maandag 11 november 2019 U bent niet ingelogd (inloggen)

Datum zaterdag 27 juli 2019

Wedstrijd Internationale grasbaanraces

Plaats Staphorst (De Tippe)

Klasses

Internationalen Paul Hurry
Zijspannen William Matthijssen / Sandra Mollema
ST 250cc Gert Jan Valk
ST 500cc Jan Okke Loonstra
Cup ST 250cc Bart Borg
Regioklasse Nicklas Brakke

Internationalen

R Naam Nat1234P
1 Paul Hurry 423312
2 Max Dilger 334111
3 Theo Pijper 24Fd410
4 Daniel Winterton 10203
5 Jacob Bukhave 01R23

Zijspannen

R Naam Nat1234PBA
1 William Matthijssen
Sandra Mollema
333312 1
2 Mitch Godden
Paul Smith
32229 2
3 Wilfred Detz
Wendy Arling
23T38 3
4 Natasha Bartlett
Kim Kempa
R1023 14
5 Oliver Moller
Dana Frohbos
1d315 25
6 Jan Kempa
Sina Stickling
22116 3
7 Anthony Sarrailh
Benjamin Gregoire
01N01 4
8 Andre Schoenig
Linda Frohbos
1RN01 5

ST 250cc

R Naam Nat123PA
1 Gert Jan Valk 9111030 1
2 Mark van Dellen 89926 2
3 Anne Bos 72615 3
4 Lazar de Vries 10101131 4
5 Lorenzo Punter 47516 5
6 Marcel Vlig 66820 6
7 Stef Hamstra 55717 7
8 Joey van Kammen 113418 8
9 Remon Meeters 18312
10 Gert van der Heide 2406
11 Ruben Guikema 3014
12 Niels Broekema 0123

ST 500cc

R Naam Nat123PA
1 Jan Okke Loonstra 9111131 1
2 Frank Hamming 1191030 2
3 Reinse de Jong 610824 3
4 Olav den Engelsman 75618 4
5 Rindert Boonstra 88925 5
6 Erwin Mulder 46515 6
7 Wybe Valkema 104721 7
8 Youri Jansen 27413 8
9 Johan Wissema 52310
10 Evert van Til 3317
11 Aron Schokker 1124
12 Annelies Veensma 0000

Cup ST 250cc

R Naam Nat12PCBA
1 Bart Borg 7714 1
2 Tonny Blok 5611 12
3 Harriët Zwiers 9918 3
4 Remon Meeters 9716 4
5 Johan Wissema 3912 5
6 Roy Pasveer 8917 6
7 Oege de Haan 6ng6 27
8 Arjan de Jong 8715 8
9 Marcel ter Braake 4812 9
10 Iwan Kok 6814 10
11 Robin de Haan 459 3
12 Dennis Strikwerda 268 4
13 Dylan Ottens 5510 5
14 Hessel de Ree 7411 6
15 Joris Guikema 8311 7
16 Sven Venema 527 8
17 Ron Zandbergen 639 9
18 Daniël Veldhuizen 437 10
19 Nina Ferwerda 022 1
20 Rick Grasdijk 145 2
21 Leon Meijerink 213 3
22 Roelof Postma 314 4
23 Jerome vd Wouden 123 5

Regioklasse

R Naam Nat12PBA
1 Nicklas Brakke 7714 1
2 Jasper van Strik 6511 2
3 Ronald ter Braake 7714 3
4 Karlo Slager 538 4
5 Martin de Witte 6612 5
6 John Bosman 5611 6
7 Emiel Trompetter 448 7
8 Roelof Tippe 224 18
9 Chantal Kin 145 29
10 Harwin Lier 358 10
11 Jarno Lier 437 3
12 Mandy Vogelzang 314 4
13 Bodine van der Sluis 101 5
14 Robert Knoll 000 6
15 Klaas Kin 224 7
16 Edwin Coster 0118