maandag 10 december 2018 U bent niet ingelogd (inloggen)

Datum zaterdag 26 mei 2018

Wedstrijd Jeugd & Nationaal

Plaats Joure (Polderboskdyk)

Serie Jeugd & Nationaal

Klasses

50cc jeugd Dominic Hamminga
65cc jeugd Rens Spanjer
85cc jeugd Rik Jan de Boer
125cc jeugd Jesse Meindertsma
Powergirls Harriët Zwiers
ST 125cc Cup Jan Okke Loonstra
ST 250cc Cup Marcel Vlig
ST 450cc Cup Ruben de Jong
ST 450cc Frank Hamming
Regioklasse Anne Bos

50cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Dominic Hamminga 10101030
2 Jarno Bosma 99927
3 Quinten Kin 87823
4 Siem Sverre Jorritsma 78722
5 Roan Nauta 55616
6 Roan van der Lende 66416
7 Sven Zuur 44513
8 Gabryëla Horenga 3339
9 Kaylee Schoo 2226
10 Vera Silke Jorritsma 0112
11 Marten de Vries 1001

65cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Rens Spanjer 65617
2 Niek Meijerink 54716
3 Rudmer Koopmans 46515
4 Jelmer de Boer 77x14
5 Jafaro Hazeveld 2349
6 Ywan Groeneveld 3238
7 Rienk Bakker 0123
8 Hisse Kraak 1x12

85cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Rik Jan de Boer 1111931
2 Dennis van der Ploeg 9101029
3 Jelmar Naessens 79723
4 Pieter Tolsma 1011122
5 Jelle de Haan 68822
6 Gert Homans 86620
7 Bern Monkel 55515
8 Johan Veenstra 44412
9 Dave Hoogerhuis 37212
10 Jesse Lamerus 0336
11 Hidde Bakker 2x13
12 Melanie Leerling 1203

125cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Jesse Meindertsma 85821
2 Jarno Terpstra 67720
3 Joran Marra 78x15
4 Dylan Ottens 26614
5 Bonne van der Kooi 43512
6 Jacco de Jong 52411
7 Jesse Jan Stelwagen 34310
8 Thomas de Boer 1124
9 Leon Meijerink 0011

Powergirls

R Naam Nat12P
1 Harriët Zwiers 8816
2 Mariëlle Kuiper 8513
3 Kelly Velda 549
4 Siske Benedictus 6713
5 Rosalyn de Vries 4610
6 Kelsey Rozenberg 336
7 Nina Ferwerda 718
8 Ineke Renkema 4610
9 Fardau de Ree 6814
10 Iris Meindertsma 5712
11 Jessie Veenstra 7x7
12 Lyonne van der Veen 246
13 Lia Schokker 156
14 Geke Elzinga 235
15 Manouk Boer 112
16 Demi Valkema 325
17 Jessica Dijkstra 022
18 Evelien Koopmans 000

ST 125cc Cup

R Naam Nat12P
1 Jan Okke Loonstra 9918
2 Anne Bos 7714
3 Richard Dol 9918
4 Koen van Schoot 7815
5 Bert Dijkstra 8715
6 Benny van der Kooi 8513
7 Robin de Haan 9817
8 Siske Benedictus 6612
9 Hero Boetje 549
10 Arjan de Jong 5813
11 Oebele Hoekstra 6511
12 Christiaan Schoo 7613
13 Stefan Bakker 426
14 Robert Veenstra 145
15 John Bosma 268
16 Sylvana Postma 459
17 Kay Boon 336
18 Harm Kroes 437
19 Roberto Slot 022
20 Klaas Kin 314
21 Jangeert Horenga 235
22 Jeroen Aukema 123

ST 250cc Cup

R Naam Nat12P
1 Marcel Vlig 9918
2 Johan Kuiken 8917
3 Bart Borg 9615
4 Remon Meeters 8917
5 Tonny Blok 6814
6 Gert vd Heide 8412
7 Robin de Haan 6915
8 Jan Fokker 7815
9 Dennis Strikwerda 7815
10 Hessel de Ree 9817
11 Rick Grasdijk 459
12 Marcel ter Braake 7613
13 Jesse 5712
14 Michel Bakker 6713
15 Mark Dijkstra 4711
16 Bjorn Ringnalda 268
17 Johnny Stobbe 459
18 Bert Franssens 729
19 Richard Ijbema 538
20 Ron Zandbergen 347
21 Arnold ten Hoeve x55
22 Mirko Gardenier 235
23 Rowdy Stevens x44
24 Jeffrey Kramer 314
25 Roeland Jonker 347
26 Eelke Jan de Vries 527
27 Tiede Melchers 538
28 Benny de Groot 617
29 Roelof Postma 112
30 Gerbrand Visser 000
31 Jappie Renkema 303
32 Joris Guikema 224
33 Thijs Schaap 112
34 Dennis ten Hoeve 022
35 Iris Meindertsma 1x1

ST 450cc Cup

R Naam Nat12P
1 Ruben de Jong 8816
2 Evert van Til 7714
3 Oege de Haan 6x6
4 Jamie Elsinga 8715
5 Wiebren Kraak 5611
6 Harm-Jan Mellies 7815
7 Jessica Elsinga 358
8 Aron Schokker 6511
9 Leon Oosterloo 246
10 Thijs de Vries 5611
11 Marten Dragtsma 134
12 Wilco Elzinga 437
13 Pascal Swart 246
14 Elmar Talsma 011
15 Danny Cahais 123
16 Ruben Guikema 4x4
17 Oege de Jong 3x3

ST 450cc

R Naam Nat123P
1 Frank Hamming 88925
2 Wybe Valkema 99422
3 Reinse de Jong 67619
4 Olav den Engelsman 46818
5 Erwin Mulder 74718
6 Mark Dijkstra 53513
7 Stef Hamstra 35x8
8 Wietze Put 1236
9 Annelies Veensma 2125

Regioklasse

R Naam Nat123P
1 Anne Bos 97925
2 Berry de Vos 88824
3 Remon Meters 79723
4 Ruben Guikema 26513
5 Marcel Vlig 35412
6 Jeffrey Oppersma 04610
7 Bas Homans 52310
8 Hessel de Ree 63x9
9 Niels Broekema 41x5
10 Lazar de Vries 1023