zondag 22 september 2019 U bent niet ingelogd (inloggen)

Jeugd & Nationaal in Vries

zaterdag 6 april 2019

Volledige uitslagen

Specials Nationaal

R Naam Nat12PBA
1 Wiebo Bouwmeester 123 21
2 Luit Groenewoud 426 2
3 Andy ter Schuur 246 3
4 Christian Wagemans 347 4
5 Nigel Hummel X33 15
6 Finn Loheider 437 6
7 Mike van der Noordaa 3x3 3
8 Nico Eijbergen 011 4
9 Ferdy Gelsema 213 5
10 Delina Kruit 101 6

50cc Jeugd

R Naam Nat123P
1 Jarno Bosma 88824
2 Roan van der Lende 76720
3 Quinten Kin 67518
4 Gabryëla Horenga 44614
5 Kaylee Schoo 55414
6 Sven Zuur 3238
7 Sem Bos 2327
8 Ravi Nijenhuis 11x2
9 Marten de Vries 0011

65cc Jeugd

R Naam Nat123P
1 Niek Meijerink 67720
2 Ywan Groeneveld 76619
3 Silvie Wolters 54413
4 Jafaro Hazeveld 25512
5 Dominic Hamminga 4239
6 Britt Boezerooij 3328
7 Siem Sverre Jorritsma 1113

85cc Jeugd

R Naam Nat123P
1 Jelmar Naessens 99927
2 Rik Jan De Boer 86822
3 Dave Hoogerhuis 74718
4 Ward Monkel 48618
5 Bern Monkel 65516
6 Jelle de Haan 37313
7 Rens Spanjer 53412
8 Ronan Pera 2226
9 Valentino Luider 1113
10 Danique Schoo 0000

125cc Jeugd

R Naam Nat12PBA
1 Jarno Terpstra 7411 1
2 Dylan Ottens 5611 2
3 Jesse Jan Stelwagen 7714 3
4 Angela Lageman 347 14
5 Pieter Tolsma 459 5
6 Dennis van der Ploeg 639 6
7 Johan Veenstra 235 27
8 Joran Marra 5611 8
9 Fardau de Ree 123 3
10 Gert Homans 213 4
11 Jessica Dijkstra 000 5
12 Dave Hoogerhuis 101 6

Powergirls

R Naam Nat12PCBA
1 Harriët Zwiers 8816 1
2 Maaike de Ree 7815 2
3 Jessica Elsinga 7714 3
4 Annelies Veensma 8816 4
5 Angela Lageman 6713 5
6 Siske Benedictus 6511 6
7 Kelsey Rozenberg 6713 7
8 Iris Meindertsma 5611 8
9 Rosalyn de Vries 358 19
10 Fardau de Ree 4610 210
11 Lia Schokker 459 3
12 Nina Ferwerda 538 4
13 Jessie Veenstra 448 5
14 Ineke Renkema 246 6
15 Geke Elzinga 134 7
16 Demi Valkema 325 8
17 Chantal Kin-Stoker 224 9
18 Lyonne van der Veen x33 10
19 Evelien Koopmans 000 1
20 Romy Hamminga 123 2
21 Inge Slagter 112 3
22 Chayenne Hoogerhuis 011 4

Cup ST 125cc

R Naam Nat12PBA
1 Jan Okke Loonstra 9918 1
2 Bert Dijkstra 9918 2
3 Jacco de Jong 8311 3
4 Jeffrey Oppersma 5611 4
5 Johan Kuiken 7714 5
6 Niels Broekema 7815 6
7 Robin de Haan 4812 7
8 John Bosman 257 18
9 Bonne van der Kooi 617 29
10 Jacob Auke Hoekstra 3710 10
11 Maaike de Ree 527 3
12 Christiaan Schoo 6410 4
13 Koen van Schoot 369 5
14 Arjan de Jong 145 6
15 Gert van der Heide 808 7
16 Siske Benedictus 459 8
17 Robin Hamminga 033 9
18 Wiebren de Vries 224 10
19 Jangeert Horenga 112 11

Cup ST 250cc

R Naam Nat12PDCBA
1 Rick Zomer 9918 1
2 Mark Dijkstra 6814 22
3 Tonny Blok 7714 13
4 Bart Borg 9918 4
5 Harriët Zwiers 8614 5
6 Olav den Engelsman 7815 6
7 Iwan Kok 8816 7
8 Rémon Meeters 5914 8
9 Maaike de Ree 8614 9
10 Robin de Haan 9817 10
11 Oege de Haan 9x9 3
12 Marcel ter Braake 4711 4
13 Eelke Jan de Vries 549 5
14 Bjorn Ringnalda 628 6
15 Sven Venema 549 7
16 Arnold Hilliger 6612 8
17 Ron Zandbergen 459 9
18 Roy Pasveer 7714 10
19 Jesse Jan Stelwagen 358 1
20 Rick Grasdijk 257 2
21 Marcel Kloetstra 044 3
22 Rick Wagt 7x7 4
23 Mirko Gardenier 415 5
24 Rowdy Stevens 167 6
25 Roelof Postma 246 7
26 Wesley Sijtsma 235 8
27 Iris Meindertsma 358 9
28 Joris Guikema 336 10
29 Dennis Strikwerda 314 1
30 Leon Meijerink 022 2
31 Jerome van der Wouden 033 3
32 Gerbrand Visser 123 4
33 Douwe Haverdil 123 5

