donderdag 26 april 2018 U bent niet ingelogd (inloggen)

Datum zaterdag 14 april 2018

Wedstrijd Jeugd & Nationaal

Plaats Vries

Serie Jeugd & Nationaal

Klasses

Specials nationaal Finn Loheider
50cc jeugd Jarno Bosma
65cc jeugd Niek Meijerink
85cc jeugd Pieter Tolsma
125cc jeugd Jarno Terpstra
Powergirls Rosalyn de Vries
ST 125cc Cup Jan Okke Loonstra
ST 250cc Cup Marcel Vlig
ST 450cc Cup Jamie Elsinga

Specials nationaal

Pl. Naam Nat12 Pts
1 Finn Loheider 45 9
2 William Kruit 55 10
3 Christian Wagemans 34 7
4 Andy ter Schuur 5x 5
5 Luit Groenewoud 23 5
6 Nico Eijbergen 32 5
7 Wiebo Bouwmeester 23 5
8 Ferdy Gelsema 01 1
9 Margriet Diever 12 3
10 Mike van der Noordaa 14 5
11 Dirk Oellrich 4x 4

50cc jeugd

Pl. Naam Nat123 Pts
1 Jarno Bosma 776 20
2 Dominic Hamminga 567 18
3 Siem Sverre Jorritsma 645 15
4 Quinten Kin 454 13
5 Roan van der Lende 333 9
6 Gabryëla Horenga 222 6
7 Sven Zuur 111 3
8 Kaylee Schoo 000 0

65cc jeugd

Pl. Naam Nat123 Pts
1 Niek Meijerink 556 16
2 Jafaro Hazeveld 345 12
3 Jelmer de Boer 66x 12
4 Rudmer Koopmans 234 9
5 Rens Spanjer 423 9
6 Danique Schoo 112 4
7 Britt Boezerooij x01 1

85cc jeugd

Pl. Naam Nat123 Pts
1 Pieter Tolsma 10109 29
2 Rik Jan de Boer 8810 26
3 Dennis van der Ploeg 978 24
4 Gert Homans 666 18
5 Dave Hoogerhuis 557 17
6 Jelmar Naessens 79x 16
7 Jelle de Haan 343 10
8 Johan Veenstra 035 8
9 Quinten Holt 224 8
10 Melanie Leerling 41- 5
11 Bern Monkel 102 3

125cc jeugd

Pl. Naam Nat123 Pts
1 Jarno Terpstra 798 24
2 Joran Marra 887 23
3 Jesse Jan Stelwagen 659 20
4 Jesse Meindertsma 971 17
5 Dylan Ottens 565 16
6 Jacco de Jong 436 13
7 Bonne van der Kooi 244 10
8 Alex van der Veen 323 8
9 Leon Meijerink 112 4
10 Thomas de Boer x-- 0
11 Jacob-Auke Hoekstra --- 0

Powergirls

Pl. Naam Nat12 Pts
1 Rosalyn de Vries 88 16
2 Iris Meindertsma 86 14
3 Kelly Velda 78 15
4 Mariëlle Kuiper 47 11
5 Siske Benedictus 65 11
6 Fardau de Ree 25 7
7 Lia Schokker 77 14
8 Kelsey Rozenberg 66 12
9 Nina Ferwerda 54 9
10 Ineke Renkema 33 6
11 Manouk Boer 22 4
12 Lyonne van der Veen x4 4
13 Jessica Dijkstra 33 6
14 Geke Elzinga 41 5
15 Demi Valkema 10 1
16 Romy Hamminga 11 2
17 Evelien Koopmans x0 0
18 Jessie Veenstra 52 7

ST 125cc Cup

Pl. Naam Nat12 Pts
1 Jan Okke Loonstra 98 17
2 Anne Bos 99 18
3 Robin de Haan 89 17
4 Bert Dijkstra 06 6
5 Benny van der Kooi 87 15
6 Ruben de Jong 65 11
7 Christiaan Schoo 67 13
8 Arjan de Jong 78 15
9 Koen van Schoot 73 10
10 John Bosma 56 11
11 Siske Benedictus 42 6
12 Robin Hamminga 54 9
13 Hero Boetje 41 5
14 Jangeert Horenga 32 5
15 Roberto Slot 34 7
16 Klaas Kin 20 2
17 Kay Boon 23 5
18 Marielle Kuiper 15 6
19 Oebele Hoekstra -- 0

ST 250cc Cup

Pl. Naam Nat12 Pts
1 Marcel Vlig 99 18
2 Johan Kuiken 88 16
3 Tonny Blok 46 10
4 Robin de Haan 99 18
5 Gert vd Heide 79 16
6 Jan Fokker 98 17
7 Marcel ter Braake 77 14
8 Ron Zandbergen 45 9
9 Rick Grasdijk 87 15
10 Gerard Bijlsma 88 16
11 Iris Meindertsma 56 11
12 Michel Bakker 66 12
13 Roelof Postma 55 10
14 Sven Venema 74 11
15 Mirko Gardenier 53 8
16 Wesley Sijtsma 61 7
17 Bjorn Ringnalda 45 9
18 Dennis Strikwerda 67 13
19 Eelke Jan de Vries 12 3
20 Rowdy Stevens 3x 3
21 Arend ter Heide 04 4
22 Thijs Schaap 23 5
23 Gerbrand Visser 13 4
24 Dirk Tjitse Rijpkema 32 5
25 Reinder van Dellen 22 4
26 Roeland Jonker 30 3
27 Dennis ten Hoeve 01 1
28 Daniël Veldhuizen 24 6
29 Jan van der Zwaag 01 1
30 Joris Guikema 10 1

ST 450cc Cup

Pl. Naam Nat12 Pts
1 Jamie Elsinga 99 18
2 Evert van Til 88 16
3 Aron Schokker 57 12
4 Harm-Jan Mellies 37 10
5 Jessica Elsinga 43 7
6 Pascal Swart x2 2
7 Marten Dragtsma 66 12
8 Marco Veensma 82 10
9 Leon Oosterloo 64 10
10 Karim Boezerooij 79 16
11 Wilco Elzinga 15 6
12 Ruben Guikema 45 9
13 Thijs de Vries 31 4
14 Hans Veenstra 2x 2