Russisch kampioenschap ijsspeedway

Kalender

Laatste nieuws

Nieuwsbericht 05.01.2020 om 11:29

Dmitry Khomitsevich Russisch kampioenschap ijsspeedway 2020!

Verder lezen Verder lezen
Nieuwsbericht 04.01.2020 om 12:19

Dmitry Khomitsevich ook de sterkste tijdens Finale 3 in Shadrinsk

Verder lezen Verder lezen
Nieuwsbericht 29.12.2019 om 16:06

Dmitri Khomitsevich dendert door met wederom maximale overwinning in Togliatti!

Verder lezen Verder lezen
Nieuwsbericht 29.12.2019 om 06:29

Dmitry Khomitsevich aan de leiding na eerste Finale in Togliatti!

Verder lezen Verder lezen

Kwalificatie 1, dag 1

# Naam Nat 1 2 3 4 5 P
1 Dmitry Koltakov 3 3 3 3 3 15
2 Dmitry Khomitsevich 3 3 2 3 3 14
3 Dinar Valeev 2 3 1 3 3 12
4 Vasily Nesytykh 3 2 2 3 1 11
5 Igor Saydullin 2 2 3 2 2 11
6 Konstantin Kolenkin 2 3 3 d 2 10
7 Yuri Oleinik 2 2 0 2 2 8
8 Eduard Krysov 3 d 2 1 0 6
9 Dmitry Borodin d 1 0 2 3 6
10 Savely Vedyanov 1 1 2 0 2 6
11 Evgeny Sharov 1 2 1 2 d 6
12 Ivan Khuzhin 0 d 3 d 1 4
13 Ivan Volkov 1 d 1 1 1 4
14 Vladimir Fadeev 1 1 d 1 0 3
15 Kirill Zevakov 0 0 0 1 1 2
16 Andrey Stepanov 0 d 1 0 0 1

Kwalificatie 2, dag 1

# Naam Nat 1 2 3 4 5 P
1 Igor Kononov 3 3 2 3 3 14
2 Daniil Ivanov 3 2 3 3 3 14
3 Nikita Toloknov 2 3 d 3 3 11
4 Ivan Chichkov d 3 3 2 3 11
5 Sergey Makarov 2 2 3 2 2 11
6 Nikita Tarasov 3 3 1 1 2 10
7 Nikita Bogdanov 2 2 2 1 2 9
8 Dmitry Solyannikov 3 d 3 0 1 7
9 Evgeny Urakov 1 1 1 3 1 7
10 Vladimir Bobin 1 2 0 2 2 7
11 German Khanmurzin 0 1 2 2 0 5
12 Elisha Vydrin 2 0 2 1 0 5
13 Anton Sozykin 1 d 0 1 1 3
14 Alexey Kolganov 1 1 0 0 0 2
15 Nikita Panov 0 0 1 d 1 2
16 Nikolai Makarov d 0 1 0 0 1

Kwalificatie 1, dag 2

# Naam Nat P 1 2 3 4 5 P
1 Dmitry Koltakov 15 3 3 3 3 3 30
2 Dmitry Khomitsevich 14 3 3 2 3 3 28
3 Dinar Valeev 12 2 2 3 3 3 25
4 Igor Saydullin 11 2 3 2 1 2 21
5 Konstantin Kolenkin 10 3 2 1 2 2 20
6 Vasily Nesytykh 11 3 d 0 1 3 18
7 Evgeny Sharov 6 2 3 1 2 2 16
8 Ivan Khuzhin 4 1 2 3 3 2 15
9 Eduard Krysov 6 1 2 2 2 1 14
10 Dmitry Borodin 6 0 1 3 2 1 13
11 Yuri Oleinik 8 d 1 2 1 1 13
12 Vladimir Fadeev 3 2 1 1 0 0 7
13 Savely Vedyanov 6 d 1 0 0 d 7
14 Ivan Volkov 4 0 0 0 0 1 5
15 Andrey Stepanov 1 1 0 1 1 0 4
16 Kirill Zevakov 2 1 0 0 0 0 1

Kwalificatie 2, dag 2

# Naam Nat P 1 2 3 4 5 P
1 Igor Kononov 14 3 3 3 3 3 29
2 Daniil Ivanov 14 3 2 3 3 3 28
3 Nikita Toloknov 11 2 0 3 3 3 22
4 Sergey Makarov 11 1 3 3 2 2 22
5 Ivan Chichkov 11 3 3 2 1 0 20
6 Dmitry Solyannikov 7 3 1 2 3 3 19
7 Nikita Tarasov 10 2 2 1 2 2 19
8 Nikita Bogdanov 9 2 3 2 1 1 18
9 Vladimir Bobin 7 1 1 1 2 2 14
10 Evgeny Urakov 7 2 d d 2 2 13
11 German Khanmurzin 5 0 2 1 1 1 10
12 Elisha Vydrin 5 0 1 0 1 1 8
13 Nikita Panov 2 1 2 0 d 1 6
14 Alexey Kolganov 2 0 1 2 0 0 5
15 Anton Sozykin 3 1 0 1 N N 5
16 Nikolai Makarov 1 0 0 0 0 0 1
17 Vlas Nekrasov 0 0 0 0

