zondag 21 juli 2019 U bent niet ingelogd (inloggen)

Juni 2019

zo. 30
Haunstetten
EK Grasbaan Zijspan, kwalificatie
EK Grasbaan Zijspan, kwalificatie
zo. 30
Heusden-Zolder
Helzold Stadion
Speedway
Speedway
zo. 30
Mulmshorn
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces
za. 29
Marianske Lazne
Lokomotiva
WK Langbaan, kwalificatie
WK Langbaan, kwalificatie
zo. 23
Leamington Spa
EK Grasbaan Solo, semi finale 2
EK Grasbaan Solo, semi finale 2
zo. 16
Stadskanaal
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
zo. 16
Hechthausen
Zandbaanraces
Zandbaanraces
za. 15
Praag
Marketa Stadion
Speedway Grand Prix, ronde 3
Speedway Grand Prix, ronde 3
za. 15
La Reole
WK Langbaan, finale 2
WK Langbaan, finale 2
ma. 10
Stadskanaal
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
zo. 9
Norden
Stortebeker Pokal
Stortebeker Pokal
za. 8
Glasgow
Speedway Grand Prix kwalificatie, ronde 1
Speedway Grand Prix kwalificatie, ronde 1
za. 8
Zarnovica
Speedway Grand Prix kwalificatie, ronde 2
Speedway Grand Prix kwalificatie, ronde 2
za. 8
Lamothe-Landerron
La Garenne
Speedway Grand Prix kwalificatie, ronde 3
Speedway Grand Prix kwalificatie, ronde 3
za. 8
Loppersum
Dutch Open Grass Track, ronde 3
Dutch Open Grass Track, ronde 3
za. 8
Loppersum
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
zo. 2
Bielefeld
Leineweberring
EK Grasbaan Solo, semi finale 1
EK Grasbaan Solo, semi finale 1
za. 1
Krsko
Stadion Matije Gubca
Speedway Grand Prix, ronde 2
Speedway Grand Prix, ronde 2
za. 1
Liberec
EK Speedway U21 Teams, semi finale 1
EK Speedway U21 Teams, semi finale 1
za. 1
Glumso
EK Speedway U21 Teams, semi finale 2
EK Speedway U21 Teams, semi finale 2

Januari 2019

zo. 27
Ufa
Russische ijsspeedway superliga, ronde 6
Russische ijsspeedway superliga, ronde 6
zo. 27
Neftekamsk
Russische ijsspeedway eerste divisie, ronde 2
Russische ijsspeedway eerste divisie, ronde 2
za. 26
Ufa AFGELAST
Russische ijsspeedway superliga, ronde 5
Russische ijsspeedway superliga, ronde 5
za. 26
Neftekamsk
Russische ijsspeedway eerste divisie, ronde 1
Russische ijsspeedway eerste divisie, ronde 1
za. 26
Örnsköldsvik
Kallehov
Zweedse IJsspeedway Cup, ronde 1
Zweedse IJsspeedway Cup, ronde 1
za. 26
Seinajoki
Fins kampioenschap ijsspeedway, kwalificatie
Fins kampioenschap ijsspeedway, kwalificatie
zo. 20
Shadrinsk
Russische ijsspeedway superliga, ronde 4
Russische ijsspeedway superliga, ronde 4
zo. 20
Gävle
Motorstadion
Zweedse IJsspeedway Liga, ronde 4
Zweedse IJsspeedway Liga, ronde 4
zo. 20
Weißenbach
Internationale ijsspeedway
Internationale ijsspeedway
za. 19
Shadrinsk
Russische ijsspeedway superliga, ronde 3
Russische ijsspeedway superliga, ronde 3
za. 12
Örnsköldsvik
Kallehov
WK IJsspeedway, kwalificatie 1
WK IJsspeedway, kwalificatie 1
za. 12
Kauhajoki
WK IJsspeedway, kwalificatie 2
WK IJsspeedway, kwalificatie 2
zo. 6
Bollnäs
Rolandshov
Zweedse IJsspeedway Liga, ronde 2
Zweedse IJsspeedway Liga, ronde 2
za. 5
Kamensk Uralsky
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 4
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 4
za. 5
Örnsköldsvik
Kallehov
Zweedse IJsspeedway Liga, ronde 1
Zweedse IJsspeedway Liga, ronde 1
za. 5
Mildura
Olympic Park
Australisch kampioenschap speedway, ronde 2
Australisch kampioenschap speedway, ronde 2
vr. 4
Kamensk Uralsky
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 3
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 3
do. 3
Gillman
Australisch kampioenschap speedway, ronde 1
Australisch kampioenschap speedway, ronde 1
wo. 2
Gillman
Australisch kampioenschap speedway, kwalificatie
Australisch kampioenschap speedway, kwalificatie