maandag 17 december 2018 U bent niet ingelogd (inloggen)

Semi finale 1 in Balakovo

vrijdag 27 april 2018

R Naam Nat123456P
1 Ilya Chalov 3133R313
2 Andrey Kudriashov 23323215
3 Krystian Pieszczek 32233114
4 Szymon Woźniak 33333015
5 Tero Aarnio 2313211
6 Ondrej Smetana 1222310
7 Vladimir Morosov 330118
8 Jesse Mustonen 203128
9 Oleg Mihailovs 022228
10 Viktor Kulakov 2R2R26
11 Tobias Busch 121105
12 Patrik Buri 011215
13 Davis Kurmis 110013
14 Jevgenis Kostigovs R0d112
15 Matej Kus R11dFd2
16 Milen Manev 100001
Last chance heatPieszczek, Chalov, Aarnio, Smetana.
FinaleChalov, Kudriashov, Pieszczek, Woźniak.

Semi finale 2 in Gorican

zaterdag 28 april 2018

R Naam Nat123456P
1 Andriy Karpov 31331314
2 Aleksandr Loktaev 23323215
3 Jurica Pavlic 13123111
4 Kacper Woryna 22133011
5 Tomas H Jonasson 1323211
6 Andreas Lyager 311139
7 Kasts Puodzuks 023229
8 Krzysztof Buczkowski 222129
9 Denis Gizatullin 313018
10 Nick Skorja 201328
11 Erik Riss 3Fd2117
12 Michele Paco Castagna 102216
13 Matic Ivacic 130105
14 Mike Jacopetti 020002
15 Daniele Tessari 010001
16 Vladimir Borodulin 0FdRRN0
17 Jan Pintar 00
Last chance heatWoryna, Pavlic, Jonasson, Lyager.
FinaleKarpov, Loktaev, Pavlic, Woryna.

Semi finale 3 in Debrecen

zaterdag 28 april 2018

R Naam Nat123456P
1 Mikkel Michelsen 32233316
2 Peter Kildemand 33331215
3 Nicolai Klindt 33232114
4 Josef Franc 0230308
5 Marat Gatiyatov 3122311
6 Jacob Thorssell 2331210
7 Oliver Berntzon 201328
8 Vadim Tarasenko 1R2238
9 Valentin Grobauer 131128
10 Renat Gafurov 213RN6
11 Stanislav Melnichuk 210216
12 Norbert Magosi 120205
13 Roland Benko 021115
14 Jozsef Tabaka 111003
15 John Bernard 0F0d11
16 Gabriel Comanescu F0R101
17 Mark Barany 00
Last chance heatFranc, Klindt, Gatiatow, Thorssell.
FinaleMichelsen, Kildemand, Klindt, Franc.

Semi finale 4 in Pardubice

zaterdag 28 april 2018

R Naam Nat123456P
1 Antonio Lindback 132323 14
2 Kai Huckenbeck 32313214
3 Eduard Krcmar 03323112
4 Kevin Woelbert 32313012
5 Anders Thomsen 1313311
6 Timo Lahti 0133310
7 Piotr Protasiewicz 212229
8 Hans Andersen 321208
9 Adam Ellis 321028
10 David Bellego 2d3218
11 Robert Lambert 230117
12 Lasse Frederiksen 112105
13 Dimitri Berge 201014
14 Zdenek Simota 110002
15 Glenn Moi 000112
16 Andriej Kobrin 000000
Last chance heatLindback, Krcmar, Thomsen, Lahti
FinaleLindback, Huckenbeck, Krcmar, Woelbert (valse start).

Challenge in Terenzano

zaterdag 5 mei 2018

R Naam Nat123456P
1 Emil Sayfutdinov 33332317
2 Mikkel Michelsen 22233214
3 Josef Franc 01233110
4 Andrey Kudriashov 33321012
5 Peter Kildemand 1330310
6 Kai Huckenbeck 3232010
7 Aleksandr Loktaev 211329
8 Antonio Lindback 122117
9 Paco Castagna 230106
10 Jurica Pavlic T11226
11 Kacper Woryna T325
12 Krystian Pieszczek 1R1125
13 Eduard Krcmar 200204
14 Andriy Karpov dRT033
15 Nicolai Klindt 020013
16 Szymon Wozniak d10012
17 Ilya Chalov Rd11R2
Last chance heatMichelsen, Franc, Kildemand, Huckenbeck.
FinaleSayfutdinov, Michelsen, Franc, Kudriashov.

Finale 1 in Gniezno

zaterdag 23 juni 2018

R Naam Nat123456P
1 Jaroslaw Hampel 33323317
2 Antonio Lindback 33320213
3 Kai Huckenbeck 13033111
4 Mikkel Michelsen 1132209
5 Piotr Pawlicki 231129
6 Peter Kildemand 220318
7 Vaclav Milik 122308
8 Krzysztof Kasprzak T22138
9 Leon Madsen 211318
10 Andreas Jonsson 301217
11 Robert Lambert T21036
12 Emil Sayfutdinov 012126
13 Adrian Gala 300025
14 Andzejs Lebedevs 013105
15 Andrey Kudriashov 202015
16 Robert Chmiel 11
17 Josef Franc 000000
18 Norbert Krakowiak 00
Last chance heatHuckenbeck, Michelsen, Kildemand, Pawlicki (uitval).
FinaleHampel, Lindback, Huckenbeck, Michelsen.

Finale 2 in Güstrow

zaterdag 14 juli 2018

R Naam Nat123456P
1 Robert Lambert 33113314
2 Leon Madsen 30333214
3 Mikkel Michelsen 31213111
4 Emil Sayfutdinov 33221011
5 Peter Kildemand 2123210
6 Kai Huckenbeck 211329
7 Vaclav Milik 033028
8 Jaroslaw Hampel 200338
9 Kevin Woelbert 123208
10 Andrey Kudryashov 022228
11 Krzysztof Kasprzak 1R32R6
12 Andreas Jonsson 031116
13 Andzejs Lebedevs 2210R5
14 Antonio Lindback T20114
15 Piotr Pawlicki 110013
16 Max Dilger 11
17 Josef Franc 000000
18 Tobias Busch NS
Last chance heatSayfutdinov, Michelsen, Kildemand, Huckenbeck.
FinaleLambert, Madsen, Michelsen, Sayfutdinov.

Finale 3 in Daugavpils

zaterdag 18 augustus 2018

R Naam Nat123456P
1 Leon Madsen 33223316
2 Emil Sayfutdinov Fd2333213
3 Robert Lambert 13323113
4 Vaclav Milik 32212010
5 Antonio Lindback 1332211
6 Jaroslaw Hampel 3R1329
7 Andrey Kudryashov 221308
8 Mikkel Michelsen 111328
9 Peter Kildemand 230207
10 Andzejs Lebedevs 3R2117
11 Kai Huckenbeck 203016
12 Andreas Jonsson 210R36
13 Aleksandr Loktaev Fd12R14
14 Olegs Mihailovs 111014
15 Krzysztof Kasprzak 0201R3
16 Josef Franc 000101
Last chance heatMilik, Sayfutdinov, Lindback, Hampel.
FinaleMadsen, Sayfutdinov, Lambert, Milik.

Finale 4 in Chorzow

zaterdag 15 september 2018

R Naam Nat123456P
1 Leon Madsen 33333318
2 Antonio Lindback 12322212
3 Kacper Woryna 33321113
4 Jaroslaw Hampel 02333011
5 Mikkel Michelsen 3123312
6 Emil Sayfutdinov 322029
7 Piotr Pawlicki 031318
8 Robert Lambert 231208
9 Krzysztof Kasprzak 221R27
10 Peter Kildemand 112217
11 Vaclav Milik 200136
12 Andrey Kudryashov 101125
13 Josef Franc 002013
14 Jakub Miśkowiak 2103
15 Andzejs Lebedevs 1101R3
16 Rafal Karczmarz T10001
17 Andreas Jonsson FdNNNN0
18 Kai Huckenbeck Fd00NN0
Last chance heatHampel, Lindback, Michelsen, Sayfutdinov
FinaleMadsen, Lindback, Woryna, Hampel.

Op de kaart