donderdag 26 april 2018 U bent niet ingelogd (inloggen)

Datum zondag 15 april 2018

Wedstrijd Dutch Open Grass Track, ronde 1

Plaats Vries

Serie Dutch Open Grass Track

Klasses

Specials senioren Bernd Diener
Zijspannen William Matthijssen / Sandra Mollema
125cc specials Nigel Hummel
ST 250cc Mark van Dellen
ST 450cc Jan Okke Loonstra

Specials senioren

Pl. Naam Nat12345 Pts
1 Bernd Diener 34434 18
2 Henry van der Steen T3433 13
3 Christian Hülshorst 23302 10
4 Dave Meijerink 44241 15
5 Romano Hummel 4444d 16
6 Mark Beishuizen 2314 10
7 Jarno de Vries 4M32 9
8 Mika Meijer 3221 8
9 Sjoerd Rozenberg 3022 7
10 Martin Malek R232 7
11 Jens Benneker 1113 6
12 Sascha Stumpe 1211 5
13 Lars Zandvliet 210R 3
14 Mikkel Salomonsen 110R 2
15 Andy ter Schuur 0001 1
Last chance heatvan der Steen, Hülshorst, Meijer, Beishuizen, de Vries.
FinaleDiener, van der Steen, Hülshorst, Meijerink, Hummel (gediskwalificeerd).

Zijspannen

Pl. Naam Nat12345 Pts
1 William Matthijssen
Sandra Mollema
44444 20
2 Wilfred Detz
Wendy Arling
443R3 14
3 Josh Goodwin
Liam Brown
23242 13
4 Mike Frederiksen
Steven Grandt
21211 7
5 Arnold Bruins
Emiel Bruins
33330 12
6 Aaron Vale
Stephan Vale
R243 9
7 David Carvill
Dennis Smit
3212 8
8 Marcel Raatjes
Marco Sterenborg
1111 4
9 Klaas Kregel
Kim Kempa
1002 3
Last chance heatGoodwin, Frederiksen, Vale, Carvill, Raatjes (niet gestart).
FinaleMatthijsen, Detz, Goodwin, Frederiksen, Bruins.

125cc specials

Pl. Naam Nat123 Pts
1 Nigel Hummel 444 12
2 Nynke Sijbesma 333 9
3 Niek Meijerink 222 6
4 Delina Kruit 111 3
5 Luca Drenthe X00 0

ST 250cc

Pl. Naam Nat123 Pts
1 Mark van Dellen 10910 29
2 Joey van Kammen 7X9 16
3 Niels Broekema 85X 13
4 Gert Jan Valk 111111 33
5 Anne Bos 988 25
6 Marcel Vlig 6107 23
7 Bas Homans 265 13
8 Ruben Guikema 446 14
9 Jeffrey Oppersma 524 11
10 Lorenzo Punter 172 10
11 Robin de Haan 333 9
12 Lazar de Vries 0-- 0
FinaleDellen, Kammen, Broekema, Valk, Bos, Vlig, Homans, Guikema.

ST 450cc

Pl. Naam Nat123 Pts
1 Jan Okke Loonstra 111111 33
3 Wybe Valkema 10410 24
2 Reinse de Jong 8108 26
4 Erwin Mulder 789 24
5 Frank Hamming 967 22
7 Johan Wissema 635 14
6 Stef Hamstra 496 19
8 Bert Dijkstra 373 13
9 Olav den Engelsman 524 11
10 Youri Jansen 052 7
11 Annelies Veensma 211 4
12 Mark Dijkstra 100 1
FinaleLoonstra, Valkema, Jong, Mulder, Hamming, Wissema, Hamstra, Dijkstra.