dinsdag 27 juni 2017 U bent niet ingelogd (inloggen)

December 2016

24 - 25 zo. 25
Togliatti
Anatoly Stepanov
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 1/2 Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 2
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 1/2 Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 2
za. 24
Togliatti
Anatoly Stepanov
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 1/2 Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 1
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 1/2 Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 1
zo. 18
Strömsund
Strömsvallen
Zweedse IJsspeedway League, ronde 1
Zweedse IJsspeedway League, ronde 1
17 - 18 zo. 18
Shadrinsk
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 1 Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 1 (dag 2)
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 1 Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 1 (dag 2)
za. 17
Shadrinsk
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 1 Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 1 (dag 1)
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 1 Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 1 (dag 1)
17 - 18 zo. 18
Neftekamsk
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 2 Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 2 (dag 2)
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 2 Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 2 (dag 2)
za. 17
Neftekamsk
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 2 Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 2 (dag 1)
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 2 Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 2 (dag 1)
17 - 18 zo. 18
Ufa
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 3 Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 3 (dag 2)
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 3 Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 3 (dag 2)
za. 17
Ufa
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 3 Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 3 (dag 1)
Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 3 Russisch ijsspeedway kampioenschap, semi finale 3 (dag 1)
10 - 11 zo. 11
Kamensk Ural
Russische IJsspeedway Superliga, ronde 1/2 Russische IJsspeedway Superliga, ronde 2
Russische IJsspeedway Superliga, ronde 1/2 Russische IJsspeedway Superliga, ronde 2
za. 10
Kamensk Ural
Russische IJsspeedway Superliga, ronde 1/2 Russische IJsspeedway Superliga, ronde 1
Russische IJsspeedway Superliga, ronde 1/2 Russische IJsspeedway Superliga, ronde 1

Mei 2016

zo. 29
Blijham
De Kuip
Internationale speedway
Internationale speedway
za. 28
Roden
Speed Centre
Jeugd & Nationaal (SLG)
Jeugd & Nationaal (SLG)
za. 28
Gorican
Stadium Milenium
Speedway GP Kwalificatie, Race-off 1
Speedway GP Kwalificatie, Race-off 1
do. 26
Altrip
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces
do. 26
Olching
EK Speedway, Challenge
EK Speedway, Challenge
zo. 22
Scheessel
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces
zo. 22
Lelystad
Clubwedstrijd speedway
Clubwedstrijd speedway
za. 21
Stadskanaal
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
ma. 16
Stadskanaal
Internationale Grasbaanraces
Internationale Grasbaanraces
zo. 15
Warschau
Narodowy
Polen vs Rest van de Wereld
Polen vs Rest van de Wereld
za. 14
Joure
Polderboskdyk
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za. 14
Warschau
Narodowy
Speedway GP 2
Speedway GP 2
zo. 8
Marianske Lazne
Lokomotiva
Tsjechisch kampioenschap langbaan
Tsjechisch kampioenschap langbaan
za. 7
Toruń
Moto Arena
250cc Longtrack Youth World Cup
250cc Longtrack Youth World Cup
za. 7
Marianske Lazne
Lokomotiva
EVLS, ronde 1
EVLS, ronde 1
za. 7
Moorwinkelsdamm
Master of Speedway
Master of Speedway
vr. 6
Toruń
Moto Arena
125cc Trackracing Youth Gold Trophy
125cc Trackracing Youth Gold Trophy
vr. 6
Westeremden
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
do. 5
Herxheim
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces
do. 5
Ludinghausen
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
do. 5
Landshut
One Solar Arena
Speedway Best Pairs, ronde 2
Speedway Best Pairs, ronde 2
zo. 1
Dingolfing
Isar Wald Stadion
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces
zo. 1
Mšeno
Memoriál Emila Sovy
Memoriál Emila Sovy

Januari 2016

zo. 31
Örnsköldsvik
Kallehov
Zweedse IJsspeedway League, Ronde 6
Zweedse IJsspeedway League, Ronde 6
za. 30
Strömsund
Strömsvallen
Zweedse IJsspeedway League, Ronde 5
Zweedse IJsspeedway League, Ronde 5
do. 28
Hallstavik
Roslagen Open
Roslagen Open
zo. 24
Weißenbach
Internationale ijsspeedway
Internationale ijsspeedway
zo. 24
Gävle
Motorstadion
Zweedse IJsspeedway League, Ronde 4
Zweedse IJsspeedway League, Ronde 4
zo. 24
Ufa
Russische IJsspeedway Superliga, ronde 4
Russische IJsspeedway Superliga, ronde 4
za. 23
Ufa
Russische IJsspeedway Superliga, ronde 3
Russische IJsspeedway Superliga, ronde 3
16 - 17 zo. 17
Kamensk Ural
Russisch junioren ijsspeedway kampioenschap, semi finale Russisch junioren ijsspeedway kampioenschap, semi finale (dag 2)
Russisch junioren ijsspeedway kampioenschap, semi finale Russisch junioren ijsspeedway kampioenschap, semi finale (dag 2)
za. 16
Kamensk Ural
Russisch junioren ijsspeedway kampioenschap, semi finale Russisch junioren ijsspeedway kampioenschap, semi finale (dag 1)
Russisch junioren ijsspeedway kampioenschap, semi finale Russisch junioren ijsspeedway kampioenschap, semi finale (dag 1)
za. 16
Strömsund
Strömsvallen
WK IJsspeedway, challenge
WK IJsspeedway, challenge
vr. 15
Östersund
WK IJsspeedway, quali 2
WK IJsspeedway, quali 2
zo. 10
Jonsdorf
Sparkassen Arena
Drift on Ice, ronde 2
Drift on Ice, ronde 2
zo. 10
Mildura
Olympic Park
Australisch kampioenschap, ronde 4
Australisch kampioenschap, ronde 4
zo. 10
Örnsköldsvik
Kallehov
Zweedse IJsspeedway League, Ronde 2
Zweedse IJsspeedway League, Ronde 2
za. 9
Ylitornio
Ainiovaara Stadion
WK IJsspeedway, quali 1
WK IJsspeedway, quali 1
vr. 8
Gillman
Australisch kampioenschap, ronde 3
Australisch kampioenschap, ronde 3
wo. 6
Undera
Australisch kampioenschap, ronde 2
Australisch kampioenschap, ronde 2
wo. 6
Steingaden AFGELAST
Internationale ijsspeedway
Internationale ijsspeedway
ma. 4
Shadrinsk
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 4
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 4
zo. 3
Shadrinsk
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 3
Russisch ijsspeedway kampioenschap, finale 3
za. 2
Strömsund
Strömsvallen
Zweedse IJsspeedway League, Ronde 1
Zweedse IJsspeedway League, Ronde 1
za. 2
Kurri Kurri
Loxford Park
Australisch kampioenschap, ronde 1
Australisch kampioenschap, ronde 1
vr. 1
Kurri Kurri
Loxford Park
Australisch kampioenschap, kwalificatie
Australisch kampioenschap, kwalificatie