Afgelaste wedstrijden vanwege Corona
maandag 25 mei 2020 U bent niet ingelogd (inloggen)

EK Speedway IMN 520

za. 11 apr.
DebrecenAfgelast
Kwalificatie 1
Kwalificatie 1
zo. 12 apr.
PockingAfgelast
Kwalificatie 2
Kwalificatie 2
zo. 17 mei.
RivneAfgelast
Kwalificatie 3
Kwalificatie 3
zo. 17 mei.
PlzenAfgelast
Kwalificatie 4
Kwalificatie 4
za. 6 jun.
KrskoAfgelast
Stadion Matije Gubca
Challenge
Challenge
za. 20 jun.
VojensAfgelast
Speedway Center
Finale 1
Finale 1
za. 4 jul.
LodzAfgelast
Finale 2
Finale 2
za. 22 aug.
GoricanAfgelast
Stadium Milenium
Finale 3
Finale 3
za. 19 sep.
ChorzowAfgelast
Stadion Śląski
Finale 4
Finale 4

EK Speedway Pairs IMN 527

za. 18 jul.
MâconAfgelast
Kwalificatie
Kwalificatie
za. 17 okt.
Terenzano
Pista Olimpia
Finale
Finale

EK Speedway U21 IMN 523

vr. 8 mei.
DivisovAfgelast
Semi finale 1
Semi finale 1
za. 4 jul.
RivneAfgelast
Semi finale 2
Semi finale 2
za. 18 jul.
VarkausAfgelast
Semi finale 3
Semi finale 3
za. 12 sep.
Nagyhalász
Finale
Finale

EK Speedway U21 Teams IMN 713

vr. 12 jun.
BalakovoAfgelast
Semi finale 1
Semi finale 1
za. 13 jun.
SlangerupAfgelast
Semi finale 2
Semi finale 2
za. 29 aug.
Lodz
Finale
Finale

EK Grasbaan IMN

zo. 7 jun.
BielefeldAfgelast
Leineweberring
Semi finale 1
Semi finale 1
za. 1 aug.
Tayac
Semi finale 2
Semi finale 2
zo. 16 aug.
Leamington Spa
Finale
Finale

EK IJsspeedway IMN 525

vr. 7 aug.
Tomaszów Mazowiecki
EK IJsspeedway
EK IJsspeedway

EK Zijspan IMN

zo. 16 aug.
EenrumAfgelast
Sportpark
Kwalificatie
Kwalificatie
zo. 6 sep.
Pfarrkirchen
Finale
Finale

125cc Youth Track Racing Cup IMN

za. 27 jun.
PlzenAfgelast
Finale
Finale

250cc Youth Speedway Cup IMN

za. 8 aug.
VästervikAfgelast
Stena Arena
Semi finale 1
Semi finale 1
za. 8 aug.
VästervikAfgelast
Stena Arena
Semi finale 2
Semi finale 2
zo. 9 aug.
VästervikAfgelast
Stena Arena
Finale
Finale

85cc Youth Speedway Cup IMN

za. 8 aug.
Gdańsk
Dag 1
Dag 1
zo. 9 aug.
Gdańsk
Dag 2
Dag 2

U19 European Cup IMN

vr. 14 aug.
Pardubice
Svitkov
Semi finale 1
Semi finale 1
vr. 14 aug.
Pardubice
Svitkov
Semi finale 2
Semi finale 2
zo. 16 aug.
Zarnovica
Finale
Finale

U19 European Pairs Cup IMN

za. 26 sep.
Güstrow
Finale
Finale