Afgelaste wedstrijden vanwege Corona
maandag 6 april 2020 U bent niet ingelogd (inloggen)

Kwalificatie 1, dag 1 in Shadrinsk

zaterdag 14 december 2019

R Naam Nat12345P
1 Dmitry Koltakov 3333315
2 Dmitry Khomitsevich 3323314
3 Dinar Valeev 2313312
4 Vasily Nesytykh 3223111
5 Igor Saydullin 2232211
6 Konstantin Kolenkin 233d210
7 Yuri Oleinik 220228
8 Eduard Krysov 3d2106
9 Dmitry Borodin d10236
10 Savely Vedyanov 112026
11 Evgeny Sharov 1212d6
12 Ivan Khuzhin 0d3d14
13 Ivan Volkov 1d1114
14 Vladimir Fadeev 11d103
15 Kirill Zevakov 000112
16 Andrey Stepanov 0d1001

Kwalificatie 2, dag 1 in Ufa

zaterdag 14 december 2019

R Naam Nat12345P
1 Igor Kononov 3323314
2 Daniil Ivanov 3233314
3 Nikita Toloknov 23d3311
4 Ivan Chichkov d332311
5 Sergey Makarov 2232211
6 Nikita Tarasov 3311210
7 Nikita Bogdanov 222129
8 Dmitry Solyannikov 3d3017
9 Evgeny Urakov 111317
10 Vladimir Bobin 120227
11 German Khanmurzin 012205
12 Elisha Vydrin 202105
13 Anton Sozykin 1d0113
14 Alexey Kolganov 110002
15 Nikita Panov 001d12
16 Nikolai Makarov d01001

Kwalificatie 1, dag 2 in Shadrinsk

zondag 15 december 2019

R Naam NatP12345P
1 Dmitry Koltakov 153333330
2 Dmitry Khomitsevich 143323328
3 Dinar Valeev 122233325
4 Igor Saydullin 112321221
5 Konstantin Kolenkin 103212220
6 Vasily Nesytykh 113d01318
7 Evgeny Sharov 62312216
8 Ivan Khuzhin 41233215
9 Eduard Krysov 61222114
10 Dmitry Borodin 60132113
11 Yuri Oleinik 8d121113
12 Vladimir Fadeev 3211007
13 Savely Vedyanov 6d100d7
14 Ivan Volkov 4000015
15 Andrey Stepanov 1101104
16 Kirill Zevakov 2100001

Kwalificatie 2, dag 2 in Ufa

zondag 15 december 2019

R Naam NatP12345P
1 Igor Kononov 143333329
2 Daniil Ivanov 143233328
3 Nikita Toloknov 112033322
4 Sergey Makarov 111332222
5 Ivan Chichkov 113321020
6 Dmitry Solyannikov 73123319
7 Nikita Tarasov 102212219
8 Nikita Bogdanov 92321118
9 Vladimir Bobin 71112214
10 Evgeny Urakov 72dd2213
11 German Khanmurzin 50211110
12 Elisha Vydrin 5010118
13 Nikita Panov 2120d16
14 Alexey Kolganov 2012005
15 Anton Sozykin 3101NN5
16 Nikolai Makarov 1000001
17 Vlas Nekrasov 0000

Finale 1 in Togliatti

zaterdag 28 december 2019

R Naam Nat12345P
1 Dmitry Khomitsevich 3333315
2 Daniil Ivanov 2333314
3 Igor Kononov 3321312
4 Sergey Makarov 3322111
5 Dmitry Koltakov 22d3310
6 Konstantin Kolenkin 211329
7 Igor Saydullin 301.5228.5
8 Dinar Valeev 113218
9 Ivan Khuzhin 123107
10 Ivan Chichkov 011.5226.5
11 Dmitry Solyannikov 22d105
12 Nikita Bogdanov 102d25
13 Nikita Toloknov 12RR14
14 Vasily Nesytykh 011114
15 Evgeny Sharov 001NN1
16 Eduard Krysov 000
17 Nikita Tarasov 0RddN0
18 Vladimir Bobin 00

Finale 2 in Togliatti

zondag 29 december 2019

R Naam Nat12345P
1 Dmitry Khomitsevich 3333315
2 Dmitry Koltakov 3333113
3 Igor Kononov 3330211
4 Daniil Ivanov 3332011
5 Konstantin Kolenkin 122139
6 Dinar Valeev 102238
7 Ivan Chichkov 022318
8 Sergey Makarov 22F228
9 Nikita Tarasov 011136
10 Nikita Toloknov 1113d6
11 Vasily Nesytykh 022026
12 Ivan Khuzhin 2d1216
13 Nikita Bogdanov 010124
14 Igor Saydullin 201RR3
15 Dmitry Solyannikov 200103
16 Evgeny Sharov 110002

Finale 3 in Shadrinsk

zaterdag 4 januari 2020

R Naam Nat12345P
1 Dmitry Khomitsevich 1333313
2 Dinar Valeev 3232212
3 Igor Kononov 0333312
4 Nikita Toloknov 3332d11
5 Daniil Ivanov 3221311
6 Dmitry Koltakov d323210
7 Dmitry Solyannikov 211318
8 Konstantin Kolenkin 30d216
9 Ivan Khuzhin 111d36
10 Sergey Makarov 120126
11 Evgeny Sharov 212005
12 Vasily Nesytykh 2d1d25
13 Ivan Chichkov 220d04
14 Nikita Tarasov 102003
15 Nikita Bogdanov 011T13
16 Vladimir Bobin 22
17 Igor Saydullin 000112

Finale 4 in Shadrinsk

zondag 5 januari 2020

R Naam Nat12345P
1 Dmitry Khomitsevich 3323314
2 Igor Kononov 3233213
3 Konstantin Kolenkin 1323312
4 Dmitry Koltakov d133310
5 Vasily Nesytykh d232310
6 Dinar Valeev 3222110
7 Nikita Toloknov 331119
8 Daniil Ivanov 2d3229
9 Evgeny Sharov 212117
10 Ivan Chichkov 101226
11 Dmitry Solyannikov 220105
12 Nikita Bogdanov 011024
13 Nikita Tarasov 0300N3
14 Ivan Khuzhin 2d10R3
15 Igor Saydullin 010102
16 Sergey Makarov 1dddd1
17 Vladimir Bobin 11

Op de kaart