Afgelaste wedstrijden vanwege Corona
maandag 3 augustus 2020 U bent niet ingelogd (inloggen)

Kalender

za. 11 apr.
DebrecenAfgelast
Kwalificatie 1
Kwalificatie 1
zo. 12 apr.
PockingAfgelast
Kwalificatie 2
Kwalificatie 2
zo. 17 mei.
RivneAfgelast
Kwalificatie 3
Kwalificatie 3
zo. 17 mei.
PlzenAfgelast
Kwalificatie 4
Kwalificatie 4
za. 6 jun.
KrskoAfgelast
Stadion Matije Gubca
Challenge
Challenge
za. 20 jun.
VojensAfgelast
Speedway Center
Finale 1
Finale 1
za. 4 jul.
Toruń
Moto Arena
Finale 1
Finale 1
za. 4 jul.
LodzAfgelast
Finale 2
Finale 2
wo. 8 jul.
Bydgoszcz
Finale 2
Finale 2
wo. 22 jul.
Rybnik
Stadion Miejski MOSiR
Finale 3
Finale 3
do. 23 jul.
Gniezno
Finale 4
Finale 4
wo. 29 jul.
Toruń
Moto Arena
Finale 5
Finale 5
za. 22 aug.
GoricanAfgelast
Stadium Milenium
Finale 3
Finale 3
za. 19 sep.
ChorzowAfgelast
Stadion Śląski
Finale 4
Finale 4

Finale 1 in Toruń

zaterdag 4 juli 2020

R Naam Nat123456P
1 Leon Madsen 33021312
2 Robert Lambert 21333214
3 Nicki Pedersen 33232114
4 Bartosz Smektala 23213011
5 Bartosz Zmarzlik 3211310
6 Mikkel Michelsen 1233110
7 Timo Lathi 023218
8 Kacper Woryna 123d28
9 Grigory Laguta 302R27
10 Krzysztof Kasprzak 211127
11 David Bellego 032106
12 Vaclav Milik T01236
13 Andrey Kudryashov 110305
14 Kai Huckenbeck 010203
15 Michael Jepsen Jensen 2010F3
16 Peter Ljung 000011
17 Igor Kopeć Sobczyński 11
Last chance heatSmektala, Madsen, Zmarzlik, Michelsen.
FinaleMadsen, Lambert, Pedersen, Smektala.

Finale 2 in Bydgoszcz

woensdag 8 juli 2020

R Naam Nat123456P
1 Leon Madsen 23303314
2 Mikkel Michelsen 13331213
3 Grigory Laguta 32223113
4 Emil Sayfutdinov 233330 14
5 Robert Lambert 3322010
6 Nicki Pedersen 3221210
7 Andrey Kudryashov d12328
8 Timo Lahti 221218
9 Bartosz Smektala 203027
10 David Bellego 301026
11 Vaclav Milik 120305
12 Peter Ljung 001135
13 Michael Jepsen Jensen 010214
14 Kacper Woryna 111104
15 Kai Huckenbeck 010113
16 Krzysztof Kasprzak 100001
17 Kamil Brzozowski 00
Last chance heatMadsen, Michelsen, Lambert, Pedersen.
FinaleMadsen, Michelsen, Laguta, Sayfutdinov.

Finale 3 in Rybnik

woensdag 22 juli 2020

R Naam Nat123456P
1 Leon Madsen 23332316
2 Grigory Laguta 23330213
3 Bartosz Zmarzlik 33233115
4 Nicki Pedersen 31223011
5 Robert Lambert 3233112
6 David Bellego 2132210
7 Bartosz Smektala 320038
8 Kacper Woryna 102227
9 Mikkel Michelsen 121127
10 Peter Ljung 231d06
11 Vaclav Milik 010135
12 Kai Huckenbeck 021104
13 Michael Jepsen Jensen 101114
14 Andrey Kudryashov 000213
15 Krzysztof Kasprzak 110013
16 Timo Lahti d02002
17 Sergey Logachev 00
Last chance heatPedersen, Laguta, Bellego, Lambert.
FinaleMadsen, Laguta, Zmarzlik, Pedersen.

Finale 4 in Gniezno

donderdag 23 juli 2020

R Naam Nat123456P
1 Robert Lambert 23333317
2 Timo Lahti 33132214
3 Grigory Laguta 21232111
4 Krzysztof Kasprzak 1131309
5 Bartosz Smektala 303129
6 Leon Madsen 122319
7 Patryk Dudek 303208
8 Mikkel Michelsen 320038
9 Michael Jepsen Jensen 022217
10 David Bellego 130206
11 Peter Ljung 230106
12 Vaclav Milik 211116
13 Andrey Kudryashov 021025
14 Kacper Woryna 112015
15 Oskar Fajfer 033
16 Kai Huckenbeck 001203
17 Nicki Pedersen 0dNNN0
18 Adrian Gala 0d0
Last chance heatKasprzak, Laguta, Smektała, Madsen,
FinaleLambert, Lahti, Laguta, Kasprzak,

Finale 5 in Toruń

woensdag 29 juli 2020

R Naam Nat123456P
1 Robert Lambert 31133314
2 Leon Madsen 21332213
3 Timo Lahti 23221111
4 Kai Huckenbeck 33123012
5 Nicki Pedersen 3223010
6 Bartosz Smektala 2330210
7 Pawel Przedpelski 1232210
8 Kacper Woryna 322119
9 Mikkel Michelsen 110338
10 Grigory Laguta 103228
11 Krzysztof Kasprzak 001135
12 Peter Ljung 22d105
13 Michael Jepsen Jensen 002114
14 Vaclav Milik 030003
15 David Bellego 111NN3
16 Norbert Krakowiak 011
17 Andrey Kudryashov 00dNN0
18 Igor Kopeć-Sobczyński 000
Last chance heatMaden, Lahti, Pedersen, Smektala.
FinaleLambert, Madsen, Lahti, Huckenbeck.

Op de kaart