maandag 25 juni 2018 U bent niet ingelogd (inloggen)

Eindstand:

1. Rusland 45
2. Engeland 46
3. Polen 36
4. Australie 35
5. Denemarken 35
6. Zweden 32
7. Duitsland 23

Last chance heat: Janowski, Laguta, Sayfutdinov, Dudek (valse start).
Finale: Woffinden, Laguta, Sayfutdinov, Lambert.

Finale 2 in Wroclaw

zaterdag 9 juni 2018

# Naam Nat123456P
Rusland 22
1 Artem Laguta 13332214
2 Emil Sayfutdinov 2002318
3 Gleb Chugunov NS
Engeland 21
1 Tai Woffinden 23333317
2 Craig Cook NS
3 Robert Lambert 0111104
Polen 21
1 Maciej Janowski 32320313
2 Patryk Dudek 2111218
3 Maksym Drabik NS
Australie 20
1 Jason Doyle 33223316
2 Max Fricke 0101114
3 Jaimon Lidsey NS
Zweden 16
1 Fredrik Lindgren d212229
2 Antonio Lindback 1320017
3 Joel Kling NS
Denemarken 15
1 Michael Jepsen Jensen 32331315
2 Kenneth Bjerre 000N0N0
3 Frederik Jakobsen 000
Duitsland 9
1 Kai Huckenbeck 2021227
2 Martin Smolinski 1100NN2
3 Michael Hartel 000

Finale 1 in Wroclaw

vrijdag 8 juni 2018

# Naam Nat123456P
Engeland 25
1 Tai Woffinden 33333318
2 Craig Cook N0NNNN0
3 Robert Lambert 112217
Rusland 23
1 Artem Laguta 33233317
2 Emil Sayfutdinov 210N126
3 Gleb Chugunov 00
Denemarken 20
1 Michael Jepsen Jensen 31223112
2 Kenneth Bjerre 2201128
3 Frederik Jakobsen NS
Zweden 16
1 Fredrik Lindgren 22213313
2 Antonio Lindback R012003
3 Joel Kling NS
Australie 15
1 Jason Doyle 31331213
2 Max Fricke 1010002
3 Jaimon Lidsey NS
Polen 15
1 Maciej Janowski 2330109
2 Patryk Dudek T111NN3
3 Maksym Drabik 213
Duitsland 12
1 Kai Huckenbeck FnNNNNN0
2 Martin Smolinski Fd2232211
3 Michael Hartel 1000001

Race-off 1 in Teterow

zaterdag 2 juni 2018

# Naam Nat123456P
Rusland 25
1 Artem Laguta 31333316
2 Emil Sayfutdinov 0311229
3 Gleb Chugunov NS
Duitsland 20
1 Kai Huckenbeck 32033F11
2 Martin Smolinski 1321119
3 Michael Hartel NS
Denemarken 18
1 Michael Jepsen Jensen 13310210
2 Kenneth Bjerre 2112118
3 Fredrik Jakobsen NS
Slovenie 17
1 Matej Zagar 21332314
2 Matic Ivacic 1N0N1N2
3 Nick Skoja 0011
USA 17
1 Greg Hancock 33232316
2 Gino Manzares 10000Fd1
Oekraine 15
1 Andriy Karpov 0T223T7
2 Aleksandr Loktaev 2210038
Letland 14
1 Andzejs Lebedevs 0220228
2 Kasts Puodzuks 2012106
3 Olegs Mihailovs NS
Nummer 4 tegen 5Hancock, Zagar, Skoja, Manzares (ns).
Nummer 3 tegen 4/5Zagar, Bjerre, Jepsen Jensen, Skoja.

Race-off 2 in Manchester

dinsdag 5 juni 2018

# Naam Nat123456P
Zweden 26
1 Fredrik Lindgren 32323215
2 Antonio Lindback 23132011
3 Joel Kling NS
Engeland 23
1 Tai Woffinden 32231314
2 Craig Cook 1NNNNN1
3 Robert Lambert 331018
Australie 21
1 Jason Doyle 23233114
2 Max Fricke 12d0227
3 Jaimon Lidsey NS
Tsjechie 20
1 Vaclav Milik 23131313
2 Josef Franc 3002027
3 Jan Kvech NS
Frankrijk 14
1 David Bellego 21211310
2 Dimitri Berge 0R12014
Finland 12
1 Timo Lahti T130307
2 Tero Aarnio 1001237
Italie 8
1 Nicolas Covatti 1R02126
2 Michele Paco Castagna 0110002
Nummer 4 tegen 5Milik, Bellego, Franc, Berge (uitval).
Nummer 3 tegen 4/5Milik, Fricke, Doyle, Franc.

Op de kaart