zaterdag 22 september 2018 U bent niet ingelogd (inloggen)

Juli 2018

zo. 29
Rybnik
MKMŻ Rybki
Speedway Youth Gold Trophy, finale
Speedway Youth Gold Trophy, finale
za. 28
Landshut
One Solar Arena
Speedway Grand Prix kwalificatie, challenge
Speedway Grand Prix kwalificatie, challenge
za. 28
Rybnik
MKMŻ Rybki
Speedway Youth Gold Trophy, semi finale 1
Speedway Youth Gold Trophy, semi finale 1
za. 28
Rybnik
MKMŻ Rybki
Speedway Youth Gold Trophy, semi finale 2
Speedway Youth Gold Trophy, semi finale 2
za. 28
Oslo
Lunner
EK Speedway U21, semi finale 2
EK Speedway U21, semi finale 2
zo. 22
Leszno
WK Speedway U21, finale 2
WK Speedway U21, finale 2
za. 21
Cardiff
Principality Stadium
Speedway Grand Prix, ronde 5
Speedway Grand Prix, ronde 5
za. 21
Werlte
Hümmlingring Arena
EK Grasbaan Zijspan, finale
EK Grasbaan Zijspan, finale
za. 21
Lonigo
Pista Santa Marina
EK Speedway Pairs, semi finale 2
EK Speedway Pairs, semi finale 2
zo. 15
Roden
Speed Centre
WK Langbaan, finale 3
WK Langbaan, finale 3
zo. 15
Roden
Speed Centre
EK Grasbaan Zijspan, semi finale
EK Grasbaan Zijspan, semi finale
za. 14
Güstrow
EK Speedway, finale 2
EK Speedway, finale 2
za. 7
Hallstavik
HZ Bygg Arena
Speedway Grand Prix, ronde 4
Speedway Grand Prix, ronde 4
za. 7
Wittstock
Long Track Youth World Cup, finale
Long Track Youth World Cup, finale
za. 7
Tayac
EK Grasbaan Solo, finale
EK Grasbaan Solo, finale
za. 7
Zarnovica
European U19 Pairs Speedway Cup, finale
European U19 Pairs Speedway Cup, finale
za. 7
Diedenbergen
Speedway Bundesliga, ronde 9
Speedway Bundesliga, ronde 9
vr. 6
Toruń
Moto Arena
WK Speedway 250cc, finale
WK Speedway 250cc, finale
do. 5
Pardubice
Svitkov
European U19 Individual Speedway Cup, semi finale 1
European U19 Individual Speedway Cup, semi finale 1
do. 5
Pardubice
Svitkov
European U19 Individual Speedway Cup, semi finale 2
European U19 Individual Speedway Cup, semi finale 2
wo. 4
Gdańsk
WK Speedway 250cc, semi finale 1
WK Speedway 250cc, semi finale 1
wo. 4
Gdańsk
WK Speedway 250cc, semi finale 2
WK Speedway 250cc, semi finale 2
zo. 1
Brokstedt
Speedway Bundesliga, ronde 8
Speedway Bundesliga, ronde 8
zo. 1
Heusden-Zolder
Helzold Stadion
ONK Speedway, ronde 1
ONK Speedway, ronde 1