Cup ST 500cc

R Naam Nat12PBA
1 Mark van Dellen 8816 1
2 Rindert Boonstra 9918 2
3 Evert van Til 5813 3
4 Tonny Blok 7x7 14
5 Sytze Hilliger x99 5
6 Karim Boezerooy 5510 6
7 Hans Veenstra 448 27
8 Marten Dragtsma 6612 8
9 Harm-Jan Mellies 7613 9
10 Jetze Valkema 3710 10
11 Marco Veensma 123 3
12 Michel Bakker 246 4
13 Leon Oosterloo 134 5
14 Wilco Elzinga 325 6
15 Danny Cahais 011 7

Jeugd & Nationaal in Westeremden

zaterdag 4 mei 2019

Volledige uitslagen

50cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Jarno Bosma 88824
2 Roan van der Lende 77721
3 Quinten Kin 64616
4 Sem Bos 36514
5 Sven Zuur 45211
6 Marten de Vries 5049
7 Gabryëla Horenga 1337
8 Kaylee Schoo 2215
9 Ravi Nijenhuis 0101

65cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Niek Meijerink 66618
2 Ywan Groeneveld 55515
3 Jelmer de Boer 44412
4 Jafaro Hazeveld 3339
5 Britt Boezerooij x224
6 Sven Dijkstra 1113
7 Dominic Hamminga 2xx2

85cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Dave Hoogerhuis 67518
2 Jelmar Naessens 73717
3 Rik Jan De Boer 56617
4 Jelle de Haan 45413
5 Bern Monkel 34310
6 Rens Spanjer 2226
7 Valentino Luider 1113
8 Danique Schoo 0000

125cc jeugd

R Naam Nat12PBA
1 Joran Marra 448 1
2 Dylan Ottens 358 2
3 Jesse Jan Stelwagen 549 3
4 Jarno Terpstra 257 4
5 Pieter Tolsma 3x3 5
6 Dennis van der Ploeg 123 26
7 Angela Lageman 022 17
8 Dave Hoogerhuis 033 8
9 Gert Homans 112 3

Powergirls

R Naam Nat12PCBA
1 Harriët Zwiers 6612 1
2 Maaike de Ree 6612 2
3 Jessica Elsinga 5611 3
4 Iris Meindertsma 5510 4
5 Lyonne van der Veen 459 5
6 Kelsey Rozenberg 336 26
7 Angela Lageman 257 17
8 Mariëlle Kuiper 628 8
9 Rosalyn de Vries 448 3
10 Siske Benedictus 448 4
11 Fardau de Ree 325 5
12 Ineke Renkema 235 6
13 Lia Schokker 505 7
14 Jessica Dijkstra 347 8
15 Jessie Veenstra 011 1
16 Romy Hamminga 112 2
17 Chantal Kin-Stoker 213 3
18 Demi Valkema 123 4
19 Evelien Koopmans 000 5
20 Nina Ferwerda 134 6
21 Inge Slagter 000 7

Cup ST 125cc

R Naam Nat12PBA
1 Jan Okke Loonstra 7714 1
2 Bert Dijkstra 6713 2
3 Johan Kuiken 6612 3
4 Bonne van der Kooi 7613 4
5 John Bosman 257 15
6 Niels Broekema 336 26
7 Jacco de Jong 549 7
8 Jacob-Auke Hoekstra 459 8
9 Christiaan Schoo 448 3
10 Robin de Haan 527 4
11 Wiebren de Vries 224 5
12 Maaike de Ree 314 6
13 Koen van Schoot 101 7
14 Siske Benedictus 134 8
15 Arjan de Jong 011
16 Jangeert Horenga 000

Cup ST 250cc

R Naam Nat12PDCBA
1 Harriët Zwiers 7714 1
2 Mark Dijkstra 7714 2
3 Oege de Haan 6713 3
4 Bart Borg 5611 4
5 Olav den Engelsman 6713 5
6 Marcel ter Braake 7613 6
7 Iwan Kok 538 17
8 Maaike de Ree 369 28
9 Robin de Haan 358 3
10 Rowdy Stevens 538 4
11 Roy Pasveer 459 5
12 Rémon Meeters 538 6
13 Rick Grasdijk 6410 7
14 Tonny Blok 6410 8
15 Sven Venema 448 1
16 Mirko Gardenier 426 2
17 Marcel Kloetstra 224 3
18 Kelly Velda 336 4
19 Roelof Postma 224 5
20 Gerbrand Visser 145 6
21 Leon Meijerink 112 7
22 Jesse Jan Stelwagen 257 8
23 Ron Zandbergen 202 1
24 Joris Guikema 112 2
25 Jerome vd Wouden 112 3

Cup ST 500cc

R Naam Nat12PBA
1 Rindert Boonstra 5510 1
2 Evert van Til 347 2
3 Jetze Valkema 336 3
4 Andries Homans x11 14
5 Michel Bakker 224 5
6 Hans Veenstra 123 26
7 Harm-Jan Mellies 156 3
8 Tonny Blok 448 4
9 Marten Dragtsma 0x0 5

Regioklasse

R Naam Nat123P
1 Willian Hoeksema 77721
2 Rik Oldenhuis 66618
3 Tonnis Slager 55515
4 Teun Hulst 1438
5 Pim van Baren 2327
6 Heine Woltjer 0246
7 Niels Ohlsen 3115
8 Berend Slagter 4004

Jeugd & Nationaal in Joure

zaterdag 18 mei 2019

Volledige uitslagen

Specials Nationaal

R Naam Nat12P
1 Christian Wagemans 6511
2 Sem Ensing x66
3 Andy ter Schuur 5611
4 Luit Groenewoud 448
5 Nigel Hummel 347
6 Wiebo Bouwmeester x55
7 Ferdy Gelsema 224
8 Delina Kruit 011
9 Mike van der Noordaa 336
10 Margriet Diever 123

50cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Jarno Bosma 78722
2 Quinten Kin 87621
3 Gabryëla Horenga 66820
4 Sven Zuur 55515
5 Roan van der Lende 44412
6 Ravi Nijenhuis 3137
7 Kaylee Schoo 2327
8 Marten de Vries 1214
9 Levi Slot 0000

65cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Niek Meijerink 55515
2 Jafaro Hazeveld 2349
3 Jelmer de Boer 34x7
4 Britt Boezerooij 1236
5 Ywan Groeneveld 4xx4
6 Tjardo Hulzinga Xx22

Powergirls

R Naam Nat12P
1 Harriët Zwiers 8715
2 Maaike de Ree 8816
3 Kelsey Rozenberg 7815
4 Iris Meindertsma 6713
5 Jessica Elsinga 7815
6 Mariëlle Kuiper 448
7 Angela Lageman 5611
8 Sylvana Postma 639
9 Siske Benedictus 7512
10 Chantal Kin-Stoker 426
11 Jessie Veenstra 246
12 Demi Valkema 358
13 Fardau de Ree 516
14 Nina Ferwerda 369
15 Lia Schokker 639
16 Romy Hamminga 235
17 Manouk Boer 044
18 Ineke Renkema 156
19 Jessica Dijkstra 101
20 Geke Elzinga 224
21 Evelien Koopmans 112
22 Inge Slagter 0x0

Cup ST 125cc

# Naam Nat12P
1 Jeffrey Oppersma 5813
2 Niels Broekema 9918
3 Jacco de Jong 7714
4 Lorenzo Punter 3710
5 Bert Dijkstra 8917
6 Bonne van der Kooi 9716
7 Johan Kuiken 6612
8 Robin de Haan 7815
9 Bas Homans 5914
10 Maaike de Ree 8816
11 Koen van Schoot 369
12 Jacob-Auke Hoekstra 448
13 John Bosma 6511
14 Wiebren de Vries 257
15 Arjan de Jong 4610
16 Alart Bakker 358
17 Jangeert Horenga 235
18 Robin Koornstra 246
19 Christiaan Schoo 4x4
20 Lambert Veltman 134
21 Dennis ten Hoeve 022
22 Haye Dijkstra 112

Cup ST 250cc

R Naam Nat12P
1 Bart Borg 8816
2 Rémon Meeters 9817
3 Roy Pasveer 7916
4 Mark Dijkstra 8917
5 Tonny Blok 8816
6 Harriët Zwiers 6915
7 Ruben de Jong 9918
8 Johan Wissema 9817
9 Iwan Kok 8917
10 Marcel ter Braake 9716
11 Wietze Put 7613
12 Bas Homans 7512
13 Maaike de Ree 7714
14 Dylan Ottens 5611
15 Allert de Vries 5712
16 Richard Ijbema 6612
17 Rick Grasdijk 6713
18 Robin de Haan 8715
19 Ron Zandbergen 549
20 Arnold ten Hoeve 6410
21 Rick Wagt 167
22 Joris Guikema 358
23 Stefan Bakker 437
24 Roelof Postma 549
25 Bjorn Ringnalda 437
26 Mirko Gardenier 347
27 Kelly Velda 538
28 Jesse Jan Stelwagen 6511
29 Richard Nammensma 415
30 Wesley Sijtsma 156
31 Sven Venema 325
32 Douwe Haverdil 426
33 Jeffrey Kramer 123
34 Leon Meijerink 134
35 Jappie Renkema 246
36 Gerbrand Visser 224
37 Henk Kramer 235
38 Johnny Stobbe 303
39 Marco Dijkstra x00
40 Jerome vd Wouden 011
41 Gerrit van der Horn 202
42 Sander Tamaris 112
43 Mariëlle Kuiper 202
44 Reinder van Dellen 011
45 Marcel Kloetstra 000

Cup ST 500cc

R Naam Nat12P
1 Rindert Boonstra 9918
2 Sytse Hilleger 9817
3 Evert van Til 8816
4 Tonny Blok 7714
5 Harm-Jan Mellies 5510
6 Jetze Valkema 5712
7 Karim Boezerooij 4610
8 Marco Veensma 224
9 Marten Dragtsma 145
10 Michel Bakker 639
11 Wilco Elzinga 268
12 Durk de Vries 3x3
13 Dirk Tjitse Rijpkema 011
14 Jeroen Aukema 101
15 Daniël Veldhuizen 437

ST 250cc

R Naam Nat123P
1 Mark van Dellen 1181029
2 Stef Hamstra 1269
3 Marcel Vlig 6101127
4 Mark Dijkstra 97824
5 Gert Jan Valk 85922
6 Anne Bos 56516
7 Lazar de Vries 1011x21
8 Johan Kuiken 79723
9 Joey van Kammen 3339
10 Niels Broekema 0448
11 Gert van der Heide 4127
12 Lorenzo Punter 2013

ST 500cc

R Naam Nat123P
1 Wybe Valkema 5101025
2 Frank Hamming 1011930
3 Erwin Mulder 79824
4 Reinse de Jong 1181130
5 Rindert Boonstra 8x715
6 Bert Dijkstra 47516
7 Olav den Engelsman 95418
8 Jamie Elsinga 66618
9 Johan Wissema 0437
10 Aron Schokker 3227
11 Youri Jansen 2305
12 Annelies Veensma 1113

Jeugd & Nationaal in Roden

zaterdag 25 mei 2019

Volledige uitslagen

Specials Nationaal

R Naam Nat12PBA
1 Christian Wagemans 6713 1
2 Kevin Glorie 7613 2
3 Wiebo Bouwmeester 7512 3
4 Nigel Hummel x55 14
5 Mike van der Noordaa 6410 5
6 Andy ter Schuur 347 6
7 Ferdy Gelsema 538 7
8 Margriet Diever 224 28
9 Luit Groenewoud 415 3
10 Delina Kruit 202 4
11 Nico Eijbergen 314 5

85cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Dave Hoogerhuis 88723
2 Bern Monkel 67821
3 Rens Spanjer 55616
4 Jelmar Naessens 74516
5 Jelle de Haan 36312
6 Rik Jan de Boer 43411
7 Danique Schoo 0123
8 Ronan Pera 2X13
9 Valentino Luider 12x3

125cc Jeugd

R Naam Nat123P
1 Jesse Jan Stelwagen 78823
2 Joran Marra 87621
3 Dylan Ottens 66719
4 Pieter Tolsma 55313
5 Jarno Terpstra 34512
6 Angela Lageman 4x48
7 Dave Hogerhuis 2316
8 Dennis van de Ploeg 1225
9 Gert Homans 0101

Cup ST 500cc

R Naam Nat123P
1 Rindert Boonstra 99927
2 Michel Bakker 86822
3 Evert van Til 78621
4 Leon Oosterloo 67720
5 Marten Dragtsma 55414
6 Jetze Valkema 2338
7 Marco Veensma 3418
8 Wilco Elzinga 4x26
9 Tonny Blok xx55
10 Harm-Jan Mellies 1203

Powergirls

R Naam Nat12PBA
1 Maaike de Ree 9918 1
2 Harriët Zwiers 9817 2
3 Annelies Veensma 8816 3
4 Jessica Elsinga 628 4
5 Kelsey Rozenberg 7512 5
6 Fardau de Ree 549 6
7 Angela Lageman 7613 7
8 Iris Meindertsma 6713 8
9 Siske Benedictus 538 19
10 Demi Valkema 213 210
11 Lia Schokker 123 3
12 Chantal Kin-Stoker 437 4
13 Jessie Veenstra 347 5
14 Ineke Renkema 000 6
15 Inge Slagter 011 7

Cup ST 125cc

R Naam Nat12PBA
1 Niels Broekema 9817 1
2 Jacco de Jong 8614 2
3 Robin de Haan 9514 3
4 Bert Dijkstra 7411 4
5 Jeffrey Oppersma 4610 5
6 Maaike de Ree 7916 6
7 Jacob-Auke Hoekstra 639 7
8 Bonne van der Kooi 8715 8
9 Wiebren de Vries 358 29
10 Koen van Schoot 123 110
11 Christiaan Schoo 4x4 3
12 Arjan de Jong 224 4
13 John Bosma 5X5 5
14 Siske Benedictus 134 6
15 Jangeert Horenga 011 7

Cup ST 250cc

R Naam Nat12PBA
1 Olav den Engelsman 5813 1
2 Marcel ter Braake 7916 2
3 Johan Wissema 7714 3
4 Remon Meeters 8917 4
5 Robin de Haan 8816 5
6 Maaike de Ree 9615 6
7 Bart Borg 9413 7
8 Jesse Jan Stelwagen 6x6 18
9 Tonny Blok 5712 9
10 Harriët Zwiers 358 210
11 Roy Pasveer 6511 3
12 Oege de Haan 4610 4
13 Hendrik de Boer 437 5
14 Jessica Elsinga 134 6
15 Roelof Postma 325 7
16 Leon Meijerink 202 8
17 Joris Guikema 246 9
18 Mark Dijkstra x22 10
19 Ron Zandbergen 112 11

