vrijdag 4 december 2020 U bent niet ingelogd (inloggen)

Ronde 5 in Togliatti

zaterdag 22 februari 2020

# Naam Nat12345P
Togliatti 36
1 Nikita Toloknov 1222310
2 Igor Kononov 3232010
3 Daniil Ivanov 331310
4 Evgeny Saydullin 201205
17 Vladimir Fadeev 11
Ufa 32
5 Nikita Bogdanov 322119
6 Nikita Panov 0d11
7 Dmitry Solyannikov 300328
8 Elisey Vydrin 00
18 Dinar Valeev 2333314
Kamensk Uralsky 30
13 Dmitry Khomitsevich 323210
14 Vasily Nesytykh 0320d5
15 Igor Saydullin 1113
16 Nikita Tarasov 221218
20 Ivan Khuzhin 31d4
Shadrinsk 22
9 Konstantin Kolenkin d11024
10 Dmitry Borodin 000123
11 Yuri Oleinik 210104
12 Dmitry Koltakov 1133311

Ronde 1 in Kamensk Uralsky

zaterdag 7 december 2019

# Naam Nat12345P
Ufa 37
13 Dinar Valeev 3232313
14 Ivan Chichkov 032117
15 Dmitry Solyannikov N1102
16 Nikita Bodganov 1NN225
20 Nikolay Krasnikov 331310
Togliatti 29
9 Savely Vedyanov 010001
10 Nikita Toloknov 002237
11 Igor Kononov 2123210
12 Daniil Ivanov 2333011
19 Vladimir Fadeev NS
Shadrinsk 27
1 Konstantin Kolenkin 2223110
2 Dmitry Borodin 100N12
3 Yuri Oleynik 0NN00
4 Ove Ledstrom NR0112
17 Dmitry Koltakov 1333313
Kamensk Uralsky 27
5 Dmitry Khomitsevich 3231211
6 Martin Haarahiltunen 120N3
7 Vasily Nesytykh 311207
8 Igor Saidullin 201104
18 Ivan Khuzhin 022

Ronde 2 in Kamensk Uralsky

zondag 8 december 2019

# Naam Nat12345P
Ufa 36
5 Dinar Valeev 2133312
6 Ivan Chichkov 2322211
7 Dmitry Solyannikov NS
8 Nikita Bogdanov 122106
18 Nikolay Krasnikov 30d137
Togliatti 32
1 Savely Vedyanov 1dd001
2 Igor Kononov 3303312
3 Nikita Toloknov 101327
4 Daniil Ivanov 3232212
17 Vladimir Fadeev NS
Shadrinsk 28
13 Ove Ledstrom 211d4
14 Yuri Oleinik 1dd23
15 Dmitry Borodin 011
16 Konstantin Kolenkin d122d5
20 Dmitry Koltakov 3333315
Kamensk Uralsky 23
9 Vasily Nesytykh 202217
10 Igor Saydullin d0
11 Dmitry Khomitsevich d31015
12 Martin Haarahiltunen 013015
19 Ivan Khuzhin 220116

Ronde 3 in Ufa

zaterdag 18 januari 2020

# Naam Nat12345P
Ufa 35
9 Dinar Valeev 331119
10 Ivan Chichkov NS
11 Nikita Bogdanov d23117
12 Dmitry Solyannikov 322119
19 Nikolai Krasnikov 13d3310
Togliatti 32
5 Daniil Ivanov 2222311
6 Evgeny Saidullin 100102
7 Nikita Toloknov 0322310
8 Igor Kononov d03339
18 Savely Vedyanov NS
Kamensk-Uralsky 29
1 Dmitry Khomitsevich 3333214
2 Vasily Nesytykh 100225
3 Martin Haarahiltunen 3d0227
4 Igor Saydullin 1102
17 Ivan Khuzhin d11
Shadrinsk 23
13 Ove Ledstrom 212005
14 Dmitry Borodin 0d0
15 Yuri Oleinik 1102
16 Konstantin Kolenkin 221005
20 Dmitry Koltakov 2133211

Ronde 4 in Ufa

zondag 19 januari 2020

# Naam Nat12345P
Ufa 40
1 Dinar Valeev 3130310
2 Ivan Chichkov NS
3 Nikita Bogdanov 131038
4 Dmitry Solyannikov 322209
17 Nikolai Krasnikov 3233213
Kamensk-Uralsky 33
13 Dmitry Khomitsevich 3333214
14 Vasily Nesytykh 102227
15 Martin Haarahiltunen 011136
16 Igor Saydullin 10214
20 Ivan Khuzhin 22
Togliatti 30
9 Daniil Ivanov 1332d9
10 Evgeny Saydullin 000000
11 Igor Kononov 2323313
12 Nikita Toloknov d12328
19 Savely Vedyanov NS
Shadrinsk 17
5 Dmitry Borodin NS
6 Ove Ledstrom d001d1
7 Yuri Oleinik 100012
8 Konstantin Kolenkin 221117
18 Dmitry Koltakov 221117

Op de kaart