donderdag 12 december 2019 U bent niet ingelogd (inloggen)

Kalender

do. 28 feb.
Berlijn
Wilmersdorf
Duits kampioenschap ijsspeedway
Duits kampioenschap ijsspeedway
za. 13 apr.
Cloppenburg
Speedway Paar Cup
Speedway Paar Cup
zo. 14 jul.
Abensberg
Duits kampioenschap speedway
Duits kampioenschap speedway
za. 27 jul.
Werlte
Hümmlingring Arena
Langbahn Pokal Solo
Langbahn Pokal Solo
zo. 28 jul.
Ludwigslust
Duits kampioenschap speedway junioren
Duits kampioenschap speedway junioren
zo. 1 sep.
Berghaupten
Duits kampioenschap langbaan
Duits kampioenschap langbaan
zo. 8 sep.
Herxheim
DMSJ speedway
DMSJ speedway
zo. 8 sep.
Pfarrkirchen
Duits kampioenschap zijspannen
Duits kampioenschap zijspannen
zo. 15 sep.
Schwarme
Langbahn Pokal Zijspannen
Langbahn Pokal Zijspannen

Duits kampioenschap ijsspeedway in Berlijn

donderdag 28 februari 2019

R Naam Nat12345P
1 Markus Jell 3333315
2 Hans Weber 3332314
3 Franz Mayerbuchler 2233313
4 Max Niedermaier d323311
5 Stefan Pletschacher 3222211
6 Bart Schaap 232018
7 Tobias Busch 321R28
8 Marc Geyer 21R328
9 Christopf Kirchner 203106
10 Timo Kankkunen 101125
11 Simon Reitsma 110215
12 Jiri Wildt 111115
13 Niek Schaap 1F2F03
14 Luca Bauer d20d13
15 Philip Lageder 000202

Speedway Paar Cup in Cloppenburg

zaterdag 13 april 2019

# Naam Nat123456P
Cloppenburg 38
5 Rene Deddens 34RN3N10
6 Lukas Fienhage N3N2N38
17 Martin Smolinski 4444420
Wittstock 33
13 Tobias Busch 44420418
14 Erik Riss 23232315
21 Steven Mauer NS
Dohren 29
11 Kai Huckenbeck 42434421
12 Geert Bruinsma 00dN325
20 Fabian Wachs 303
Stralsund 29
1 Dominik Moser 3N2N3210
2 Ben Ernst 40N24N10
15 Lukas Baumann 33d39
Berghaupten 23
7 Max Dilger 24444321
8 Daniel Spiller RNNNNN0
18 Ethan Spiller 020002
Landshut 21
9 Stephan Katt 32042213
10 Sandro Wassermann 233dR08
Diedenbergen 16
3 Marcel Dachs dN020N2
4 Marius Hillebrand 203NN05
16 Danny Maassen 23229

Langbahn Pokal Solo in Werlte

zaterdag 27 juli 2019

Volledige uitslagen

A-Solo

R Naam Nat1234P
1 Romano Hummel 444517
2 Paul Cooper 433414
3 Bernd Diener 343313
4 James Shanes 344R11
5 Martin Malek 434d11
6 Mark Beishuizen 32RR5
7 Stephan Katt 1135
8 Christian Hülshorst 1225
9 Andrew Appleton 2125
10 Lukas Fienhage R314
11 Dave Meijerink 2024
12 Henry van der Steen 2114
13 Mika Meijer 0202
14 David Pfeffer 1012
15 Jens Benneker 0000

B-Solo

R Naam Nat12345P
1 Fabian Wachs 4344419
2 Timo Wachs 3243315
3 Sascha Stumpe 3334114
4 Mario Niedermeier 441d211
5 Julian Bielmeier 2422010
6 Dennis Helfer 02237
7 Jens Buchberger 113T5
8 Dirk Oellrich 11125
9 Marcel Sebastian 2dNN2
10 Lando Michaelis 011
11 Dennis Möhlenpage 11
12 Sebastian Trapp 00dR0

Zijspannen

R Naam Nat1234P
1 Sven Holstein
Bonita van Dijk
444416
2 Markus Brandhofer
Tim Scheunemann
332311
3 Imanuel Schramm
Patrick Loffler
22329
4 Stinus Lund
Kevin Nielsen
10012
5 Raphael San Milan
Benedikt Zapf
011R2

Op de kaart