Jeugd & Nationaal 2022

Kalender

Laatste nieuws

125cc specials in Joure

zaterdag 21 mei 2022
# Naam Nat 1 2 3 P
1 Niek Meijerink 3 3 3 9
2 Tigo Boersma 2 2 1 5
3 Dominic Hamminga 1 1 2 4
4 Davey Cazemier x N N 0

Specials nationaal in Joure

zaterdag 21 mei 2022
# Naam Nat 1 2 3 P
1 Nigel Hummel 1 1 1 3
2 Michael Raangs 0 0 0 0

85cc jeugd in Joure

zaterdag 21 mei 2022
# Naam Nat 1 2 3 P
1 Niek Meijerink 8 8 8 24
2 Jafaro Hazeveld 6 7 6 19
3 Quinten Kin 5 6 5 16
4 Jarno Bosma 4 3 7 14
5 Sven Zuur 7 5 2 14
6 Roan van der Lende 3 4 4 11
7 Ravi Nijenhuis 2 2 3 7
8 Kaya Reitsma 1 1 x 2
9 Kaylee Schoo 0 0 1 1

125cc jeugd in Joure

zaterdag 21 mei 2022
# Naam Nat 1 2 3 P
1 Jelmar Naessens 9 9 9 27
2 Gert Homans 8 7 8 23
3 Dave Hoogerhuis 7 8 7 22
4 Jesse Lamerus 6 6 5 17
5 Sebastian Reitsma 4 5 6 15
6 Valentino Luider 3 3 4 10
7 Ronan Pera 2 4 3 9
8 Rens Spanjer 5 2 2 9
9 Quinten Holt 1 0 1 2
10 Johan Witteveen 0 1 0 1

Powergirls in Joure

zaterdag 21 mei 2022
# Naam Nat 1 2 P
1 Harriët Zwiers 7 7 14
2 Annelies Veensma 6 7 13
3 Fardau de Ree 7 6 13
4 Nina Ferwerda 6 5 11
5 Iris Meindertsma 4 6 10
6 Mariëlle Kuiper 5 4 9
7 Chantal Kin-Stoker 3 3 6
8 Ineke Renkema 4 5 9
9 Meike Visser 3 1 4
10 Danique Schoo 5 2 7
11 Finette Terpstra 1 1 2
12 Demi Valkema 2 0 2
13 Jessica Dijkstra 1 4 5
14 Geke Elzinga 0 3 3
15 Romy Hamminga 2 2 4
16 Sanne Hulleman x 0 0

Cup ST 125cc in Joure

zaterdag 21 mei 2022
# Naam Nat 1 2 P
1 Jano Terpstra 8 8 16
2 Anne Bos 7 8 15
3 Thomas de Boer 4 5 9
4 Allet de Vries 7 4 11
5 Bert Dijkstra 5 6 11
6 Abe Kooistra 4 6 10
7 Erik de Bruin 1 5 6
8 Simon Reitsma 3 7 10
9 Joran Marra 6 3 9
10 Kars Talma 1 2 3
11 John Bosman 2 3 5
12 Lambert Veltman 0 0 0
13 Benny van der Kooi 2 1 3

Cup ST 250cc in Joure

zaterdag 21 mei 2022
# Naam Nat 1 2 P
1 Gerard Faber 6 7 13
2 Jeffrey Oppersma 8 6 14
3 Johan Wissema 9 9 18
4 Jacco de Jong 9 9 18
5 Sven Venema 5 8 13
6 Hessel de Ree 10 8 18
7 Dave Hoogerhuis 8 10 18
8 Allert de Vries 7 10 17
9 Joris Guikema 4 6 10
10 Bart Borg 10 4 14
11 Henkjan Veldman 6 7 13
12 Jimmy Tuinstra 3 5 8
13 Lieuwe Baarda 2 5 7
14 Yoell Veenstra 4 3 7
15 Jappie Renkema 5 1 6
16 Stef Hamstra 7 3 10
17 Kelly Velda 1 4 5
18 Dylan Cuperus 2 2 4
19 Arjan de jong 3 0 3
20 Gerrit van der Horn 1 2 3
21 Andries de Vries 0 1 1

