Bielefeld
Leineweberring
Semi finale 1
Semi finale 1
522/02
zo. 23 jun.
Leamington Spa
Semi finale 2
Semi finale 2
522/03
za. 17 aug.
Bad Hersfeld
Finale
Finale

EK Grasbaan Zijspan IMN 712

712/01
zo. 30 jun.
Haunstetten
Kwalificatie
Kwalificatie
712/02
zo. 18 aug.
Eenrum
Sportpark
Finale
Finale

EK IJsspeedway IMN 525

za. 9 feb.
Ufa
Finale 1
Finale 1
zo. 10 feb.
Ufa
Finale 2
Finale 2

European U19 Individual Speedway Cup IMN 714

714/01
vr. 9 aug.
Pardubice
Svitkov
Semi finale 1
Semi finale 1
714/02
vr. 9 aug.
Güstrow
Semi finale 2
Semi finale 2
714/03
zo. 11 aug.
Zarnovica
Finale
Finale

European U19 Pairs Speedway Cup IMN 715

715/01
za. 22 jun.
Plzen
Finale
Finale

European 125cc Youth Track Racing Cup IMN 529

529/01
za. 20 jul.
Toruń
Moto Arena
Finale
Finale

European 250cc Youth Speedway Cup IMN 711

711/01
za. 17 aug.
Pardubice
Svitkov
Semi finale 1
Semi finale 1
711/02
za. 17 aug.
Pardubice
Svitkov
Semi finale 2
Semi finale 2
711/03
zo. 18 aug.
Divisov
Finale
Finale

European 85cc Speedway Youth Cup IMN 526

526/01
za. 13 jul.
Güstrow
Finale
Finale