Juni 2018

za. 30
Horsens
Casa Arena
Speedway Grand Prix, ronde 3
Speedway Grand Prix, ronde 3
za. 30
Nagyhalász
EK Speedway Pairs, semi finale 1
EK Speedway Pairs, semi finale 1
za. 30
Gniezno
EK Speedway U21 Teams, semi finale 1
EK Speedway U21 Teams, semi finale 1
za. 30
Mâcon
EK Speedway U21 Teams, semi finale 2
EK Speedway U21 Teams, semi finale 2
za. 30
Lonigo
Pista Santa Marina
Italiaans kampioenschap speedway, ronde 4
Italiaans kampioenschap speedway, ronde 4
vr. 29
Daugavpils
Lokomotive
WK Speedway U21, finale 1
WK Speedway U21, finale 1
zo. 24
Bielefeld
Leineweberring
WK Langbaan, challenge
WK Langbaan, challenge
za. 23
Gniezno
EK Speedway, finale 1
EK Speedway, finale 1
za. 23
Plzen
EK Speedway U21, semi finale 3
EK Speedway U21, semi finale 3
za. 23
Wittstock
Speedway Bundesliga, ronde 7
Speedway Bundesliga, ronde 7
za. 23
Opende
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
vr. 22
Opende
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
zo. 17
Mulmshorn
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces
za. 16
Liberec
WK Speedway U21, semi finale 1
WK Speedway U21, semi finale 1
za. 16
Vetlanda
WK Speedway U21, semi finale 2
WK Speedway U21, semi finale 2
za. 16
Rawicz
WK Speedway U21, semi finale 3
WK Speedway U21, semi finale 3
za. 16
La Reole
WK Langbaan, finale 2
WK Langbaan, finale 2
za. 9
Randers
European 250cc Youth Speedway Cup, semi finale 1
European 250cc Youth Speedway Cup, semi finale 1
za. 9
Randers
European 250cc Youth Speedway Cup, semi finale 2
European 250cc Youth Speedway Cup, semi finale 2
za. 9
Loppersum
Dutch Open Grass Track, ronde 3
Dutch Open Grass Track, ronde 3
za. 9
Stralsund
Paul Greifzu Stadion
Speedway Bundesliga, ronde 6
Speedway Bundesliga, ronde 6
za. 9
Loppersum
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za. 9
Wroclaw
Speedway of Nations, finale 2
Speedway of Nations, finale 2
vr. 8
Wroclaw
Speedway of Nations, finale 1
Speedway of Nations, finale 1
di. 5
Manchester
NSS
Speedway of Nations, race-off 2
Speedway of Nations, race-off 2
zo. 3
Stadskanaal
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za. 2
Marianske Lazne
Lokomotiva
WK Langbaan, kwalificatie
WK Langbaan, kwalificatie
za. 2
Teterow
Bergring Arena
Speedway of Nations, race-off 1
Speedway of Nations, race-off 1
vr. 1
Wittstock
Speedway Paar Cup
Speedway Paar Cup

Mei 2018

do. 31
Olching
German Open speedway
German Open speedway
do. 31
Altrip
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces
zo. 27
Osnabrück
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
za. 26
Praag
Marketa Stadion
Speedway Grand Prix, ronde 2
Speedway Grand Prix, ronde 2
za. 26
Joure
Polderboskdyk
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
ma. 21
Abensberg
Speedway Grand Prix kwalificatie, semi finale 4
Speedway Grand Prix kwalificatie, semi finale 4
ma. 21
Stadskanaal
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
zo. 20
Güstrow
Pfingstpokal speedway
Pfingstpokal speedway
zo. 20
Norden
Störtebeker Superpokal
Störtebeker Superpokal
za. 19
Zarnovica
Speedway Grand Prix kwalificatie, semi finale 1
Speedway Grand Prix kwalificatie, semi finale 1
za. 19
Slangerup
Speedway Grand Prix kwalificatie, semi finale 2
Speedway Grand Prix kwalificatie, semi finale 2
za. 19
Lonigo
Pista Santa Marina
Speedway Grand Prix kwalificatie, semi finale 3
Speedway Grand Prix kwalificatie, semi finale 3
za. 19
Teterow
Bergring Arena
Auerhahnpokal speedway
Auerhahnpokal speedway
za. 19
Rivne
EK Speedway U21, semi finale 1
EK Speedway U21, semi finale 1
vr. 18
Güstrow
Pfingstchallenge speedway
Pfingstchallenge speedway
za. 12
Warschau
Narodowy
Speedway Grand Prix, ronde 1
Speedway Grand Prix, ronde 1
za. 12
Westeremden
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za. 12
Wittstock
EK Grasbaan Solo, semi finale 2
EK Grasbaan Solo, semi finale 2
do. 10
Herxheim
WK Langbaan, finale 1
WK Langbaan, finale 1
di. 8
Plzen
Tsjechisch junioren speedway kampioenschap, ronde 2
Tsjechisch junioren speedway kampioenschap, ronde 2
zo. 6
Plattling
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces