vrijdag 4 december 2020 U bent niet ingelogd (inloggen)

Kalender

za. 30 mei.
TeterowAfgelast
Bergring Arena
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za. 18 jul.
CardiffAfgelast
Principality Stadium
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za. 25 jul.
HallstavikAfgelast
HZ Bygg Arena
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za. 1 aug.
WroclawAfgelast
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za. 8 aug.
WarschauAfgelast
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za. 15 aug.
MalillaAfgelast
G&B Arena
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
vr. 28 aug.
Wroclaw
Ronde 1
Ronde 1
za. 29 aug.
TogliattiAfgelast
Anatoly Stepanov
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za. 29 aug.
Wroclaw
Ronde 2
Ronde 2
vr. 11 sep.
Gorzów
Edward Jancarz Stadium
Ronde 3
Ronde 3
za. 12 sep.
VojensAfgelast
Speedway Center
Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix
za. 12 sep.
Gorzów
Edward Jancarz Stadium
Ronde 4
Ronde 4
vr. 18 sep.
Praag
Marketa Stadion
Ronde 5
Ronde 5
za. 19 sep.
Praag
Marketa Stadion
Ronde 6
Ronde 6
vr. 2 okt.
Torun
Moto Arena
Ronde 7
Ronde 7
za. 3 okt.
Torun
Moto Arena
Ronde 8
Ronde 8

Ronde 1 in Wroclaw

vrijdag 28 augustus 2020

R Naam Nat1234567P
1 Artem Laguta 333323320
2 Maciej Janowski 321333217
3 Fredrik Lindgren 1132d2110
4 Tai Woffinden 232212012
5 Leon Madsen 33213113
6 Bartosz Zmarzlik 23023111
7 Emil Sayfutdinov 32330011
8 Martin Vaculik 22331010
9 Matej Zagar 201126
10 Gleb Chugonov T21216
11 Jason Doyle 011035
12 Patryk Dudek 102025
13 Mikkel Michelsen 110125
14 Niels Kristian Iversen 002013
15 Max Fricke 010102
16 Antonio Lindback 100001
17 Przemysław Liszka 00
18 Michał Curzytek R0
Semi finale 1Laguta, Woffinden, Zmarzlik, Sayfutdinov
Semi finale 2Janowski, Lindgren, Madsen, Vaculik
FinaleLaguta, Janowski, Lindgren, Woffinden

Ronde 2 in Wroclaw

zaterdag 29 augustus 2020

R Naam Nat1234567P
1 Maciej Janowski 331333320
2 Tai Woffinden 122323218
3 Bartosz Zmarzlik 113332116
4 Fredrik Lindgren 332102014
5 Artem Laguta 30333112
6 Niels Kristian Iversen 12322111
7 Max Fricke 03212010
8 Gleb Chugonov 2222d09
9 Patryk Dudek 230028
10 Mikkel Michelsen 320207
11 Leon Madsen 013216
12 Emil Sayfutdinov 201035
13 Matej Zagar 011114
14 Martin Vaculik 111013
15 Jason Doyle 200012
16 Antonio Lindbeck 000101
Semi finale 1Janowski, Lindgren, Iversen, Fricke
Semi finale 2Woffinden, Zmarzlik, Laguta, Chugonov
FinaleJanowski, Woffinden, Zmarzlik, Lindgren

Ronde 3 in Gorzów

vrijdag 11 september 2020

R Naam Nat12345P
1 Bartosz Zmarzlik 3333214
2 Jason Doyle 021328
3 Fredrik Lindgren 2332111
4 Leon Madsen 230139
5 Martin Vaculik 3223212
6 Tai Woffinden 1232311
7 Maciej Janowski 203038
8 Matej Zagar 222208
9 Artem Laguta 002237
10 Emil Sayfutdinov 011316
11 Niels-Kristian Iversen 112116
12 Mikkel Michelsen 300025
13 Max Fricke 130004
14 Anders Thomsen 111104
15 Patryk Dudek 30NNN3
16 Antonio Lindback 010012
17 Wiktor Jasinski 101
18 Rafal Karczmarz T11
Semi finale 1Zmarzlik, Doyle, Woffinden, Janowski
Semi finale 2Madsen, Lindgren, Vaculik, Zagar
FinaleZmarzlik, Doyle, Lindgren, Madsen

Ronde 5 in Praag

vrijdag 18 september 2020

R Naam Nat12345P
1 Bartosz Zmarzlik 3321211
2 Tai Woffinden T22228
3 Martin Vaculik 2131310
4 Emil Sayfutdinov 003238
5 Fredrik Lindgren 131308
6 Jason Doyle 2333213
7 Artem Laguta 2233313
8 Leon Madsen 3d0339
9 Max Fricke 122218
10 Patryk Dudek 320207
11 Mikkel Michelsen 231017
12 Maciej Janowski 3111T6
13 Niels-Kristian Iversen 011125
14 Matej Zagar 102R14
15 Antonio Lindback 010012
16 Eduard Krcmar 101
17 Vaclav Milik 00RR00
18 Jan Kvech 00
Semi finale 1Sayfutdinov, Vaculik, Lindgren, Laguta
Semi finale 2Zmarzlik, Woffinden, Doyle, Madsen
FinaleZmarzlik, Woffinden, Vaculik, Sayfutdinov

Ronde 6 in Praag

zaterdag 19 september 2020

R Naam Nat12345P
1 Bartosz Zmarzlik 3332213
2 Tai Woffinden 3321312
3 Jason Doyle 120339
4 Fredrik Lindgren 3232212
5 Martin Vaculik 2330210
6 Leon Madsen 112138
7 Maciej Janowski 3310310
8 Emil Sayfutdinov 110327
9 Max Fricke 202217
10 Matej Zagar 221117
11 Patryk Dudek 200316
12 Artem Laguta 011316
13 Antonio Lindback 012205
14 Mikkel Michelsen 003003
15 Niels-Kristian Iversen 1011d3
16 Vaclav Milik 0200N2
17 Eduard Krcmar 00
Semi finale 1Zmarzlik, Doyle, Maden, Janowski
Semi finale 2Lindgren, Woffinden, Vaculik, Sayfutdinov
FinaleZmarzlik, Woffinden, Doyle, Lindgren

Ronde 7 in Torun

vrijdag 2 oktober 2020

R Naam Nat12345P
1 Max Fricke 3121310
2 Maciej Janowski 3232212
3 Tai Woffinden 0331310
4 Bartosz Zmarzlik 3d2139
5 Emil Sayfutdinov 0333110
6 Fredrik Lindgren 2232110
7 Martin Vaculik 2113310
8 Leon Madsen 132309
9 Artem Laguta 131229
10 Jason Doyle 122229
11 Matej Zagar 321118
12 Jack Holder 211026
13 Patryk Dudek 200305
14 Mikkel Michelsen 010012
15 Antonio Lindback 100001
16 Niels-Kristian Iversen 000000
Semi finale 1Fricke, Janowski, Lindgren, Madsen
Semi finale 2Zmarzlik, Woffinden, Sayfutdinov, Vaculik
FinaleFricke, Janowski, Woffinden, Zmarzlik

Ronde 8 in Torun

zaterdag 3 oktober 2020

R Naam Nat12345P
1 Bartosz Zmarzlik 132219
2 Maciej Janowski 33R3312
3 Artem Laguta 0333211
4 Fredrik Lindgren 3232313
5 Tai Woffinden 2322211
6 Jason Doyle 302128
7 Leon Madsen 2131310
8 Emil Sayfutdinov 1213310
9 Antonio Lindback 300317
10 Jack Holder 111227
11 Patryk Dudek 013116
12 Martin Vaculik 022105
13 Max Fricke 220004
14 Matej Zagar 2R10F3
15 Mikkel Michelsen 1F0012
16 Niels-Kristian Iversen d11dN2
17 Victor Trofimof 00
Semi finale 1Lindgren, Zmarzlik, Woffinden, Madsen
Semi finale 2Janowski, Laguta, Doyle, Sayfutdinov
FinaleZmarzlik, Janowski, Laguta, Lindgren

Op de kaart