Jeugd & Nationaal in Loppersum

zaterdag 8 juni 2019

Volledige uitslagen

Specials Nationaal

R Naam Nat12PBA
1 Kevin Glorie 5510 1
2 Nigel Hummel 336 12
3 Christian Wagemans 5510 3
4 Mike van der Noordaa 448 4
5 Ferdy Gelsema 448 5
6 Nico Eijbergen 336 26
7 Margriet Diever 213 3
8 Wiebo Bouwmeester 123 4
9 Luit Groenewoud 224 5
10 Andy ter Schuur 1x1 6
11 Delina Kruit 000

50cc jeugd

R Naam Nat12P
1 Jarno Bosma 8816
2 Roan van der Lende 7714
3 Sven Zuur 5611
4 Gabryëla Horenga 639
5 Quinten Kin 459
6 Sem Bos 145
7 Kaylee Schoo 314
8 Marten de Vries 202
9 Ravi Nijenhuis x22

65cc jeugd

R Naam Nat12P
1 Niek Meijerink 549
2 Jelmer de Boer 459
3 Jafaro Hazeveld 134
4 Rienk Bakker 3x3
5 Britt Boezerooij 2x2
6 Siem Sverre Jorritsma xx0

85cc jeugd

R Naam Nat12P
1 Dave Hoogerhuis 8715
2 Rik Jan De Boer 6814
3 Rens Spanjer 7613
4 Jelle de Haan 5510
5 Jelmar Naessens 448
6 Nick Versluis 336
7 Valentino Luider 2X2
8 Bern Monkel x22
9 Danique Schoo 112

125cc jeugd

R Naam Nat12P
1 Joran Marra 6713
2 Jarno Terpstra 7310
3 Jesse Jan Stelwagen 4610
4 Dylan Ottens 549
5 Pieter Tolsma 358
6 Gert Homans 123
7 Dave Hoogerhuis 202
8 Dennis van der Ploeg 011

Jeugd & Nationaal in Stadskanaal

zondag 16 juni 2019

Volledige uitslagen

50cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Jarno Bosma 99725
2 Sem Bos 88824
3 Sven Zuur 75618
4 Quinten Kin 66517
5 Roan van der Lende X7916
6 Gabryëla Horenga 54413
7 Kaylee Schoo 4318
8 Sam Arling 3137
9 Marten de Vries 1225
10 Ravi Nijenhuis 2002

65cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Niek Meijerink 44412
2 Jelmer de Boer 3339
3 Jafaro Hazeveld 2226
4 Sven Dijkstra 1113
5 Britt Boezerooij 0000

85cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Dave Hoogerhuis 89926
2 Bern Monkel 97824
3 Jelmar Naessens 78722
4 Rik Jan De Boer 66618
5 Jelle de Haan 55515
6 Ronan Pera 34411
7 Valentino Luider 2338
8 Rens Spanjer 4228
9 Danique Schoo 1113
10 Thomas Stevens X000

125cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Jesse Jan Stelwagen 88824
2 Dylan Ottens 67619
3 Joran Marra 56718
4 Jarno Terpstra 75517
5 Dave Hoogerhuis 44412
6 Pieter Tolsma 2327
7 Johan Veenstra 0134
8 Gert Homans 3014
9 Dennis van der Ploeg 1203

Powergirls

R Naam Nat12P
1 Harriët Zwiers 7714
2 Kelsey Rozenberg 7512
3 Maaike de Ree 5712
4 Iris Meindertsma 6410
5 Jessica Elsinga 6612
6 Nina Ferwerda 336
7 Mariëlle Kuiper 4610
8 Fardau de Ree 5510
9 Rosalyn de Vries 347
10 Demi Valkema 437
11 Chantal Kin-Stoker 213
12 Lia Schokker 224
13 Geke Elzinga 112
14 Inge Slagter 000
15 Romy Hamminga 000
16 Siske Benedictus 123

Cup ST 125cc

R Naam Nat12P
1 Johan Kuiken 9918
2 Jeffrey Oppersma 8412
3 Niels Broekema 8917
4 Jacco de Jong 6713
5 Anne Bos 9615
6 Bonne van der Kooi 7815
7 Benny van der Kooi 4610
8 Jacob-Auke Hoekstra 5813
9 John Bosman 5712
10 Robin de Haan 6511
11 Koen van Schoot 224
12 Dennis Strikwerda 448
13 Christiaan Schoo 358
14 Wiebren de Vries 336
15 Arjan de Jong 123
16 Maaike de Ree 7310
17 Jangeert Horenga 213
18 Lambert Veltman 101
19 Raldo Kleinlugtenbeld 011

Cup ST 500cc

R Naam Nat123P
1 Rindert Boonstra 99927
2 Evert van Til 88723
3 Tonny Blok 67821
4 Harm-Jan Mellies 76619
5 Michel Bakker 55515
6 Jetze Valkema 34411
7 Marco Veensma 43310
8 Wilco Elzinga 2215
9 Leon Oosterloo 1124
10 Marten Dragtsma 0xx0

