woensdag 18 september 2019 U bent niet ingelogd (inloggen)

Kalender

502/01
za. 18 mei.
Warschau
Narodowy
Ronde 1
Ronde 1
502/02
za. 1 jun.
Krsko
Stadion Matije Gubca
Ronde 2
Ronde 2
502/03
za. 15 jun.
Praag
Marketa Stadion
Ronde 3
Ronde 3
502/04
za. 6 jul.
Hallstavik
HZ Bygg Arena
Ronde 4
Ronde 4
502/05
za. 3 aug.
Wroclaw
Ronde 5
Ronde 5
502/06
za. 17 aug.
Malilla
G&B Arena
Ronde 6
Ronde 6
502/07
za. 31 aug.
Teterow
Bergring Arena
Ronde 7
Ronde 7
502/08
za. 7 sep.
Vojens
Speedway Center
Ronde 8
Ronde 8
502/09
za. 21 sep.
Cardiff
Principality Stadium
Ronde 9
Ronde 9
502/10
za. 5 okt.
Toruń
Moto Arena
Ronde 10
Ronde 10

Ronde 1 in Warschau

zaterdag 18 mei 2019

R Naam Nat1234567P
1 Leon Madsen 112222313
2 Fredrik Lindgren 131323215
3 Patryk Dudek 313332116
4 Niels Kristian Iversen 233033014
5 Bartosz Smektala 30133010
6 Bartosz Zmarzlik 30231110
7 Antonio Lindback 32022110
8 Robert Lambert 0221308
9 Martin Vaculik 232007
10 Matej Zagar 013217
11 Emil Sayfutdinov 003216
12 Tai Woffinden 121026
13 Jason Doyle 220105
14 Janusz Kolodziej 030014
15 Artem Laguta 210104
16 Max Fricke 1011d3
Semi finale 1Lindgren, Dudek, Lindback, Lambert
Semi finale 2Iversen, Madsen, Zmarzlik, Smektala
FinaleMadsen, Lindgren, Dudek, Iversen

Ronde 2 in Krsko

zaterdag 1 juni 2019

R Naam Nat1234567P
1 Bartosz Zmarzlik 331332318
2 Martin Vaculik 323232217
3 Leon Madsen 133203113
4 Patryk Dudek 133113012
5 Emil Sayfutdinov 32232113
6 Tai Woffinden 2022219
7 Artem Laguta 2221209
8 Robert Lambert 3130007
9 Janusz Kolodziej 101327
10 Niels Kristian Iversen 22R217
11 Jason Doyle 030036
12 Matej Zagar 101136
13 Fredrik Lindgren 010315
14 Maciej Janowski 202004
15 Antonio Lindback T10113
16 Matic Ivacic 011002
17 Nick Skorja 00
Semi finale 1Madsen, Zmarzlik, Woffinden, Laguta
Semi finale 2Dudek, Vaculik, Sayfutdinov, Lambert
FinaleZmarzlik, Vaculik, Madsen, Dudek

Ronde 3 in Praag

zaterdag 15 juni 2019

R Naam Nat1234567P
1 Janusz Kołodziej 332013315
2 Leon Madsen 312213214
3 Patryk Dudek 123122112
4 Jason Doyle 3t2232012
5 Max Fricke 23313113
6 Fredrik Lindgren 2u333112
7 Emil Sayfutdinov 22313d11
8 Artem Laguta 0313209
9 Bartosz Zmarzlik 210328
10 Maciej Janowski 101327
11 Robert Lambert 021216
12 Vaclav Milik 310004
13 Martin Vaculik 0220d4
14 Matej Zagar 1102d4
15 Antonio Lindback 101114
16 Niels Kristian Iversen 030003
17 Zdenek Holub 00
Semi finale 1Madsen, Doyle, Fricke, Laguta
Semi finale 2Kołodziej, Dudek, Lindgren, Sayfutdinov
FinaleKołodziej, Madsen, Dudek, Doyle

Ronde 6 in Malilla

zaterdag 17 augustus 2019

R Naam Nat1234567P
1 Fredrik Lindgren 223123316
2 Leon Madsen 322R32214
3 Maciej Janowski 302333115
4 Artem Laguta 333232016
5 Mikkel Michelsen 2102319
6 Martin Vaculik 0312219
7 Bartosz Zmarzlik 3121108
8 Matej Zagar 0303107
9 Jason Doyle 1033d7
10 Niels Kristian Iversen 220307
11 Emil Sayfutdinov 121127
12 Patryk Dudek 1d3116
13 Tai Woffinden 211206
14 Max Fricke 131005
15 Janusz Kołodziej 012014
16 Jacob Thorssell 000022
Semi finale 1Lindgren, Laguta, Vaculik, Zmarzlik
Semi finale 2Janowski, Madsen, Michelsen, Zagar
FinaleLindgren, Madsen, Janowski, Laguta

Ronde 7 in Teterow

zaterdag 31 augustus 2019

R Naam Nat1234567P
1 Maciej Janowski 222223316
2 Bartosz Zmarzlik 322322216
3 Matej Zagar 331313115
4 Niels Kristian Iversen 231232013
5 Emil Sayfutdinov 00333110
6 Leon Madsen 31203110
7 Fredrik Lindgren 1132209
8 Patryk Dudek 0331108
9 Antonio Lindback 322018
10 Artem Laguta 120328
11 Tai Woffinden 231118
12 Jason Doyle 203106
13 Robert Lambert 010034
14 Martin Vaculik 110204
15 Janusz Kołodziej 001102
16 Martin Smolinski 1000N1
17 Kai Huckenbeck 00
Semi finale 1Janowski, Zmarzlik, Madsen, Lindgren
Semi finale 2Zagar, Iversen, Sayfutdinov, Dudek
FinaleJanowski, Zmarzlik, Zagar, Iversen

Op de kaart