woensdag 18 september 2019 U bent niet ingelogd (inloggen)

Finale 1 in Herxheim

donderdag 30 mei 2019

R Naam Nat1234567P
1 Mathieu Trésarrieu 322433421
2 Martin Smolinski 244344324
3 Dimitri Bergé 134344221
4 James Shanes 333233118
5 Josef Franc 024342015
6 Theo Pijper 34122214
7 Jörg Tebbe 43103112
8 Lukas Fienhage 2R342112
9 Bernd Diener 41311010
10 Andrew Appleton 242R2d10
11 Romano Hummel 4RR4d8
12 Max Dilger 122218
13 Chris Harris 1T0113
14 Martin Malek 010102
15 Jesse Mustonen 0110R2
16 Fabian Wachs 00
Semi finale 1Smolinski, Shanes, Franc, Fienhage, Diener.
Semi finale 2Berge, Tressarieu, Pijper, Tebbe, Appleton.
FinaleTressarieu, Smolinski, Berge, Shanes, Franc.

Finale 3 in Mühldorf

zondag 7 juli 2019

R Naam Nat1234567P
1 Martin Smolinski 434444427
2 Dimitri Bergé 434343324
3 Mathieu Trésarrieu 343420218
4 Theo Pijper 244334121
5 Josef Franc 342243018
6 Lukas Fienhage 22323214
7 Jesse Mustonen 41123112
8 Max Dilger 33112111
9 Andrew Appleton 10241210
10 Bernd Diener 0033208
11 Chris Harris 212005
12 James Shanes 1211R5
13 Martin Malek 1200R3
14 Stephan Katt 010113
15 Gaétan Stella 000011
Semi finale 1Smolinski, Franc, Appleton, Dilger, Tressarieu
Semi finale 2Pijper, Berge, Fienhage, Mustonen, Diener
FinaleSmolinski, Berge, Tressarieu, Pijper, Franc

Challenge in Scheessel

zondag 25 augustus 2019

Volledige uitslagen

Challenge

De top vier plaatst zich voor het WK Langbaan 2020.

R Naam Nat1234567P
1 Stephan Katt 243334423
2 Bernd Diener 444432122
3 Josef Franc 434014319
4 Jesse Mustonen 4434Td217
5 Richard Hall 333331016
6 Kenneth Kruse Hansen 3d214313
7 Jörg Tebbe 324d0312
8 Max Dilger 23d24112
9 Martin Malek 21d24211
10 Gaétan Stella 12142d10
11 Hynek Stichauer 122319
12 Zach Wajtknecht d02226
13 Jarno de Vries 011013
14 Stéphane Trésarrieu 1d11d3
15 David Pfeffer 22
16 Henry van der Steen 010102

Powergirls

R Naam Nat1234P
1 Harriet Zwiers 1111111144
2 Maaike de Ree 101091039
3 Kelsey Rozenberg 8910936
4 Sylvana Postma 968730
5 Siske Benedictus 786829
6 Demi Valkema 575623
7 Jessica Elsinga 657523
8 Ineke Renkema 444416
9 Inge Slagter 333312
10 Jessica Dijkstra 12227
11 Rosalyn de Vries 2NNN2

Finale 4 in Morizes

zaterdag 7 september 2019

R Naam Nat1234567P
1 Dimitri Ber 434234424
2 Mathieu Trésarr 323444323
3 Lukas Fienh 43d342218
4 Martin Smolin 342433120
5 Josef Fr 442413018
6 Martin Ma 33422014
7 Jesse Musto 24322114
8 Chris Har 12404d11
9 Zach Wajtkne 1123029
10 Theo Pij 21d3219
11 Max Dil 023106
12 Andrew Apple 001135
13 Jörg Te 211015
14 Stéphane Trésarr 100113
15 Bernd Die 001001
Semi finale 1Berge, Franc, Fienhage, Pijper, Harris
Semi finale 2Tressarieu, Smolinski, Wajtknecht, Mustonen, Malek
FinaleBerge, Tressarieu, Fienhage, Smolinski, Franc.

Finale 2 in La Reole

zaterdag 15 juni 2019

R Naam Nat1234567P
1 Martin Smolinski 422434423
2 Dimitri Bergé 344444326
3 Chris Harris 233242218
4 Mathieu Trésarrieu 441343120
5 Lukas Fienhage 244120013
6 Max Dilger 12411211
7 Stéphane Trésarrieu 0R233311
8 James Shanes 22331d11
9 Jesse Mustonen 3302019
10 Theo Pijper 3101319
11 Martin Malek 031228
12 Romano Hummel 411006
13 Josef Franc 103R26
14 Bernd Diener 010405
15 Andrew Appleton 1R2014
Semi finale 1Berge, S.Tressarieu, Harris, Mustonen, Fienhage.
Semi finale 2Smolinski, M.Tressarieu, Dilger, Pijper, Shanes.
FinaleSmolinski, Berge, Harris, M.Tressarieu, Fienhage.

Kwalificatie in Marianske Lazne

zaterdag 29 juni 2019

R Naam Nat12345P
1 Martin Malek 4444420
2 Jesse Mustonen 4444319
3 Josef Franc 4343418
4 Max Dilger 4342417
5 Stéphane Trésarrieu 3234416
6 Stephan Katt 2424315
7 Hynek Stichauer 3333214
8 Kenneth Kruse Hansen 3232313
9 Gaétan Stella 142d411
10 Bernd Diener 2303311
11 Henry Van der Steen 2223211
12 Jarno De Vries 303129
13 Richard Hall 121239
14 Zach Wajtknecht 44dNN8
15 Jerome Lespinasse 2114R8
16 Gabriel Dubernard 032128
17 Henri Ahlbom 111328
18 Steven Labouyrie 31R217
19 Alessandro Milanese 220217
20 Tomas Jonasson 004R15
21 Marcel Dachs 103015
22 Michal Skurla 110114
23 Andreas Bergström 011103
24 Christian Hülshorst 002002
25 Michal Dudek 0RNNN0
26 Zdenek Holub N0

Op de kaart