dinsdag 19 november 2019 U bent niet ingelogd (inloggen)

Datum zaterdag 6 april 2019

Wedstrijd Jeugd & Nationaal

Plaats Vries

Serie Jeugd & Nationaal

Klasses

Specials Nationaal Wiebo Bouwmeester
50cc Jeugd Jarno Bosma
65cc Jeugd Niek Meijerink
85cc Jeugd Jelmar Naessens
125cc Jeugd Jarno Terpstra
Powergirls Harriët Zwiers
Cup ST 125cc Jan Okke Loonstra
Cup ST 250cc Rick Zomer
Cup ST 500cc Mark van Dellen

Specials Nationaal

R Naam Nat12PBA
1 Wiebo Bouwmeester 123 21
2 Luit Groenewoud 426 2
3 Andy ter Schuur 246 3
4 Christian Wagemans 347 4
5 Nigel Hummel X33 15
6 Finn Loheider 437 6
7 Mike van der Noordaa 3x3 3
8 Nico Eijbergen 011 4
9 Ferdy Gelsema 213 5
10 Delina Kruit 101 6

50cc Jeugd

R Naam Nat123P
1 Jarno Bosma 88824
2 Roan van der Lende 76720
3 Quinten Kin 67518
4 Gabryëla Horenga 44614
5 Kaylee Schoo 55414
6 Sven Zuur 3238
7 Sem Bos 2327
8 Ravi Nijenhuis 11x2
9 Marten de Vries 0011

65cc Jeugd

R Naam Nat123P
1 Niek Meijerink 67720
2 Ywan Groeneveld 76619
3 Silvie Wolters 54413
4 Jafaro Hazeveld 25512
5 Dominic Hamminga 4239
6 Britt Boezerooij 3328
7 Siem Sverre Jorritsma 1113

85cc Jeugd

R Naam Nat123P
1 Jelmar Naessens 99927
2 Rik Jan De Boer 86822
3 Dave Hoogerhuis 74718
4 Ward Monkel 48618
5 Bern Monkel 65516
6 Jelle de Haan 37313
7 Rens Spanjer 53412
8 Ronan Pera 2226
9 Valentino Luider 1113
10 Danique Schoo 0000

125cc Jeugd

R Naam Nat12PBA
1 Jarno Terpstra 7411 1
2 Dylan Ottens 5611 2
3 Jesse Jan Stelwagen 7714 3
4 Angela Lageman 347 14
5 Pieter Tolsma 459 5
6 Dennis van der Ploeg 639 6
7 Johan Veenstra 235 27
8 Joran Marra 5611 8
9 Fardau de Ree 123 3
10 Gert Homans 213 4
11 Jessica Dijkstra 000 5
12 Dave Hoogerhuis 101 6

Powergirls

R Naam Nat12PCBA
1 Harriët Zwiers 8816 1
2 Maaike de Ree 7815 2
3 Jessica Elsinga 7714 3
4 Annelies Veensma 8816 4
5 Angela Lageman 6713 5
6 Siske Benedictus 6511 6
7 Kelsey Rozenberg 6713 7
8 Iris Meindertsma 5611 8
9 Rosalyn de Vries 358 19
10 Fardau de Ree 4610 210
11 Lia Schokker 459 3
12 Nina Ferwerda 538 4
13 Jessie Veenstra 448 5
14 Ineke Renkema 246 6
15 Geke Elzinga 134 7
16 Demi Valkema 325 8
17 Chantal Kin-Stoker 224 9
18 Lyonne van der Veen x33 10
19 Evelien Koopmans 000 1
20 Romy Hamminga 123 2
21 Inge Slagter 112 3
22 Chayenne Hoogerhuis 011 4

Cup ST 125cc

R Naam Nat12PBA
1 Jan Okke Loonstra 9918 1
2 Bert Dijkstra 9918 2
3 Jacco de Jong 8311 3
4 Jeffrey Oppersma 5611 4
5 Johan Kuiken 7714 5
6 Niels Broekema 7815 6
7 Robin de Haan 4812 7
8 John Bosman 257 18
9 Bonne van der Kooi 617 29
10 Jacob Auke Hoekstra 3710 10
11 Maaike de Ree 527 3
12 Christiaan Schoo 6410 4
13 Koen van Schoot 369 5
14 Arjan de Jong 145 6
15 Gert van der Heide 808 7
16 Siske Benedictus 459 8
17 Robin Hamminga 033 9
18 Wiebren de Vries 224 10
19 Jangeert Horenga 112 11

Cup ST 250cc

R Naam Nat12PDCBA
1 Rick Zomer 9918 1
2 Mark Dijkstra 6814 22
3 Tonny Blok 7714 13
4 Bart Borg 9918 4
5 Harriët Zwiers 8614 5
6 Olav den Engelsman 7815 6
7 Iwan Kok 8816 7
8 Rémon Meeters 5914 8
9 Maaike de Ree 8614 9
10 Robin de Haan 9817 10
11 Oege de Haan 9x9 3
12 Marcel ter Braake 4711 4
13 Eelke Jan de Vries 549 5
14 Bjorn Ringnalda 628 6
15 Sven Venema 549 7
16 Arnold Hilliger 6612 8
17 Ron Zandbergen 459 9
18 Roy Pasveer 7714 10
19 Jesse Jan Stelwagen 358 1
20 Rick Grasdijk 257 2
21 Marcel Kloetstra 044 3
22 Rick Wagt 7x7 4
23 Mirko Gardenier 415 5
24 Rowdy Stevens 167 6
25 Roelof Postma 246 7
26 Wesley Sijtsma 235 8
27 Iris Meindertsma 358 9
28 Joris Guikema 336 10
29 Dennis Strikwerda 314 1
30 Leon Meijerink 022 2
31 Jerome van der Wouden 033 3
32 Gerbrand Visser 123 4
33 Douwe Haverdil 123 5

Cup ST 500cc

R Naam Nat12PBA
1 Mark van Dellen 8816 1
2 Rindert Boonstra 9918 2
3 Evert van Til 5813 3
4 Tonny Blok 7x7 14
5 Sytze Hilliger x99 5
6 Karim Boezerooy 5510 6
7 Hans Veenstra 448 27
8 Marten Dragtsma 6612 8
9 Harm-Jan Mellies 7613 9
10 Jetze Valkema 3710 10
11 Marco Veensma 123 3
12 Michel Bakker 246 4
13 Leon Oosterloo 134 5
14 Wilco Elzinga 325 6
15 Danny Cahais 011 7