donderdag 23 mei 2019 U bent niet ingelogd (inloggen)

Kalender

520/01
za. 27 apr.
Gorican
Stadium Milenium
Semi finale 1
Semi finale 1
520/02
za. 27 apr.
Poznan
Semi finale 2
Semi finale 2
520/03
wo. 1 mei.
Rivne
Semi finale 3
Semi finale 3
520/04
wo. 1 mei.
Krsko
Stadion Matije Gubca
Semi finale 4
Semi finale 4
520/04
za. 25 mei.
Nagyhalász
Challenge
Challenge
520/04
za. 13 jul.
Güstrow
Finale 1
Finale 1
520/04
za. 27 jul.
Toruń
Moto Arena
Finale 2
Finale 2
520/04
za. 10 aug.
Vojens
Speedway Center
Finale 3
Finale 3
520/04
za. 28 sep.
Chorzow
Stadion Śląski
Finale 4
Finale 4

Semi finale 1 in Gorican

zaterdag 27 april 2019

R Naam Nat123456P
1 Adrian Miedziński 33323317
2 Vaclav Milik 20333213
3 Dominik Kubera 13232112
4 Jurica Pavlic 22313011
5 Martin Smolinski 2223211
6 Nick Skorja 3132110
7 Viktor Kulakov 32d139
8 Denis Gizatullin 131229
9 Chris Harris 212319
10 Mikkel Bech 301127
11 Paco Castagna 112116
12 Artjoms Trofimovs 030205
13 Jesse Mustonen 101013
14 Milen Manev 020002
15 Jordan Dubernard 011002
16 Gaetan Stella 000000
Last chance heatKubera, Pavlic, Smolinski, Skorja.
FinaleMiedzinski, Milik, Kubera, Pavlic.

Semi finale 2 in Poznan

zaterdag 27 april 2019

R Naam Nat123456P
1 David Bellego 32233316
2 Bartosz Smektala 33333217
3 Anders Thomsen 21232111
4 Andrey Kudriashov 33222011
5 Tobiasz Musielak 3232111
6 Vladimir Borodulin 2313R9
7 Kai Huckenbeck 113139
8 Timo Lahti 232209
9 Nicolas Covatti 113117
10 Hans Andersen 001236
11 Oleg Mihailovs 120126
12 Eduard Krcmar 0211R4
13 Adam Ellis 01R023
14 Vyacheslav Monakhov 200R13
15 Aleksandr Loktaev 100012
16 Lasse Fredriksen 001001
Last chance heatThomsen, Kudriashov, Borodulin, Musielak.
FinaleBellego, Smektala, Thomsen, Kudriashov.

Op de kaart