WK IJsspeedway 2020

Kalender

Laatste nieuws

Nieuwsbericht 04.03.2020 om 19:39

FIM maakt startlijst WK IJsspeedway Finale 7 en 8 in Inzell bekend

Verder lezen Verder lezen
Nieuwsbericht 16.02.2020 om 19:40

Igor Kononov pakt eerste WK Finale overwinning van het seizoen!

Verder lezen Verder lezen
Nieuwsbericht 15.02.2020 om 19:03

Dmitry Khomitsevich slaat terug op Daniil Ivanov tijdens WK Finale 5

Verder lezen Verder lezen
Nieuwsbericht 09.02.2020 om 15:41

Knotsgekke vierde WK finale in Togliatti met Dinar Valeev als winnaar!

Verder lezen Verder lezen

Kwalificatie in Örnsköldsvik

zaterdag 11 januari 2020
# Naam Nat 1 2 3 4 5 P
1 Igor Kononov 3 3 3 3 3 15
2 Franky Zorn 3 3 3 1 3 13
3 Jasper Iwema 3 3 2 2 2 12
4 Harald Simon 3 2 2 3 1 11
5 Ove Ledström 2 3 1 3 2 11
6 Martin Haarahiltunen 2 R 2 3 3 10
7 Lukas Hutla 1 1 3 2 3 10
8 Markus Jell 0 2 3 2 1 8
9 Vladimir Cheblokov 1 2 2 0 2 7
10 Luca Bauer 2 2 1 0 0 5
11 Pavel Nekrassov 1 0 d 2 2 5
12 Jiří Wildt 2 0 1 1 0 4
13 Franz Mayerbüchler 0 1 0 1 1 3
14 Philip Lageder 1 1 0 0 1 3
15 Pierre Hallén 0 1 1 d d 2
16 Jussi Nyrönen 0 0 d 1 0 1

Finale 1 in Almaty

zaterdag 1 februari 2020
# Naam Nat 1 2 3 4 5 6 7 P
1 Daniil Ivanov 3 3 3 3 3 3 3 21
2 Dmitry Khomitsevich 2 3 3 3 3 3 2 19
3 Harald Simon 2 2 2 1 1 2 1 11
4 Igor Kononov 3 2 3 1 3 2 0 14
5 Dmitry Koltakov 2 2 2 3 2 1 12
6 Dinar Valeev 3 3 1 0 3 1 11
7 Martin Haarahiltunen 3 3 3 2 2 0 13
8 Johan Weber 2 R 2 2 2 0 8
9 Niclas Svensson 1 2 0 3 0 6
10 Stefan Svensson 0 0 2 2 1 5
11 Franky Zorn 1 1 F 2 1 5
12 Ove Ledström T 1 1 1 1 4
13 Lukas Hutla 0 0 0 1 2 3
14 Jasper Iwema 1 1 1 0 0 3
15 Charly Ebner 0 1 F 0 0 1
16 Vladimir Cheblokov 1 d 0 0 0 1
17 Pavel Nekrassov 0 0

Finale 2 in Almaty

zondag 2 februari 2020
# Naam Nat 1 2 3 4 5 6 7 P
1 Daniil Ivanov 3 3 3 2 3 3 3 20
2 Dmitry Khomitsevich 3 3 3 3 2 3 2 19
3 Dmitry Koltakov 3 3 3 3 1 2 1 16
4 Igor Kononov 2 2 3 3 3 2 0 15
5 Dinar Valeev 3 2 2 0 2 1 10
6 Harald Simon 2 2 2 1 1 1 9
7 Stefan Svensson 0 3 2 2 2 0 9
8 Niclas Svensson 2 0 1 3 3 R 9
9 Lukas Hutla 1 0 1 1 3 6
10 Martin Haarahiltunen d 2 2 2 0 6
11 Franky Zorn 1 1 1 1 1 5
12 Jasper Iwema 2 1 0 0 d 3
13 Ove Ledström 1 1 1 0 d 3
14 Charly Ebner 0 0 0 2 d 2
15 Sergey Serov 0 0 2 2
16 Johan Weber 1 1 d N N 2
17 Pavel Nekrassov 0 1 0 1
18 Vladimir Cheblokov 0 N N N N 0