Finale 1

# Naam Nat 1 2 3 4 5 P
1 Dmitry Khomitsevich 3 3 3 3 3 15
2 Daniil Ivanov 2 3 3 3 3 14
3 Igor Kononov 3 3 2 1 3 12
4 Sergey Makarov 3 3 2 2 1 11
5 Dmitry Koltakov 2 2 d 3 3 10
6 Konstantin Kolenkin 2 1 1 3 2 9
7 Igor Saydullin 3 0 1.5 2 2 8,5
8 Dinar Valeev 1 1 3 2 1 8
9 Ivan Khuzhin 1 2 3 1 0 7
10 Ivan Chichkov 0 1 1.5 2 2 6,5
11 Dmitry Solyannikov 2 2 d 1 0 5
12 Nikita Bogdanov 1 0 2 d 2 5
13 Nikita Toloknov 1 2 R R 1 4
14 Vasily Nesytykh 0 1 1 1 1 4
15 Evgeny Sharov 0 0 1 N N 1
16 Eduard Krysov 0 0 0
17 Nikita Tarasov 0 R d d N 0
18 Vladimir Bobin 0 0

Finale 2

# Naam Nat 1 2 3 4 5 P
1 Dmitry Khomitsevich 3 3 3 3 3 15
2 Dmitry Koltakov 3 3 3 3 1 13
3 Igor Kononov 3 3 3 0 2 11
4 Daniil Ivanov 3 3 3 2 0 11
5 Konstantin Kolenkin 1 2 2 1 3 9
6 Dinar Valeev 1 0 2 2 3 8
7 Ivan Chichkov 0 2 2 3 1 8
8 Sergey Makarov 2 2 F 2 2 8
9 Nikita Tarasov 0 1 1 1 3 6
10 Nikita Toloknov 1 1 1 3 d 6
11 Vasily Nesytykh 0 2 2 0 2 6
12 Ivan Khuzhin 2 d 1 2 1 6
13 Nikita Bogdanov 0 1 0 1 2 4
14 Igor Saydullin 2 0 1 R R 3
15 Dmitry Solyannikov 2 0 0 1 0 3
16 Evgeny Sharov 1 1 0 0 0 2

Finale 3

# Naam Nat 1 2 3 4 5 P
1 Dmitry Khomitsevich 1 3 3 3 3 13
2 Dinar Valeev 3 2 3 2 2 12
3 Igor Kononov 0 3 3 3 3 12
4 Nikita Toloknov 3 3 3 2 d 11
5 Daniil Ivanov 3 2 2 1 3 11
6 Dmitry Koltakov d 3 2 3 2 10
7 Dmitry Solyannikov 2 1 1 3 1 8
8 Konstantin Kolenkin 3 0 d 2 1 6
9 Ivan Khuzhin 1 1 1 d 3 6
10 Sergey Makarov 1 2 0 1 2 6
11 Evgeny Sharov 2 1 2 0 0 5
12 Vasily Nesytykh 2 d 1 d 2 5
13 Ivan Chichkov 2 2 0 d 0 4
14 Nikita Tarasov 1 0 2 0 0 3
15 Nikita Bogdanov 0 1 1 T 1 3
16 Vladimir Bobin 2 2
17 Igor Saydullin 0 0 0 1 1 2

Finale 4

# Naam Nat 1 2 3 4 5 P
1 Dmitry Khomitsevich 3 3 2 3 3 14
2 Igor Kononov 3 2 3 3 2 13
3 Konstantin Kolenkin 1 3 2 3 3 12
4 Dmitry Koltakov d 1 3 3 3 10
5 Vasily Nesytykh d 2 3 2 3 10
6 Dinar Valeev 3 2 2 2 1 10
7 Nikita Toloknov 3 3 1 1 1 9
8 Daniil Ivanov 2 d 3 2 2 9
9 Evgeny Sharov 2 1 2 1 1 7
10 Ivan Chichkov 1 0 1 2 2 6
11 Dmitry Solyannikov 2 2 0 1 0 5
12 Nikita Bogdanov 0 1 1 0 2 4
13 Nikita Tarasov 0 3 0 0 N 3
14 Ivan Khuzhin 2 d 1 0 R 3
15 Igor Saydullin 0 1 0 1 0 2
16 Sergey Makarov 1 d d d d 1
17 Vladimir Bobin 1 1