Cup ST 500cc in Joure

zaterdag 21 mei 2022
# Naam Nat 1 2 P
1 Thijs van Hyum 8 8 16
2 Wietze Put 6 8 14
3 Wilson Cuperus 5 7 12
4 Olav den Engelsman 7 6 13
5 Ron Zandbergen 6 3 9
6 Hans Veenstra 3 4 7
7 Marco Veensma 4 1 5
8 Jan de Vries 2 2 4
9 Jetze Valkema 7 3 10
10 Leon Oosterloo 5 5 10
11 Mark Stoelwinder 1 1 2
12 Willem Kingma 2 0 2
13 Marcel ter Braake 4 x 4

NK Shorttrack ST2 in Joure

zaterdag 21 mei 2022
# Naam Nat 1 2 3 P
1 Tonny Blok 9 9 11 29
2 Berry de Vos 3 7 8 18
3 Marcel Vlig 4 4 5 13
4 Gert-Jan Valk 11 6 10 27
5 Harriët Zwiers 10 10 7 27
6 Iwan Kok 6 8 6 20
7 Roy Pasveer 8 x 9 17
8 Lazar de Vries 7 11 x 18
9 Niels Broekema 5 3 4 12
10 Rémon Meeters 2 5 x 7
11 Ruben Guikema 1 2 3 6
12 Bas Homans 0 1 x 1

NK Shorttrack ST1 in Joure

zaterdag 21 mei 2022
# Naam Nat 1 2 3 P
1 Frank Hamming 11 11 11 33
2 Johan Wissema 8 5 7 20
3 Wybe Valkema 10 10 8 28
4 Bert Dijkstra 6 8 9 23
5 Aron Schokker 5 4 5 14
6 Abe Kooistra 7 6 6 19
7 Stef Hamstra 4 9 10 23
8 Evert van Til 9 7 x 16
9 Karim Boezerooy 3 3 4 10
10 Wilco Elzinga 2 x x 2
11 Harm-Jan Mellies 1 x x 1

Specials nationaal in Loppersum

zaterdag 11 juni 2022

Uitslag na B & A finale.

# Naam Nat 1 2 P
1 Nigel Hummel x 6 6
2 Roy Pasveer 4 5 9
3 Ferdy Gelsema 4 6 10
4 Kelly Velda 5 4 9
5 Jan-Heije Wubs 3 3 6
6 Bjorn Boersma 3 R 3
7 Kevin Glorie 6 5 11
8 Delina Kruit 1 2 3
9 Michael Raangs 2 1 3
10 Hendrik de Groot 2 x 2

65cc jeugd in Loppersum

zaterdag 11 juni 2022
# Naam Nat 1 2 3 P
1 Levi Hindriks 3 3 3 9
2 Ismael Traore 1 2 2 5
3 Mika Nijdam 2 1 1 4
4 Sylvana Aarts 0 0 0 0

85cc jeugd in Loppersum

zaterdag 11 juni 2022
# Naam Nat 1 2 3 P
1 Jafaro Hazeveld 8 7 8 23
2 Niek Meijerink 7 5 7 19
3 Jarno Bosma 5 6 6 17
4 Quinten Kin 6 8 x 14
5 Sven Zuur 4 4 5 13
6 Roan van der Lende 3 3 4 10
7 Kaya Reitsma 2 2 3 7
8 Ravi Nijenhuis 1 1 2 4
9 Kaylee Schoo 0 0 1 1

125cc jeugd in Loppersum

zaterdag 11 juni 2022
# Naam Nat 1 2 3 P
1 Jelmar Naessens 9 7 8 24
2 Gert Homans 8 9 7 24
3 Dave Hogerhuis 6 8 9 23
4 Sebastian Reitsma 5 6 6 17
5 Valentino Luider 3 5 5 13
6 Jesse Lamerus 7 x 4 11
7 Rens Spanjer 4 4 3 11
8 Danique Schoo 1 3 2 6
9 Johan Witteveen 2 2 1 5
10 Menno Kingma 0 1 0 1

