Afgelaste wedstrijden vanwege Corona
maandag 25 mei 2020 U bent niet ingelogd (inloggen)

Kwalificatie 1 in Örnsköldsvik

zaterdag 11 januari 2020

123123
R Naam Nat12345P
1 Igor Kononov 3333315
2 Franky Zorn 3331313
3 Jasper Iwema 3322212
4 Harald Simon 3223111
5 Ove Ledström 2313211
6 Martin Haarahiltunen 2R23310
7 Lukas Hutla 1132310
8 Markus Jell 023218
9 Vladimir Cheblokov 122027
10 Luca Bauer 221005
11 Pavel Nekrassov 10d225
12 Jiří Wildt 201104
13 Franz Mayerbüchler 010113
14 Philip Lageder 110013
15 Pierre Hallén 011dd2
16 Jussi Nyrönen 00d101
Run-offHaarahiltunen, Hutla

Finale 1 in Almaty

zaterdag 1 februari 2020

R Naam Nat1234567P
1 Daniil Ivanov 333333321
2 Dmitry Khomitsevich 233333219
3 Harald Simon 222112111
4 Igor Kononov 323132014
5 Dmitry Koltakov 22232112
6 Dinar Valeev 33103111
7 Martin Haarahiltunen 33322013
8 Johan Weber 2R22208
9 Niclas Svensson 120306
10 Stefan Svensson 002215
11 Franky Zorn 11F215
12 Ove Ledström T11114
13 Lukas Hutla 000123
14 Jasper Iwema 111003
15 Charly Ebner 01F001
16 Vladimir Cheblokov 1d0001
17 Pavel Nekrassov 00

Finale 2 in Almaty

zondag 2 februari 2020

R Naam Nat1234567P
1 Daniil Ivanov 333233320
2 Dmitry Khomitsevich 333323219
3 Dmitry Koltakov 333312116
4 Igor Kononov 223332015
5 Dinar Valeev 32202110
6 Harald Simon 2221119
7 Stefan Svensson 0322209
8 Niclas Svensson 20133R9
9 Lukas Hutla 101136
10 Martin Haarahiltunen d22206
11 Franky Zorn 111115
12 Jasper Iwema 2100d3
13 Ove Ledström 1110d3
14 Charly Ebner 0002d2
15 Sergey Serov 0022
16 Johan Weber 11dNN2
17 Pavel Nekrassov 0101
18 Vladimir Cheblokov 0NNNN0

Finale 3 in Togliatti

zaterdag 8 februari 2020

R Naam Nat1234567P
1 Daniil Ivanov 33d332317
2 Dmitry Khomitsevich 333233219
3 Dinar Valeev 312323115
4 Evgeniy Saydullin 212332013
5 Igor Kononov 33331114
6 Dmitry Koltakov 22323113
7 Martin Haarahiltunen 203d207
8 Johann Weber 2dd2206
9 Franky Zorn 022116
10 Harald Simon 12d126
11 Charly Ebner 131005
12 Stefan Svensson 011215
13 Ove Ledström 1211R5
14 Lukas Hutla d021d3
15 Jasper Iwema 1000d1
16 Bart Schaap d100R1

Finale 4 in Togliatti

zondag 9 februari 2020

R Naam Nat1234567P
1 Dinar Valeev 333232319
2 Daniil Ivanov 333123217
3 Igor Kononov 232333117
4 Johann Weber R21322d10
5 Dmitry Koltakov 13322F11
6 Martin Haarahiltunen 31213111
7 Dmitry Khomitsevich 22333R13
8 Harald Simon 0223108
9 Franky Zorn 311207
10 Evgeniy Saydullin 220217
11 Stefan Svensson 202116
12 Ove Ledström 1110d3
13 Vladimir Fadeev 22
14 Lukas Hutla 101d02
15 Charly Ebner 1000d1
16 Bart Schaap d00101
17 Jasper Iwema d1RNN1
18 Savely Vedyanov d0

Finale 5 in Shadrinsk

zaterdag 15 februari 2020

R Naam Nat1234567P
1 Dmitry Khomitsevich 332333320
2 Dinar Valeev 3d3233216
3 Dmitry Koltakov 232332116
4 Johann Weber 122222011
5 Daniil Ivanov 31333114
6 Konstantin Kolenkin 22232112
7 Igor Kononov 33312012
8 Harald Simon 2131108
9 Niclas Svensson 1312F7
10 Stefan Svensson 120216
11 Ove Ledström 20R125
12 Martin Haarahiltunen 121105
13 Charly Ebner 011013
14 Franky Zorn 010012
15 Jasper Iwema 001001
16 Bart Schaap 000000

Finale 6 in Shadrinsk

zondag 16 februari 2020

R Naam Nat1234567P
1 Igor Kononov 332312317
2 Dinar Valeev 323233218
3 Dmitry Khomitsevich 3333d3116
4 Daniil Ivanov 223232d14
5 Dmitry Koltakov 33103111
6 Konstantin Kolenkin 22122110
7 Martin Haarahiltunen 22213010
8 Johann Weber 23332d13
9 Niclas Svensson 112318
10 Ove Ledström 010225
11 Harald Simon 1R2115
12 Franky Zorn 010124
13 Jasper Iwema 001012
14 Bart Schaap 110dR2
15 Stefan Svensson 1d10d2
16 Charly Ebner 0001d1

Op de kaart