woensdag 11 december 2019 U bent niet ingelogd (inloggen)

Ronde 1 in Örnsköldsvik

zaterdag 26 januari 2019

R Naam Nat123456P
1 Daniel Henderson 32323316
2 Jimmy Olsen 33332216
3 Matti Isoaho 23223113
4 Jonas Andersson 3333315
5 Pierre Hallen 1213310
6 Andreas Lindblom 1223210
7 Tomi Tani 213219
8 Joakim Soderstrom 330028
9 Martin Borjegren 211127
10 Hans-Olof Olsen 012216
11 Conny Fastesson 120115
12 Jimmy Hornell 201T14
13 Seppo Siira 102003
14 Lars Nyqvist 010102
15 Emil Bjorklund 000101
16 Anders Engstrom 0d1001
FinaleHenderson, Olsen, Isoaho, Andersson.

Ronde 3 in Hallstavik

zaterdag 9 februari 2019

R Naam Nat123456P
1 Mikael Flodin 32333317
2 Jimmy Tuinstra 3d333214
3 Andreas Lindblom 23331113
4 Jimmy Olsén 33M32d11
5 Jimmy Hörnell 213d39
6 Marc Geyer 231129
7 Bart Schaap 212229
8 Pierre Hallén 33RNX6
9 Niek Schaap 100236
10 Pontus Fick 012126
11 Martin Börjegren 122016
12 Joakim Söderström 1212R6
13 Conny Fastesson 121105
14 Seppo Siira 0022d4
15 Lars Nyqvist 001012
16 Anders Engström R10102

Ronde 4 in Bollnäs

zondag 10 februari 2019

R Naam Nat123456P
1 Jimmy Tuinstra 32333317
2 Andreas Lindblom 33223215
3 Mikael Flodin 31323113
4 Pierre Hallén 233d3d11
5 Bart Schaap 2313d9
6 Conny Fastesson 230229
7 Pontus Fick 112329
8 Jimmy Hörnell d233d8
9 Marc Geyer 212128
10 Martin Börjegren 122117
11 Niek Schaap 1d1226
12 Seppo Siira 301015
13 Anders Engström 021d03
14 Lars Nyqvist 010113
15 Per Bruhn 100001

Ronde 5 in Gävle

zaterdag 16 februari 2019

R Naam Nat12345P
1 Jimmy Olsén 3333315
2 Jonas Andersson 2233313
3 Albin Lindblom 3312211
4 Markus Jell 1333313
5 Mikael Flodin 2321311
6 Joakim Söderström 302229
7 Jimmy Tuinstra 322NN7
8 Andreas Lindblom 2131R7
9 Martin Börjegren 100326
10 Pierre Hallén d222d6
11 Conny Fastesson 010225
12 Pontus Fick 211F15
13 Jimmy Hörnell 12MF14
14 Hans-Olof Olsén 011114
15 Seppo Siira 100113
16 Simon Reitsma 00dNN0

Op de kaart