125cc specials in Stadskanaal

zondag 12 juni 2022
# Naam Nat 1 2 3 P
1 Niek Meijerink 1 1 1 3
2 Dominic Hamminga 0 0 0 0

Specials nationaal in Stadskanaal

zondag 12 juni 2022
# Naam Nat 1 2 3 P
1 Nigel Hummel 2 2 2 6
2 Michael Raangs 1 1 1 3
3 Delina Kruit 0 0 0 0

65cc jeugd in Stadskanaal

zondag 12 juni 2022
# Naam Nat 1 2 3 P
1 Levi Hindriks 3 2 3 8
2 Ismael Traore 2 3 2 7
3 Mika Nijdam 1 1 1 3
4 Sylvana Aarts 0 0 0 0

85cc jeugd in Stadskanaal

zondag 12 juni 2022
# Naam Nat 1 2 3 P
1 Jarno Bosma 9 9 8 26
2 Niek Meijerink 8 8 9 25
3 Jafaro Hazeveld 7 7 7 21
4 Roan van der Lende 6 6 5 17
5 Quinten Kin 5 5 6 16
6 Steijn Kuipers 3 4 4 11
7 Ravi Nijenhuis 2 3 3 8
8 Sven Zuur 4 x 1 5
9 Kaya Reitsma x 2 2 4
10 Kaylee Schoo 1 x x 1

125cc jeugd in Stadskanaal

zondag 12 juni 2022

Uitslag na B & A finale.

# Naam Nat 1 2 P
1 Jelmar Naessens 7 7 14
2 Dave Hogerhuis 7 6 13
3 Gert Homans 6 x 6
4 Jesse Lamerus 5 5 10
5 Sebastian Reitsma 6 4 10
6 Valentino Luider 4 5 9
7 Johan Witteveen 3 4 7
8 Rens Spanjer 3 3 6
9 Roy Hardenberg 1 2 3
10 Thijs Bos 2 1 3
11 Menno Kingma 2 0 2

Powergirls in Stadskanaal

zondag 12 juni 2022

Uitslag na B & A finale.

# Naam Nat 1 2 P
1 Harriët Zwiers 9 9 18
2 Fardau de Ree 9 8 17
3 Nina Ferwerda 7 8 15
4 Annelies Veensma 8 7 15
5 Chantal Kin-Stoker 6 7 13
6 Audrey Louwes 4 5 9
7 Iris Meindertsma 6 6 12
8 Danique Schoo 2 3 5
9 Demi Valkema 5 5 10
10 Inge Slagter 4 1 5
11 Finette Terpstra 0 1 1
12 Romy Hamminga 1 3 4
13 Jessica Dijkstra 0 0 0
14 Ineke Renkema 3 4 7
15 Joyce Elsinga 2 2 4

Cup ST 125cc in Stadskanaal

zondag 12 juni 2022

Uitslag na B & A finale.

# Naam Nat 1 2 P
1 Anne Bos 6 7 13
2 Jarno Terpstra 6 5 11
3 Bert Dijkstra 7 4 11
4 Joran Marra 1 6 7
5 Erik de Bruin 4 5 9
6 John Bosman 5 3 8
7 Thomas Stevens 2 4 6
8 Kars Talma x 2 2
9 Sam Krans 3 3 6
10 Abe Kooistra 7 x 7
11 Lorenzo Punter x x 0
12 Thomas de Boer x x 0

Cup ST 250cc in Stadskanaal

zondag 12 juni 2022

Uitslag na B & A finale.

# Naam Nat 1 2 P
1 Bart Borg 5 8 13
2 Mark Beishuizen 7 5 12
3 Sven Venema 8 8 16
4 Johan Wissema 5 4 9
5 Allert de Vries 6 7 13
6 Dave Hoogerhuis 8 6 14
7 Jacco de Jong 6 x 6
8 Jeffrey Oppersma 7 7 14
9 Joris Guikema 4 6 10
10 Milan Groen 4 5 9
11 Arjan de jong 3 2 5
12 Roelof Postma 1 4 5
13 Jappie Renkema 2 2 4
14 Yoell Veenstra 3 3 6
15 Gerrit van der Horn 0 1 1
16 Henkjan Veldman 2 3 5
17 Wiebren de Vries 1 x 1