Cup ST 250cc

R Naam Nat12P
1 Wybe Valkema 8715
2 Oege de Haan 9918
3 Johan Wissema 7815
4 Roy Pasveer 8917
5 Bart Borg 909
6 Harriët Zwiers 9918
7 Tonny Blok 8816
8 Robin de Haan 7714
9 Rémon Meeters 6814
10 Marcel ter Braake 7512
11 Douwe Haverdil 437
12 Maurice Ijken 5712
13 Ronald ter Braake 6511
14 Dennis Strikwerda 5611
15 Richard Ijbema 369
16 Bjorn Ringnalda 347
17 Rick Grasdijk 5510
18 Sven Venema 167
19 Rick Wagt 246
20 Maaike de Ree 606
21 Mark Dijkstra 437
22 Ron Zandbergen 426
23 Marcel Kloetstra 235
24 Milan Groen 246
25 Kelly Velda 022
26 Leon Meijerink 112
27 Jerome vd Wouden 112
28 Stefan van der Velde 325
29 Jo Dijkstra 011

Jeugd & Nationaal in Aduard

vrijdag 12 juli 2019

Volledige uitslagen

85cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Jelmar Naessens 67720
2 Bern Monkel 76518
3 Rik Jan De Boer 55616
4 Rens Spanjer 33410
5 Dave Hoogerhuis 44210
6 Jelle de Haan 2237
7 Valentino Luider 1113
8 Danique Schoo 0000

125cc Jeugd

R Naam Nat123P
1 Jesse Jan Stelwagen 99927
2 Jarno Terpstra 88723
3 Pieter Tolsma 77620
4 Joran Marra 56819
5 Dylan Ottens 65516
6 Dennis van der Ploeg 43411
7 Dave Hoogerhuis 34310
8 Gert Homans 2125
9 Jessica Dijkstra 1214
10 Eibert Kloosterman 0000

Cup ST 500cc

R Naam Nat12PBA
1 Rindert Boonstra 8816 1
2 Lazar de Vries 7714 2
3 Evert van Til 6713 3
4 Tonny Blok 5611 4
5 Jetze Valkema 448 5
6 Peter van Dekken 2x2 16
7 Wouter Bron 6511 7
8 Wietze Put 437 8
9 Michel Bakker 325 29
10 Harm-Jan Mellies 5813 10
11 Wilco Elzinga 314 3
12 Marco Veensma 202 4
13 Chris Werkman 1125

Powergirls

R Naam Nat12PBA
1 Harriët Zwiers 9918 1
2 Jessica Elsinga 8816 2
3 Iris Meindertsma 7916 3
4 Mariëlle Kuiper 8614 4
5 Kelsey Rozenberg 4711 5
6 Lyonne van der Veen 6511 6
7 Nina Ferwerda 7310 7
8 Demi Valkema 617 28
9 Rosalyn de Vries 303 19
10 Siske Benedictus 549 10
11 Chantal Kin-Stoker 527 3
12 Ineke Renkema 437 4
13 Romy Hamminga 123 5
14 Jirina de Vries 000 6
15 Inge Slagter 213 7

Cup ST 125cc

R Naam Nat12PBA
1 Jan Okke Loonstra 7714 1
2 Bonne van der Kooi 044 12
3 Jacco de Jong 5611 3
4 Koen van Schoot 459 4
5 Niels Broekema 6410 5
6 Jacob-Auke Hoekstra 7613 6
7 Robin de Haan 4711 7
8 John Bosman 5510 8
9 Jeffrey Oppersma 112 29
10 Christiaan Schoo 639 10
15 Lorenzo Punter 325 3
11 Arjan de Jong 336 4
12 Lambert Veltman 224 5
13 Siske Benedictus 213 6
14 Edwin Mulder 000 7
16 Jan-Geert Horenga 101 8

Cup ST 250cc

R Naam Nat12PCBA
1 Wybe Valkema 9918 1
2 Bart Borg 8614 2
3 Oege de Haan 7916 3
4 Roy Pasveer 7815 4
5 Remon Meeters 6814 5
6 Harriët Zwiers 8x8 16
7 Olav den Engelsman 6713 7
8 Tonny Blok 9918 8
9 Robin de Haan 6713 9
10 Iwan Kok 8x8 210
11 Johan Wissema 549 3
12 Mark Dijkstra 437 4
13 Jamie Elsinga 7512 5
14 Marten Dragtsma 246 6
15 Sven Venema 459 7
16 Jasper Drijfhout 5510 8
17 Rick Grasdijk 369 9
18 Allert de Vries 347 10
19 Wesley Sijtsma xx0 1
20 Roelof Postma 134 2
21 Leon Meijerink 123 3
22 Ron Zandbergen 213 4
23 Gerrit Hendrik van der Horn 033 5
24 Arend ter Heide 123 6
25 Wilco Elzinga 2x2 7

