woensdag 11 december 2019 U bent niet ingelogd (inloggen)

Kalender

520/01
za. 27 apr.
Gorican
Stadium Milenium
Semi finale 1
Semi finale 1
520/02
za. 27 apr.
Poznan
Semi finale 2
Semi finale 2
520/03
wo. 1 mei.
Rivne
Semi finale 3
Semi finale 3
520/04
wo. 1 mei.
Krsko
Stadion Matije Gubca
Semi finale 4
Semi finale 4
520/04
za. 25 mei.
Nagyhalász
Challenge
Challenge
520/04
za. 13 jul.
Güstrow
Finale 1
Finale 1
520/04
za. 27 jul.
Toruń
Moto Arena
Finale 2
Finale 2
520/04
za. 10 aug.
Vojens
Speedway Center
Finale 3
Finale 3
520/04
za. 28 sep.
Chorzow
Stadion Śląski
Finale 4
Finale 4

Semi finale 1 in Gorican

zaterdag 27 april 2019

R Naam Nat123456P
1 Adrian Miedziński 33323317
2 Vaclav Milik 20333213
3 Dominik Kubera 13232112
4 Jurica Pavlic 22313011
5 Martin Smolinski 2223211
6 Nick Skorja 3132110
7 Viktor Kulakov 32d139
8 Denis Gizatullin 131229
9 Chris Harris 212319
10 Mikkel Bech 301127
11 Paco Castagna 112116
12 Artjoms Trofimovs 030205
13 Jesse Mustonen 101013
14 Milen Manev 020002
15 Jordan Dubernard 011002
16 Gaetan Stella 000000
Last chance heatKubera, Pavlic, Smolinski, Skorja.
FinaleMiedzinski, Milik, Kubera, Pavlic.

Semi finale 2 in Poznan

zaterdag 27 april 2019

R Naam Nat123456P
1 David Bellego 32233316
2 Bartosz Smektala 33333217
3 Anders Thomsen 21232111
4 Andrey Kudriashov 33222011
5 Tobiasz Musielak 3232111
6 Vladimir Borodulin 2313R9
7 Kai Huckenbeck 113139
8 Timo Lahti 232209
9 Nicolas Covatti 113117
10 Hans Andersen 001236
11 Oleg Mihailovs 120126
12 Eduard Krcmar 0211R4
13 Adam Ellis 01R023
14 Vyacheslav Monakhov 200R13
15 Aleksandr Loktaev 100012
16 Lasse Fredriksen 001001
Last chance heatThomsen, Kudriashov, Borodulin, Musielak.
FinaleBellego, Smektala, Thomsen, Kudriashov.

Challenge in Nagyhalász

zaterdag 25 mei 2019

De top vijf plaatsten zich voor de vier finale wedstrijden.

R Naam Nat12345P
1 Grigory Laguta 3333315
2 David Bellego 2331312
3 Vaclav Milik 3223111
4 Michael Jepsen Jensen 2332313
5 Kacper Woryna 2223312
6 Anders Thomsen 2330210
7 Pawel Przedpelski 122218
8 Jurica Pavlic 001326
9 Sergey Logatchev 3d1116
10 Bartosz Smektala 121026
11 Peter Kildemand 310dN4
12 Andrey Kudriashov 010214
13 Adrian Miedziński 1120N4
14 Andzejs Lebedevs 0d1203
15 Tobiasz Musielak 2R2
16 Bjarne Pedersen 100102
17 Roland Kovacs 010102
Last chance heatBellego, Milik, Woryna, Thomsen (d)
FinaleLaguta, Bellego, Milik, Jepsen Jensen (d)

Finale 3 in Vojens

zaterdag 10 augustus 2019

R Naam Nat123456P
1 Mikkel Michelsen 32322315
2 Kacper Woryna 03312211
3 Nicki Pedersen 32233114
4 Michael Jepsen Jensen 23033011
5 Bartosz Smektala 1330310
6 Timo Lahti 321219
7 Kai Huckenbeck 131308
8 Andrzej Lebedevs 221128
9 Andreas Lyager 13037
10 Grigory Laguta 312107
11 Frederik Jakobsen 210227
12 Andrey Kudriashov 001315
13 Vaclav Milik 102205
14 Jarosław Hampel 210104
15 Peter Kildemand d02013
16 Paweł Przedpelski d10012
17 Antonio Lindback 00---0
Last chance heatJepsen Jensen, Woryna, Lahti, Smektala
FinaleMichelsen, Woryna, Pedersen, Jepsen Jensen

Op de kaart