Finale 3 in Togliatti

zaterdag 8 februari 2020
# Naam Nat 1 2 3 4 5 6 7 P
1 Daniil Ivanov 3 3 d 3 3 2 3 17
2 Dmitry Khomitsevich 3 3 3 2 3 3 2 19
3 Dinar Valeev 3 1 2 3 2 3 1 15
4 Evgeniy Saydullin 2 1 2 3 3 2 0 13
5 Igor Kononov 3 3 3 3 1 1 14
6 Dmitry Koltakov 2 2 3 2 3 1 13
7 Martin Haarahiltunen 2 0 3 d 2 0 7
8 Johann Weber 2 d d 2 2 0 6
9 Franky Zorn 0 2 2 1 1 6
10 Harald Simon 1 2 d 1 2 6
11 Charly Ebner 1 3 1 0 0 5
12 Stefan Svensson 0 1 1 2 1 5
13 Ove Ledström 1 2 1 1 R 5
14 Lukas Hutla d 0 2 1 d 3
15 Jasper Iwema 1 0 0 0 d 1
16 Bart Schaap d 1 0 0 R 1

Finale 4 in Togliatti

zondag 9 februari 2020
# Naam Nat 1 2 3 4 5 6 7 P
1 Dinar Valeev 3 3 3 2 3 2 3 19
2 Daniil Ivanov 3 3 3 1 2 3 2 17
3 Igor Kononov 2 3 2 3 3 3 1 17
4 Johann Weber R 2 1 3 2 2 d 10
5 Dmitry Koltakov 1 3 3 2 2 F 11
6 Martin Haarahiltunen 3 1 2 1 3 1 11
7 Dmitry Khomitsevich 2 2 3 3 3 R 13
8 Harald Simon 0 2 2 3 1 0 8
9 Franky Zorn 3 1 1 2 0 7
10 Evgeniy Saydullin 2 2 0 2 1 7
11 Stefan Svensson 2 0 2 1 1 6
12 Ove Ledström 1 1 1 0 d 3
13 Vladimir Fadeev 2 2
14 Lukas Hutla 1 0 1 d 0 2
15 Charly Ebner 1 0 0 0 d 1
16 Bart Schaap d 0 0 1 0 1
17 Jasper Iwema d 1 R N N 1
18 Savely Vedyanov d 0

Finale 5 in Shadrinsk

zaterdag 15 februari 2020
# Naam Nat 1 2 3 4 5 6 7 P
1 Dmitry Khomitsevich 3 3 2 3 3 3 3 20
2 Dinar Valeev 3 d 3 2 3 3 2 16
3 Dmitry Koltakov 2 3 2 3 3 2 1 16
4 Johann Weber 1 2 2 2 2 2 0 11
5 Daniil Ivanov 3 1 3 3 3 1 14
6 Konstantin Kolenkin 2 2 2 3 2 1 12
7 Igor Kononov 3 3 3 1 2 0 12
8 Harald Simon 2 1 3 1 1 0 8
9 Niclas Svensson 1 3 1 2 F 7
10 Stefan Svensson 1 2 0 2 1 6
11 Ove Ledström 2 0 R 1 2 5
12 Martin Haarahiltunen 1 2 1 1 0 5
13 Charly Ebner 0 1 1 0 1 3
14 Franky Zorn 0 1 0 0 1 2
15 Jasper Iwema 0 0 1 0 0 1
16 Bart Schaap 0 0 0 0 0 0

Finale 6 in Shadrinsk

zondag 16 februari 2020
# Naam Nat 1 2 3 4 5 6 7 P
1 Igor Kononov 3 3 2 3 1 2 3 17
2 Dinar Valeev 3 2 3 2 3 3 2 18
3 Dmitry Khomitsevich 3 3 3 3 d 3 1 16
4 Daniil Ivanov 2 2 3 2 3 2 d 14
5 Dmitry Koltakov 3 3 1 0 3 1 11
6 Konstantin Kolenkin 2 2 1 2 2 1 10
7 Martin Haarahiltunen 2 2 2 1 3 0 10
8 Johann Weber 2 3 3 3 2 d 13
9 Niclas Svensson 1 1 2 3 1 8
10 Ove Ledström 0 1 0 2 2 5
11 Harald Simon 1 R 2 1 1 5
12 Franky Zorn 0 1 0 1 2 4
13 Jasper Iwema 0 0 1 0 1 2
14 Bart Schaap 1 1 0 d R 2
15 Stefan Svensson 1 d 1 0 d 2
16 Charly Ebner 0 0 0 1 d 1