Jeugd & Nationaal in Staphorst

zaterdag 27 juli 2019

Volledige uitslagen

Specials Nationaal

R Naam Nat12PBA
1 Nigel Hummel 5510 1
2 Kevin Glorie 549 2
3 Christian Wagemans X33 13
4 Mike van der Noordaa 246 4
5 Wiebo Bouwmeester 336 25
6 Andy ter Schuur 426 6
7 Margriet Diever 213 3
8 Delina Kruit 101 4

50cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Sem Bos 99927
2 Quinten Kin 76821
3 Jarno Bosma 87621
4 Roan van der Lende 58720
5 Sven Zuur 65516
6 Marten de Vries 2349
7 Gabryëla Horenga 4239
8 Kaylee Schoo 3429
9 Ravi Nijenhuis 1113
10 Levi Slot 0000

65cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Jelmer de Boer 87823
2 Niek Meijerink 78722
3 Dominic Hamminga 66618
4 Jafaro Hazeveld 55515
5 Britt Boezerooij 34411
6 Davey Cazemier 2X35
7 Sven Dijkstra 4XX4
8 Sem Bos X3X3
9 Sven Schra XXX0

85cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Jelmar Naessens 66517
2 Bern Monkel 55616
3 Rik Jan De Boer 44412
4 Dave Hoogerhuis 3339
5 Rens Spanjer 2226
6 Valentino Luider 1113
7 Danique Schoo 0000

Jeugd & Nationaal in Eenrum

zaterdag 17 augustus 2019

Volledige uitslagen

Specials Nationaal

R Naam Nat12P
1 Christian Wagemans xx0
2 Nigel Hummel 5510
3 Mike van der Noordaa 347
4 Wiebo Bouwmeester x44
5 Andy ter Schuur 257
6 Luit Groenewoud 437
7 Kevin Glorie 3x3
8 Delina Kruit 1x1
9 Nico Eijbergen 224

65cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Niek Meijerink 66618
2 Jelmer de Boer 55515
3 Jarno Bosma 34411
4 Britt Boezerooij 43310
5 Jafaro Hazeveld 1225
6 Sven Zuur 21x3
7 Kaylee Schoo 0011

85cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Jelmar Naessens 88723
2 Bern Monkel 77822
3 Rik Jan De Boer 66517
4 Dave Hoogerhuis 35614
5 Jelle de Haan 53412
6 Rens Spanjer 44311
7 Valentino Luider 2226
8 Ronan Pera 1113
9 Danique Schoo x000

125cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Jarno Terpstra 98926
2 Jesse Jan Stelwagen 89825
3 Oege de Haan 76720
4 Joran Marra 67619
5 Pieter Tolsma 55515
6 Dylan Ottens 44412
7 Dave Hoogerhuis 2338
8 Dennis van der Ploeg 3216
9 Auke Jan Bremer 0022
10 Gert Homans 1102

Powergirls

R Naam Nat12P
1 Harriët Zwiers 8816
2 Kelsey Rozenberg 7613
3 Jessica Elsinga 8715
4 Mariëlle Kuiper 6713
5 Annelies Veensma 2810
6 Iris Meindertsma 6511
7 Siske Benedictus x33
8 Nina Ferwerda 7613
9 Lia Schokker 5510
10 Lyonne van der Veen 448
11 Ineke Renkema 426
12 Demi Valkema 336
13 Sjoukje vander Veen 347
14 Fardau de Ree 516
15 Geke Elzinga 123
16 Inge Slagter 202
17 Astrid de Jong xx0

Cup ST 125cc

R Naam Nat12P
1 Jan Okke Loonstra 8816
2 John Bosman 8513
3 Jacob-Auke Hoekstra 7714
4 Niels Broekema 6612
5 Koen van Schoot 347
6 Jacco de Jong 279
7 Bonne van der Kooi 235
8 Robin de Haan 516
9 Jeffrey Oppersma 358
10 Joran Marra 4610
11 Wiebren de Vries 426
12 Arjan de Jong x11
13 Jangeert Horenga 101

Cup ST 250cc

R Naam Nat12P
1 Harriët Zwiers 9817
2 Oege de Haan 8917
3 Roy Pasveer 9918
4 Remon Meeters 8816
5 Tonny Blok 6612
6 Bart Borg 8715
7 Bas Homans 9514
8 Iwan Kok 6713
9 Johan Wissema 7613
10 Hendrik de Boer 729
11 Wietze Put 549
12 Marcel ter Braake 5712
13 Rick Grasdijk 437
14 Robin de Haan 6511
15 Wesley Sijtsma 459
16 Sven Venema 235
17 Joris Guikema 336
18 Ron Zandbergen 246
19 Jappie Renkema 123
20 Bjorn Ringnalda 325
21 Leon Meijerink 044
22 Roelof Postma 112
23 Roeland Jonker 101
24 Bart Schuiling 011

ST 500cc

R Naam Nat123P
1 Rindert Boonstra 99927
2 Wouter Bron 87520
3 Jetze Valkema 65617
4 Evert van Til x8816
5 Tonny Blok 26715
6 Harm-Jan Mellies 73212
7 Michel Bakker 42410
8 Wilco Elzinga x437
9 Leon Oosterloo 5117
10 Marco Veensma 30x3

Jeugd & Nationaal in Annen

zondag 15 september 2019

Volledige uitslagen

50cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Quinten Kin 77822
2 Roan van der Lende 68721
3 Sven Zuur 59620
4 Jarno Bosma 82919
5 Sem Bos 9x514
6 Gabryëla Horenga 36413
7 Kaylee Schoo 44311
8 Sam Arling 0516
9 Ravi Nijenhuis 2305
10 Marten de Vries 1x23

65cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Niek Meijerink 56617
2 Jelmer de Boer 65516
3 Rienk Bakker 34411
4 Jafaro Hazeveld 43310
5 Britt Boezerooij 2215
6 Sven Zuur 1124
7 Sem Bos 00x0

85cc jeugd

R Naam Nat12PBA
1 Rik Jan De Boer x88 1
2 Jelmar Naessens 9918 2
3 Dave Hoogerhuis 8917 3
4 Jelmer de Boer 7512 4
5 Bern Monkel 8715 5
6 Jelle de Haan 7613 6
7 Ronan Pera 6612 7
8 Rens Spanjer 459 8
9 Jesse Lamerus 538 29
10 Valentino Luider 448 110
11 Valerio Zwartkruis 224 3
12 Nick Versluis 336 4
13 Danique Schoo 2135

Zijspannen

R Naam Nat12PBA
1 Arnold Bruins
Mart Sterenborg
3x3 11
2 Shaun Hughes
Louis Bennet
224 2
3 Klaas Kregel
Emiel Bruins
314 3
4 Rene Stellingwerf
Nathalie Stellingwerf
N33 24
5 Erik van Dijk jr
Erik van Dijk
101 3
6 Anthony Sairrailh
Benjamin Gregoire
0224

125cc jeugd

R Naam Nat12PBA
1 Dylan Ottens 6713 1
2 Jarno Terpstra 4610 2
3 Joran Marra 358 3
4 Jesse Jan Stelwagen 7714 4
5 Dave Hoogerhuis 5611 5
6 Pieter Tolsma 549 6
7 Johan Veenstra 347 17
8 Gert Homans 134 28
9 Jessica Dijkstra 213 3
10 Jarno Slot 011 4
11 Hidde Bakker 224 5
12 Quinten Holt 0x06

Cup ST 125cc

R Naam Nat12PCBA
1 Jan Okke Loonstra 7613 1
2 Mark Helmhout 6713 2
3 Lorenzo Punter 7x7 13
4 Jeffrey Oppersma 358 24
5 Bart Borg 6410 5
6 Tonny Blok 6713 6
7 Berry de Vos 7714 7
8 Niels Broekema 5611 8
9 John Bosman 156 3
10 Bonne van der Kooi x66 4
11 Koen van Schoot 5510 5
12 Jacob-Auke Hoekstra 549 6
13 Christiaan Schoo 448 7
14 Roben Hamminga 426 8
15 Wiebren de Vries x33 1
16 Jacco de Jong 404 2
17 Marten Dragtsma 224 3
18 Robin Wolters 336 4
19 Sander Riesma 224 5
20 Richard IJbema 314 6
21 Michel Bakker 033 7
22 Lambert Veltman 213 8
23 Jangeert Horenga 112
24 Dennis ten Hoeve 101

Cup ST 500cc

R Naam Nat123P
1 Tonny Blok 88723
2 Rindert Boonstra 77822
3 Evert van Til 56415
4 Jetze Valkema 65314
5 Harm-Jan Mellies 44513
6 Wietze Put 33612
7 Andries Homans 2215
8 Michel Bakker 1124
9 Wilco Elzinga 0000

ST 250cc U

R Naam Nat123PA
1 Lazar de Vries 1110x21 1
2 Berry de Vos 17614 2
3 Gert Jan Valk 10111132 3
4 Marcel Vlig 981027 4
5 Stef Hamstra 54716 5
6 Harriët Zwiers 89825 6
7 Hessel de Ree 76922 7
8 Dylan Ottens 65516 8
9 Arjan de Jong 2349
10 John Bosma 4228
11 Maaike de Ree 3137
12 Roy Pasveer xxx0

ST 500cc U

R Naam Nat123PA
1 Wybe Valkema 951024 1
2 Frank Hamming 11111133 2
3 Erwin Mulder 107926 3
4 Olav den Engelsman 79723 4
5 Rindert Boonstra 610824 5
6 Aron Schokker 48618 6
7 Evert van Til 84517 7
8 Jetze Valkema 56415 8
9 Annelies Veensma 2338
10 Johan Wissema 3xx3

Regioklasse

R Naam Nat123P
1 Lars Drenth 89926
2 Robert Bonder 98825
3 Harmen Hollander 66719
4 Jasper Smit 74617
5 Richard Tuintjer 57517
6 Jan Staal 45312
7 Joris Oosting 3249
8 Niek Hamminga 2316
9 Willem Mellens 1x23
10 Romy Hamming 0101

Op de kaart