Afgelaste wedstrijden vanwege Corona
vrijdag 7 augustus 2020 U bent niet ingelogd (inloggen)

Speedway Grand Prix IMN 502

za. 30 mei.
TeterowAfgelast
Bergring Arena
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za. 18 jul.
CardiffAfgelast
Principality Stadium
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za. 25 jul.
HallstavikAfgelast
HZ Bygg Arena
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za. 1 aug.
WroclawAfgelast
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za. 8 aug.
WarschauAfgelast
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za. 15 aug.
MalillaAfgelast
G&B Arena
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
vr. 28 aug.
Wroclaw
Ronde 1
Ronde 1
za. 29 aug.
TogliattiAfgelast
Anatoly Stepanov
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za. 29 aug.
Wroclaw
Ronde 2
Ronde 2
vr. 11 sep.
Gorzów
Edward Jancarz Stadium
Ronde 3
Ronde 3
za. 12 sep.
VojensAfgelast
Speedway Center
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za. 12 sep.
Gorzów
Edward Jancarz Stadium
Ronde 4
Ronde 4
vr. 18 sep.
Praag
Marketa Stadion
Ronde 5
Ronde 5
za. 19 sep.
Praag
Marketa Stadion
Ronde 6
Ronde 6
vr. 2 okt.
??
Ronde 7
??
Ronde 7
za. 3 okt.
Toruń
Moto Arena
Ronde 8
Ronde 8

Speedway Grand Prix kwalificatie IMN 501

za. 23 mei.
GlasgowAfgelast
Kwalificatie 1
Kwalificatie 1
za. 23 mei.
Lamothe-LanderronAfgelast
La Garenne
Kwalificatie 2
Kwalificatie 2
za. 23 mei.
TerenzanoAfgelast
Pista Olimpia
Kwalificatie 3
Kwalificatie 3
ma. 1 jun.
AbensbergAfgelast
Kwalificatie 4
Kwalificatie 4
za. 11 jul.
ZarnovicaAfgelast
Challenge
Challenge
za. 22 aug.
Gorican
Stadium Milenium
Challenge
Challenge

Speedway of Nations IMN 503

vr. 25 sep.
DaugavpilsAfgelast
Lokomotive
Semi finale 1
Semi finale 1
za. 26 sep.
DaugavpilsAfgelast
Lokomotive
Semi finale 2
Semi finale 2
za. 24 okt.
Manchester
NSS
Finale 1
Finale 1
zo. 25 okt.
Manchester
NSS
Finale 2
Finale 2

WK Speedway 250cc IMN 515

vr. 31 jul.
CloppenburgAfgelast
Semi finale 1
Semi finale 1
vr. 31 jul.
CloppenburgAfgelast
Semi finale 2
Semi finale 2
za. 1 aug.
CloppenburgAfgelast
Finale
Finale

WK Speedway U21 IMN 507

za. 6 jun.
LudwigslustAfgelast
Kwalificatie 1
Kwalificatie 1
za. 6 jun.
RigaAfgelast
Bikernieku
Kwalificatie 2
Kwalificatie 2
za. 6 jun.
ManchesterAfgelast
NSS
Kwalificatie 3
Kwalificatie 3
za. 27 jun.
PoznanAfgelast
Finale 1
Finale 1
za. 5 sep.
StralsundAfgelast
Paul Greifzu Stadion
Finale 2
Finale 2
vr. 2 okt.
Pardubice
Svitkov
Finale 3
Finale 3

WK Speedway U21 Teams IMN 508

za. 15 aug.
Pardubice
Svitkov
Kwalificatie
Kwalificatie
za. 5 sep.
Outrup
Finale
Finale

WK Langbaan IMN 506

do. 21 mei.
HerxheimAfgelast
Finale 1
Finale 1
za. 20 jun.
La ReoleAfgelast
Finale 2
Finale 2
zo. 5 jul.
MühldorfAfgelast
Rennbahnstadion
Finale 3
Finale 3
za. 8 aug.
ForssaAfgelast
Forssan Ravirata
Finale 1
Finale 1
zo. 23 aug.
ScheesselAfgelast
Kwalificatie
Kwalificatie
za. 5 sep.
Morizes
Finale 1
Finale 1
zo. 20 sep.
Roden
Speed Centre
Challenge
Challenge
za. 26 sep.
Rzeszow
Finale 2
Finale 2

WK Flattrack IMN

za. 5 sep.
MorizesAfgelast
Finale 2
Finale 2
za. 26 sep.
Boves-Cuneo
Finale 1
Finale 1
za. 3 okt.
Pardubice
Svitkov
Finale 2
Finale 2
za. 17 okt.
Diedenbergen
Finale 3
Finale 3

Speedway Youth Gold Trophy IMN 518

za. 11 jul.
KumlaAfgelast
ICA Maxi Arena
Finale
Finale

Long Track Youth World Cup IMN 516

za. 22 aug.
DiedenbergenAfgelast
Long Track Youth World Cup
Long Track Youth World Cup

Track Racing Youth Gold Trophy IMN 519

za. 22 aug.
DiedenbergenAfgelast
Track Racing Youth Gold Trophy
Track Racing Youth Gold Trophy

EK Speedway IMN 520

za. 11 apr.
DebrecenAfgelast
Kwalificatie 1
Kwalificatie 1
zo. 12 apr.
PockingAfgelast
Kwalificatie 2
Kwalificatie 2
zo. 17 mei.
RivneAfgelast
Kwalificatie 3
Kwalificatie 3
zo. 17 mei.
PlzenAfgelast
Kwalificatie 4
Kwalificatie 4
za. 6 jun.
KrskoAfgelast
Stadion Matije Gubca
Challenge
Challenge
za. 20 jun.
VojensAfgelast
Speedway Center
Finale 1
Finale 1
za. 4 jul.
Toruń
Moto Arena
Finale 1
Finale 1
za. 4 jul.
LodzAfgelast
Finale 2
Finale 2
wo. 8 jul.
Bydgoszcz
Finale 2
Finale 2
wo. 22 jul.
Rybnik
Stadion Miejski MOSiR
Finale 3
Finale 3
do. 23 jul.
Gniezno
Finale 4
Finale 4
wo. 29 jul.
Toruń
Moto Arena
Finale 5
Finale 5
za. 22 aug.
GoricanAfgelast
Stadium Milenium
Finale 3
Finale 3
za. 19 sep.
ChorzowAfgelast
Stadion Śląski
Finale 4
Finale 4

EK Speedway Pairs IMN 527

za. 29 aug.
Mâcon
Kwalificatie
Kwalificatie
za. 17 okt.
Terenzano
Pista Olimpia
Finale
Finale

EK Speedway U21 IMN 523

za. 4 jul.
RivneAfgelast
Semi finale 2
Semi finale 2
za. 18 jul.
VarkausAfgelast
Semi finale 3
Semi finale 3
za. 1 aug.
Divisov
Kwalificatie
Kwalificatie
za. 12 sep.
Nagyhalász
Finale
Finale

EK Speedway U21 Teams IMN 713

vr. 12 jun.
BalakovoAfgelast
Semi finale 1
Semi finale 1
za. 13 jun.
SlangerupAfgelast
Semi finale 2
Semi finale 2
za. 29 aug.
Lodz
Finale
Finale

EK Grasbaan IMN

zo. 7 jun.
BielefeldAfgelast
Leineweberring
Semi finale 1
Semi finale 1
za. 1 aug.
Tayac
Finale
Finale
zo. 16 aug.
Leamington SpaAfgelast
Finale
Finale

EK Zijspan IMN

zo. 16 aug.
EenrumAfgelast
Sportpark
Kwalificatie
Kwalificatie
zo. 6 sep.
PfarrkirchenAfgelast
Finale
Finale

125cc Youth Track Racing Cup IMN

za. 29 aug.
Plzen
Finale
Finale

250cc Youth Speedway Cup IMN

za. 8 aug.
VästervikAfgelast
Stena Arena
Semi finale 1
Semi finale 1
za. 8 aug.
VästervikAfgelast
Stena Arena
Semi finale 2
Semi finale 2
zo. 9 aug.
VästervikAfgelast
Stena Arena
Finale
Finale

85cc Youth Speedway Cup IMN

za. 8 aug.
Gdańsk
85cc Youth Speedway Cup
85cc Youth Speedway Cup

U19 European Cup IMN

vr. 14 aug.
Pardubice
Svitkov
Kwalificatie
Kwalificatie
zo. 16 aug.
Zarnovica
Finale
Finale

U19 European Pairs Cup IMN

za. 26 sep.
Güstrow
Finale
Finale