Afgelaste wedstrijden vanwege Corona
maandag 3 augustus 2020 U bent niet ingelogd (inloggen)

Speedway Grand Prix IMN 502

za. 30 mei.
TeterowAfgelast
Bergring Arena
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za. 18 jul.
CardiffAfgelast
Principality Stadium
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za. 25 jul.
HallstavikAfgelast
HZ Bygg Arena
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za. 1 aug.
WroclawAfgelast
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za. 8 aug.
WarschauAfgelast
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za. 15 aug.
MalillaAfgelast
G&B Arena
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za. 29 aug.
TogliattiAfgelast
Anatoly Stepanov
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za. 12 sep.
Vojens
Speedway Center
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za. 19 sep.
Praag
Marketa Stadion
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za. 3 okt.
Toruń
Moto Arena
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix

Speedway Grand Prix kwalificatie IMN 501

za. 23 mei.
GlasgowAfgelast
Kwalificatie 1
Kwalificatie 1
za. 23 mei.
Lamothe-LanderronAfgelast
La Garenne
Kwalificatie 2
Kwalificatie 2
za. 23 mei.
TerenzanoAfgelast
Pista Olimpia
Kwalificatie 3
Kwalificatie 3
ma. 1 jun.
AbensbergAfgelast
Kwalificatie 4
Kwalificatie 4
za. 11 jul.
ZarnovicaAfgelast
Challenge
Challenge

Speedway of Nations IMN 503

vr. 25 sep.
Daugavpils
Lokomotive
Semi finale 1
Semi finale 1
za. 26 sep.
Daugavpils
Lokomotive
Semi finale 2
Semi finale 2
za. 24 okt.
Manchester
NSS
Finale 1
Finale 1
zo. 25 okt.
Manchester
NSS
Finale 2
Finale 2

WK Speedway 250cc IMN 515

vr. 31 jul.
CloppenburgAfgelast
Semi finale 1
Semi finale 1
vr. 31 jul.
CloppenburgAfgelast
Semi finale 2
Semi finale 2
za. 1 aug.
CloppenburgAfgelast
Finale
Finale

WK Speedway U21 IMN 507

za. 6 jun.
LudwigslustAfgelast
Kwalificatie 1
Kwalificatie 1
za. 6 jun.
RigaAfgelast
Bikernieku
Kwalificatie 2
Kwalificatie 2
za. 6 jun.
ManchesterAfgelast
NSS
Kwalificatie 3
Kwalificatie 3
za. 27 jun.
PoznanAfgelast
Finale 1
Finale 1
za. 5 sep.
StralsundAfgelast
Paul Greifzu Stadion
Finale 2
Finale 2
vr. 2 okt.
Pardubice
Svitkov
Finale 3
Finale 3

WK Speedway U21 Teams IMN 508

za. 15 aug.
Pardubice
Svitkov
Kwalificatie
Kwalificatie
za. 5 sep.
Outrup
Finale
Finale

WK Langbaan IMN 506

do. 21 mei.
HerxheimAfgelast
Finale 1
Finale 1
za. 20 jun.
La ReoleAfgelast
Finale 2
Finale 2
zo. 5 jul.
MühldorfAfgelast
Rennbahnstadion
Finale 3
Finale 3
za. 8 aug.
ForssaAfgelast
Forssan Ravirata
Finale 1
Finale 1
zo. 23 aug.
ScheesselAfgelast
Kwalificatie
Kwalificatie
za. 5 sep.
Morizes
Finale 2
Finale 2
zo. 20 sep.
Roden
Speed Centre
Challenge
Challenge
za. 26 sep.
Rzeszow
Finale 3
Finale 3

WK Flattrack IMN

za. 5 sep.
MorizesAfgelast
Finale 2
Finale 2
za. 26 sep.
Boves-Cuneo
Finale 1
Finale 1
za. 3 okt.
Pardubice
Svitkov
Finale 2
Finale 2
za. 17 okt.
Diedenbergen
Finale 3
Finale 3

Speedway Youth Gold Trophy IMN 518

za. 11 jul.
KumlaAfgelast
ICA Maxi Arena
Finale
Finale

Long Track Youth World Cup IMN 516

za. 22 aug.
DiedenbergenAfgelast
Long Track Youth World Cup
Long Track Youth World Cup

Track Racing Youth Gold Trophy IMN 519

za. 22 aug.
DiedenbergenAfgelast
Track Racing Youth Gold Trophy
Track Racing Youth Gold Trophy