donderdag 12 december 2019 U bent niet ingelogd (inloggen)

Datum zaterdag 17 augustus 2019

Wedstrijd Jeugd & Nationaal

Plaats Eenrum (Sportpark)

Serie Jeugd & Nationaal

Klasses

Specials Nationaal Christian Wagemans
65cc jeugd Niek Meijerink
85cc jeugd Jelmar Naessens
125cc jeugd Jarno Terpstra
Powergirls Harriët Zwiers
Cup ST 125cc Jan Okke Loonstra
Cup ST 250cc Harriët Zwiers
ST 500cc Rindert Boonstra

Specials Nationaal

R Naam Nat12P
1 Christian Wagemans xx0
2 Nigel Hummel 5510
3 Mike van der Noordaa 347
4 Wiebo Bouwmeester x44
5 Andy ter Schuur 257
6 Luit Groenewoud 437
7 Kevin Glorie 3x3
8 Delina Kruit 1x1
9 Nico Eijbergen 224

65cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Niek Meijerink 66618
2 Jelmer de Boer 55515
3 Jarno Bosma 34411
4 Britt Boezerooij 43310
5 Jafaro Hazeveld 1225
6 Sven Zuur 21x3
7 Kaylee Schoo 0011

85cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Jelmar Naessens 88723
2 Bern Monkel 77822
3 Rik Jan De Boer 66517
4 Dave Hoogerhuis 35614
5 Jelle de Haan 53412
6 Rens Spanjer 44311
7 Valentino Luider 2226
8 Ronan Pera 1113
9 Danique Schoo x000

125cc jeugd

R Naam Nat123P
1 Jarno Terpstra 98926
2 Jesse Jan Stelwagen 89825
3 Oege de Haan 76720
4 Joran Marra 67619
5 Pieter Tolsma 55515
6 Dylan Ottens 44412
7 Dave Hoogerhuis 2338
8 Dennis van der Ploeg 3216
9 Auke Jan Bremer 0022
10 Gert Homans 1102

Powergirls

R Naam Nat12P
1 Harriët Zwiers 8816
2 Kelsey Rozenberg 7613
3 Jessica Elsinga 8715
4 Mariëlle Kuiper 6713
5 Annelies Veensma 2810
6 Iris Meindertsma 6511
7 Siske Benedictus x33
8 Nina Ferwerda 7613
9 Lia Schokker 5510
10 Lyonne van der Veen 448
11 Ineke Renkema 426
12 Demi Valkema 336
13 Sjoukje vander Veen 347
14 Fardau de Ree 516
15 Geke Elzinga 123
16 Inge Slagter 202
17 Astrid de Jong xx0

Cup ST 125cc

R Naam Nat12P
1 Jan Okke Loonstra 8816
2 John Bosman 8513
3 Jacob-Auke Hoekstra 7714
4 Niels Broekema 6612
5 Koen van Schoot 347
6 Jacco de Jong 279
7 Bonne van der Kooi 235
8 Robin de Haan 516
9 Jeffrey Oppersma 358
10 Joran Marra 4610
11 Wiebren de Vries 426
12 Arjan de Jong x11
13 Jangeert Horenga 101

Cup ST 250cc

R Naam Nat12P
1 Harriët Zwiers 9817
2 Oege de Haan 8917
3 Roy Pasveer 9918
4 Remon Meeters 8816
5 Tonny Blok 6612
6 Bart Borg 8715
7 Bas Homans 9514
8 Iwan Kok 6713
9 Johan Wissema 7613
10 Hendrik de Boer 729
11 Wietze Put 549
12 Marcel ter Braake 5712
13 Rick Grasdijk 437
14 Robin de Haan 6511
15 Wesley Sijtsma 459
16 Sven Venema 235
17 Joris Guikema 336
18 Ron Zandbergen 246
19 Jappie Renkema 123
20 Bjorn Ringnalda 325
21 Leon Meijerink 044
22 Roelof Postma 112
23 Roeland Jonker 101
24 Bart Schuiling 011

ST 500cc

R Naam Nat123P
1 Rindert Boonstra 99927
2 Wouter Bron 87520
3 Jetze Valkema 65617
4 Evert van Til x8816
5 Tonny Blok 26715
6 Harm-Jan Mellies 73212
7 Michel Bakker 42410
8 Wilco Elzinga x437
9 Leon Oosterloo 5117
10 Marco Veensma 30x3