Cup ST 500cc in Stadskanaal

zondag 12 juni 2022
# Naam Nat 1 2 3 P
1 Thijs van Hyum 7 7 7 21
2 Olav den Engelsman 6 5 6 17
3 Jan de Vries 5 4 4 13
4 Marcel ter Braake 0 6 5 11
5 Leon Oosterloo 4 2 3 9
6 Marco Veensma 2 3 2 7
7 Ron Zandbergen 3 1 0 4
8 Willem Kingma 1 0 1 2

65cc jeugd in Opende

vrijdag 17 juni 2022
# Naam Nat 1 2 3 P
1 Levi Hindriks 4 4 4 12
2 Ismael Traore 3 3 3 9
3 Mika Nijdam 2 1 2 5
4 Sylvana Aarts 1 2 1 4
5 Rick van der Steen X 0 0 0

85cc jeugd in Opende

vrijdag 17 juni 2022
# Naam Nat 1 2 3 P
1 Niek Meijerink 6 8 8 22
2 Jarno Bosma 8 7 7 22
3 Jafaro Hazeveld 7 6 6 19
4 Roan van der Lende 5 4 5 14
5 Steijn Kuipers 3 5 3 11
6 Quinten Kin 1 3 4 8
7 Sven Zuur 2 2 2 6
8 Ravi Nijenhuis 4 1 1 6
9 Kaylee Schoo 0 0 0 0

125cc jeugd in Opende

vrijdag 17 juni 2022
# Naam Nat 1 2 3 P
1 Jelmar Naessens 8 8 8 24
2 Gert Homans 6 7 7 20
3 Jesse Lamerus 5 6 6 17
4 Dave Hogerhuis 7 5 5 17
5 Danique Schoo 3 4 4 11
6 Rens Spanjer 2 3 3 8
7 Quinten Holt 4 2 1 7
8 Johan Witteveen X 1 2 3
9 Menno Kingma 1 0 0 1

Cup ST 250cc in Opende

vrijdag 17 juni 2022

Uitslag na C, B & A Finale.

# Naam Nat 1 2 P
1 Rene Bijlsma 9 9 18
2 Gerard Faber 6 8 14
3 Lowinus Land 7 6 13
4 Jacco de Jong 8 9 17
5 Jelmar Naessens 9 7 16
6 Stef Hamstra 8 6 14
7 Dave Hoogerhuis 8 5 13
8 Jarno Terpstra 9 9 18
9 Bart Borg 7 7 14
10 Johan Wissema 7 8 15
11 Sven Venema 1 8 9
12 Ben Storteboom 5 4 9
13 Yoell Veenstra 4 6 10
14 Henkjan Veldman 5 2 7
15 Gerard Bijlsma 2 5 7
16 Arjan de jong 5 2 7
17 Justin Braam 1 7 8
18 Kelly Velda 4 4 8
19 Allert de Vries 6 X 6
20 Joris Guikema 3 3 6
21 Bridget Portijk 0 5 5
22 Dylan Cuperus 2 4 6
23 Jappie Renkema 3 3 6
24 Arnold Oosterbaan 2 2 4
25 Wilco Elzinga 3 0 3
26 Gerrit van der Horn 1 1 2
27 Roelof Postma 4 3 7
28 Rindert Boonstra 6 0 6
29 Jessica Dijkstra 0 1 1
30 Aant Keizer 0 X 0

Cup ST 500cc in Opende

vrijdag 17 juni 2022

Uitslag na B & A finale.

# Naam Nat 1 2 P
1 Jan Okke Loonstra 8 8 16
2 Olav den Engelsman 8 5 13
3 Marcel ter Braake 2 7 9
4 Peter van Dekken 5 6 11
5 Leon Oosterloo 3 5 8
6 Rick Siebren Douma 4 4 8
7 Annelies Veensma 6 6 12
8 Erwin Bethleham 1 X 1
9 Ron Zandbergen 4 2 6
10 Thijs van Hyum 7 7 14
11 Jan de Vries 3 3 6
12 Marco Veensma 0 1 1
13 Willem Kingma 1 2 3

Op de kaart