WK & EK

Speedway Grand Prix

Meer
za 30.04
Gorican https://live.baansportfansite.nl/images/flags/hr.png
Ronde 1
Ronde 1
za 14.05
Warschau https://live.baansportfansite.nl/images/flags/pl.png
Ronde 2
Ronde 2
za 28.05
Praag https://live.baansportfansite.nl/images/flags/cz.png
Ronde 3
Ronde 3
za 04.06
Teterow https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Ronde 4
Ronde 4
za 25.06
Gorzów https://live.baansportfansite.nl/images/flags/pl.png
Ronde 5
Ronde 5
za 09.07
Togliatti https://live.baansportfansite.nl/images/flags/ru.png
Ronde 6
Ronde 6
za 13.08
Cardiff https://live.baansportfansite.nl/images/flags/gb.png
Ronde 7
Ronde 7
za 27.08
Wroclaw https://live.baansportfansite.nl/images/flags/pl.png
Ronde 8
Ronde 8
za 10.09
Vojens https://live.baansportfansite.nl/images/flags/dk.png
Ronde 9
Ronde 9
za 17.09
Malilla https://live.baansportfansite.nl/images/flags/se.png
Ronde 10
Ronde 10
za 01.10
Torun https://live.baansportfansite.nl/images/flags/pl.png
Ronde 11
Ronde 11
za 05.11
TBA https://live.baansportfansite.nl/images/flags/au.png
Ronde 12
Ronde 12

Speedway Grand Prix kwalificatie

Meer
ma 06.06
Abensberg https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Quali 1
Quali 1
za 11.06
Rivne https://live.baansportfansite.nl/images/flags/ua.png
Quali 2
Quali 2
za 11.06
Nagyhalász https://live.baansportfansite.nl/images/flags/hu.png
Quali 3
Quali 3
za 11.06
Zarnovica https://live.baansportfansite.nl/images/flags/sk.png
Quali 4
Quali 4
za 20.08
Glasgow https://live.baansportfansite.nl/images/flags/gb.png
Challenge
Challenge

Speedway of Nations

Meer
wo 27.07
Esbjerg https://live.baansportfansite.nl/images/flags/dk.png
Semi finale 1
Semi finale 1
do 28.07
Esbjerg https://live.baansportfansite.nl/images/flags/dk.png
Semi finale 2
Semi finale 2
za 30.07
Esbjerg https://live.baansportfansite.nl/images/flags/dk.png
Finale
Finale

WK Speedway U21

Meer
za 07.05
Daugavpils https://live.baansportfansite.nl/images/flags/lv.png
Kwalificatie 1
Kwalificatie 1
za 07.05
Gislaved https://live.baansportfansite.nl/images/flags/se.png
Kwalificatie 2
Kwalificatie 2
za 07.05
Krsko https://live.baansportfansite.nl/images/flags/si.png
Kwalificatie 3
Kwalificatie 3
vr 27.05
Praag https://live.baansportfansite.nl/images/flags/cz.png
Finale 1
Finale 1
zo 14.08
Cardiff https://live.baansportfansite.nl/images/flags/gb.png
Finale 2
Finale 2
vr 30.09
Torun https://live.baansportfansite.nl/images/flags/pl.png
Finale 3
Finale 3

WK Speedway U21 Teams

Meer
vr 29.07
Esbjerg https://live.baansportfansite.nl/images/flags/dk.png
Finale
Finale

WK Speedway U16

Meer
do 25.08
Wroclaw https://live.baansportfansite.nl/images/flags/pl.png
Semi finale 1
Semi finale 1
do 25.08
Wroclaw https://live.baansportfansite.nl/images/flags/pl.png
Semi finale 2
Semi finale 2
vr 26.08
Wroclaw https://live.baansportfansite.nl/images/flags/pl.png
Finale
Finale

WK IJsspeedway

Meer
za 15.01
Örnsköldsvik https://live.baansportfansite.nl/images/flags/se.png
Kwalificatie
Kwalificatie
za 12.02
Togliatti https://live.baansportfansite.nl/images/flags/ru.png
Finale 1
Finale 1
zo 13.02
Togliatti https://live.baansportfansite.nl/images/flags/ru.png
Finale 2
Finale 2
za 12.03
Inzell https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Finale 3
Finale 3
zo 13.03
Inzell https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Finale 4
Finale 4
za 02.04
Heerenveen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Finale 5
Finale 5
zo 03.04
Heerenveen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Finale 6
Finale 6

Ice Speedway of Nations

Meer
Kalender (nog) niet bekend!

WK Langbaan

Meer
zo 12.06
Bielefeld https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Kwalificatie
Kwalificatie
zo 03.07
Mühldorf https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Finale
Finale
wo 13.07
Marmande https://live.baansportfansite.nl/images/flags/fr.png
Challenge
Challenge
zo 21.08
Scheessel https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Finale
Finale
za 03.09
Morizes https://live.baansportfansite.nl/images/flags/fr.png
Finale
Finale
za 10.09
Vechta https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Finale
Finale
zo 25.09
Roden https://live.baansportfansite.nl/images/flags/nl.png
Finale
Finale

Long Track of Nations

Meer
do 26.05
Herxheim https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Long Track of Nations
Long Track of Nations

Long Track Youth World Cup

Meer
Kalender (nog) niet bekend!

Track Racing Youth Gold Trophy

Meer
za 06.08
Rivne https://live.baansportfansite.nl/images/flags/ua.png
Track Racing Youth Gold Trophy
Track Racing Youth Gold Trophy

Speedway Youth Gold Trophy

Meer
za 02.07
Wolfslake https://live.baansportfansite.nl/images/flags/de.png
Speedway Youth Gold Trophy
Speedway Youth Gold Trophy

WK Flattrack

Meer
za 03.09
Morizes https://live.baansportfansite.nl/images/flags/fr.png
Finale 1
Finale 1
za 10.09
Montalegre https://live.baansportfansite.nl/images/flags/pt.png
Finale 2
Finale 2
za 24.09
Pardubice https://live.baansportfansite.nl/images/flags/cz.png
Finale 3
Finale 3
za 01.10
Debrecen https://live.baansportfansite.nl/images/flags/hu.png
Finale 4
Finale 4
za 08.10
Boves-Cuneo https://live.baansportfansite.nl/images/flags/it.png
Finale 5
Finale 5

EK Speedway

Meer
Kalender (nog) niet bekend!

EK Speedway Pairs

Meer
Kalender (nog) niet bekend!

EK Speedway U23 Teams

Meer
Kalender (nog) niet bekend!

EK Speedway U19

Meer
Kalender (nog) niet bekend!

EK Speedway U19 Pairs

Meer
Kalender (nog) niet bekend!

EK Speedway 250cc

Meer
Kalender (nog) niet bekend!

European 250cc Youth Speedway Pairs Cup

Meer
Kalender (nog) niet bekend!

European 125cc Youth Track Racing Cup

Meer
Kalender (nog) niet bekend!

European 85cc Youth Speedway Racing Cup

Meer
Kalender (nog) niet bekend!

EK IJsspeedway

Meer
Kalender (nog) niet bekend!

EK Grasbaan

Meer
Kalender (nog) niet bekend!

EK Zijspan

Meer
Kalender (nog) niet bekend!